Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy macie ładne zęby

Polecane posty

Gość gość
moje może nie były najgorsze, ale jednak trochę krzywe i żółte. Dlatego zdecydowałam się na to, żeby założyć aparat. Mam świetną ortodontkę dr Magdę Kowalczyk, co prawda na efekt leczenia trzeba będzie poczekać dłuższą chwilę, ale warto, bo uśmiech to w końcu nasza wizytówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, maz ma ladne z natury, a ja nosze juz 2 lata aparat orto. Bo prawda jest taka, ze młodosc to ładne zęby i sylwetka. I chocby człowiek w samo złoto sie ubrał to jesli ma braki lub barykady w jamie to bedzie wygladał jak starzec w wieku np 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polwcm tej ortodontki z pustu przedtem. Kryptoreklama i badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mertor
Jestem zadowolona ze swoich zębów, a efekt jaki mam uzyskałam samą systematycznością, odpowiednim szczotkowaniem i podejściem do tych zębów. Pewnie, że natychmiast zmiana nie przyszła - ale stopniowo uzyskałam to czego chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że tak. Nie są może śnieznobiałe i pewnie wybielenie by im sie przydalo, ale sa idealnie proste. Krzywe zeby zawsze były moim kompleksem, i dopiero w wieku 28 lat, jak zebrałam kasę, założyłam sobie aparat. Teraz sa proste, mam 36 lat i pewnie jeszcze trochę ze mną pobędą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam białe zęby i zdrowe,górne dwójki są troche krzywe(jedna bardziej). Po porodzie mam zamiar je wyprostować. Ogólnie źle nie wyglądają,nie narzekam na nie. Mąż ma idealnie proste,białe zęby. Wiadomo nie każdy ma idealny zgryz,nie każdego też stać na jego poprawienie. Mnie najbardziej rażą przeżółknięte,wręcz nie myte zęby,z ubytkami,brak zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne, białe i proste zęby to dla mnie nie tylko ładny uśmiech, ale też one dodają pewności siebie i odmładzają. Ja jeszcze chwilę będę musiała poczekać na to, żeby mieć ładny uśmiech, najpierw wyleczyłam teraz noszę aparat, a na koniec poddam się wybielaniu. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Galerii Uśmiechu, bo wszystko mogę zrobić w jednym miejscu i mam bardzo dobrą opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ładne, zadbane zęby, dbam o nie, chodzę do dentysty http://new-dent.pl/pl/ dokładnie je myję, nie trzeba robić wielkich rzeczy, by mieć ładne zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię mieć ładny uśmiech, dlatego stosuje nakładki iWhite wybielające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ładne równe jak po aparacie zęby własne ,dbam o nie bo obowiązkowo 1raz na pół roku wizyta i mam zdrowe i długo jeszcze będą mi służyć...mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolaMilcarz
Mój narzeczony ma ładne zęby a ja niestety nie!Tzn. teraz już mam bo dwa miesiące zdjełam aparat!Efekt po zdjęciu był mega!Nie mogłam uwierzyć patrząc w lusterko że widzę swoje ząbki!A wszystko dzięki leczeniu u pani Iwony Gnach-Olejniczak z Unident Union Dental Spa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaLigos
Moja historia jest dość skomplikowana bo zęby miałam od zawsze bardzo ładne....wszystko się zmieniło po wypadku na stoku w którym straciłam górną dwójkę i jedynkę!!Gdy przypominam sobie tamten czas to od razu mam łzy w oczach!Co tu duzo mówić...załamałam się!!Mialam 21 lat i nie mialam dwóch zębów!!Postanowiłam wszczepić sobie implanty!!Zapisałam się do dr Wojciecha Kołosowskiego z Wrocławia!Dzięki niemu znowu mam piękne pełne uzębienie i mogę śmiało się uśmiechać tak jak przed wypadkiem!!!A ząbki prawie w ogóle nie odróżniają się od pozostałych i nie mam z nimi żadnych problemów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku miesięcy w końcu mam piękne i zdrowe zęby. Trochę mnie to kosztowało, ale zdecydowanie było warto. W końcu czuję się w pełni szczęśliwa. Teraz skupiam się już tylko na odpowiednim szczotkowaniu i mineralizacji acidolac dentafix. Profilaktyka jest bardzo ważna, im wcześniej człowiek dba o zęby, tym dłużej może się nimi cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam o tym wcześniej. Skusiłam się i od dwóch dni mamy dentafix w domu, o dziwo dzieci są zachwycone. Fajnie to wymyślili, duża ulga dla rodziców małych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Jeśli chcesz mieć ładne zęby to odpowiednio o nie dba i regularnie odwiedzaj stomatologa. Na https://www.dentystapoleca.pl/ znajdziesz artykuły do pielęgnacji zębów w bardzo przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniczka

Mi się wydaje że mam zadbane 🙂 zwłaszcza, że ostatnio kupiłam nakładki Iwhite i sobie jeszcze wybielanie w domu zrobiłam, są sporo jaśniejsze teraz te ząbki i po prostu lepiej wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wstydzę się uśmiechać, są białe i zdrowe, górne w jednej linii, proste, ale dwójki mi urosły takie śmieszne, mniejsze i wąskie. Dolne stłoczone, ale nie jakoś kosmicznie krzywe, nie rzucają się w oczy. Nigdy nie nosiłam aparatu.

Mój mąż niby nosił w dzieciństwie ruchomy, ale podobno niezbyt regularnie. Ma lekko krzywe, ale ogólnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Są takie wady których żaden aparat nie naprostuje,trzeba by szczękę łamać bo np.przodozgryzu czy tyłozgryzu jeżeli wiecie o czym mówię aparatem nie naciągniesz ..więc nie wszystko da się zrobić nawet jak się ma kupę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja wreszcie mogę powiedzieć że mam ładne zęby. Znalazłam gabinet dentystyczny http://properdent.pl/, który zajmuje się stomatologią estetyczną. Tam naprawili moje zęby. Jeżeli mieszkacie w województwie małopolskim to się z nimi skontaktujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia

Coś w tym jest, że ładny uśmiech może odjąć nam lat, ale też na pewno dodaje blasku i pewności siebie. Ja dbam o zęby, jak tylko najlepiej potrafię. Szczotkuję, nitkuję i co pół roku odwiedzam Bamed, żeby skontrolować, czy nic złego się tam nie dzieje i usunąć kamień. Bez tego, nie ma mowy, żeby moje zęby były zdrowe i ładne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

po aparacie mam ładne zęby, kształt, pozbyłam się dziąsłowego uśmiechu, ale mam zółte z natury i nie wiem czym je wybielić, bo dostępne srodki w aptekach nie pomagają, mycie sodą też nie, takie specyfiki raczej pomogą tylko osobom, ktorym zołcieją pod wływem kamienia, nalotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztyn

Ja już teraz mam ładne zęby. Ale trochę czasu zajęło zanim je wszystkie wyleczyłam. Na
szczęście, kilka lat temu trafiłam do Bamdu, gdzie się dobrze mną zajęli. Najpierw leczenie,
potem wybielanie, bardzo jestem zadowolona z tego, jak teraz wyglądają moje zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thooris

W Szczecinie idźcie do Bochińska www.bochinska.pl/ Bardzo ich sobie cenię bo po całości dobrze się u mnie sprawdzają. Mają fajne podejście do pacjentów, rozsądne ceny i jakośc usług na wysokim poziomie. Gabinet jest dobrze wyposażony i stosują nowoczesne metody leczenia. Na bank wam się spodobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Osobiście nie jestem zadowolona, mogły być być bielsze. Niemam ubytków, chodzę regularnie na higienę i przeglądy ale nigdy niemam nic do roboty.  Dentysta żartuje że na takich zębach się nigdy nie dorobi. Mam 38lat i nigdy mie miałam nic borowanego, wyrywanego, tylko piaskowanie itd. 

mąż miał kiepskie zęby gdy się poznaliśmy, miał kilka do roboty, brak dwóch 5 i szóstki. Co się dało naprawić naprawił, co brakowało wstawił  implanty  i też jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam bardzo ładne zęby ale to za sprawą tego że nosiłam aparat i byłam pod opieką stomatologiczną dr Cichonia z Krakowa. Na prawdę tam mi pomogli i wyrównali wszystko co było krzywe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×