Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bogna12

zdrada mimo że kocham....

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Myslalas ze ludzie beda ci tu piatki przybijac? W sumie dobrze ze sa takie dyrne laski zawsze jest co bzykac jak czlowiek nie jest w zwiazku sam juz wydoopczylem kilka pustych mezatek smiech.gif Pochwal się jeszcze, że szantażowałeś dla wyłudzenia kasy. Kasa albo mąż się dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgdfsgdfsdfgf
Jestem facetem i na początku jak zacząłem czytać to pomyślałem sobie "ale dziw..a, zostaw męża, nie zasługujesz na niego", aż doszedłem do momentu że mąż Cię odpycha od siebie - mam tak samo. Już nawet nic od żony nie chce, nie próbuje bo skończy się jak zwykle - finał jest ten sam, tylko wymówki inne. Sexu nie było już ok miesiąca, jej się do tego nawet nie spieszy, ja mam to szczerze w d***e. Gdyby nie ślub, wspólny dom, dzieci, to bym ją chyba rzucił. Kocham ją dalej, ale ile można żyć na ręcznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wale jedna laske teraz ta sama sytuacja ona kocha meza!!! Nie odejdzie od niego!!! Ale nie przeszkadza jej to w ciagnieciu paly :) szmata ... ja nie szantazowalem i jie mam zamiaru tylko je bzyjam :) ale ty sie nie zdziw jak bedziesz sie chciala wycofac a sprawy sie skomplikuja ;) kples ma fiemw k...a siedzi pewnie na necie i wyrywa takie puste lachony na firme europejska :) bylas w jego firmie kiedys? Gdzie go poznalas? Taki swiatowiec chyba nie ma czasu wyrywac doop na necie co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz pewnue tez ma jakas k...wke i dlatego mu sie walic nie chce jak to inaczej wyjasnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co nie można mieć firmy europejskiej i dla kasy jeszcze mężatkę szantażować ? Można a kto powiedział , że nie? Dobre bzykanko i kasa....hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwiarz to też diifffka...=2x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:23 - nie poznałam go na necie, poznaliśmy się przypadkiemw restauracji i od razu cos załapało. Tak, byłam u niego w firmie, znam jego wspólnika i kilka razy miałam możliwość być z nim na spotkaniach biznesowych. poza tym łatwo sprawdzić w internecie czy ktoś rzeczywiście robi to co mówi, jego akurat nigdy nie złapałam na kłamstwie, wszystko co mówi zawsze ma potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Ci tak zle z mezem, to go zostaw a nie nadstawiasz dupsko na boku. Twoje tlumaczenia sa denne,tak naprawde chodzi Ci o kase, bo jak maz sie dowie, to zasadzi Ci kopa w d**e i co wtedy? Juz widze, jak kochas z otwartymi ramionami bierze cie do siebie :D Jestes d****** najgorszym sortem kobiety, obludna i tchorzliwa szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha zabieral k***e na spotkania biznesowe nie no padne zw smiechu :D za zadne skarbyswiata nie uwierze ze facet tak stary jak on nie ma zony :) i pokazuje sie ze szmata na miescie wez nie kpij pisz komu inbemu te bajki... jakie to uczucie patrzec mezowi w oczy? Wiesz co to sumienie? Nikt nie kaze ci z nim byc nie badz szmata badz fair wez rozwod czy doisz go na siano dlatego ci sie wydaje ze dalej go kochasz ? Co by powiedzialo twije dziecko na wiadomosc ze mama to szmata? Czy dajesz mu dobry przyklad k****ac sie ? Zdradzajac meza ? Chcesz zeby wyrislo na takie same ziolko jak matka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:44 - nikogo na kasę nie doję! Ani męża ani kochanka. Tak, ma żonę, a to że zabiera mnie ze sobą na wyjazdy służbowe daje nam zawsze jedna noc razem bo zazwyczaj spotkania ma w innym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu tak wyzywacie autorkę?? Nie uważacie,że coś jest nie tak,że mąż nie spełnia swoich obowiązków małżeńskich?? Ja tam rozumiem zdradę w takim przypadku,gdyby mnie mąż olewał,odtrącał..i na siłe bzykał 2x w mięsiacu też bym sobie znalazła *****cza. A co...już nic od życia się nie należy? on może mieć żonę w d***e?czemu zawsze bronicie tych durnych facetów... Jak facet zdradzi-to też wsiadacie na kochanki... "a biedny misio został siłą zaciągnięty do łóżka" :/ ah baby,.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow. Kolejne fantazje paszteciary z kafe. Jaka ona biedna. Siedzi sama w domu z dzieckiem i ma czac biegac po spotkaniach biznesowych z wlascicielami zagranicznej firmy. Noz qrwa wezcie paszteciary z kafe, bo te wasze historie to sie kupy nie trzymaja. Siedzicie na bezrobociu, mezowie was utrzymuje, obrzeracie sie ciastkami, d**y was urosly jak szafy 3-drzwiowe, w glowach sie wam p******i i przelewacie te swoje fantazje, jak to niby was boscy kochankowie pozadaja. Ja p*****le. Co za tepe p***y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa a durny mężulo tak na te wyjazdy pozwala :classic_cool: 1/10 i to tylko za fantazję 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sie dobrali k****arz i szmata pewnie to on jest poszkodowany w tym malzenstwie jak znam zycie co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem jak mozna kochac i zdradzac. nie kochasz go przyznaj, albo tylko tak ci sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzę że zazdrość tu przez niektórych przemawia i wszędzie doszukują się podtekstu finansowego albo piszą że wygaduje głupoty! Niestety ale jak się żyje w blokowisku albo wsi zabitej dechami i żyje za 1500zł to się nie wierzy w to że można żyć inaczej! I niech nie będzie dla was dziwne że nie spotykam się z nim dla kasy bo nigdy od niego żadnych pieniędzy ani prezentów nie przyjmowałam! Nie ukrywam że może trochę mi imponują jego kontakty i to co osiągnął ale sama pochodzę z bogatej rodziny i żadne pieniążki nei są mi dziwne! Za to cały czas dziwi mnie ludzka zawiść :/ a żony wypowiadające się tutaj zastanówcie się nad sobą bo może wasi mężowi wydają swoja pensję na swoje kochanki?! Bo są takie które doją kasę ile się da.... i to są właśnie dziw*i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z 15:50 jeden jak i drugi, poproszę o dane maila, prześlę ci zdjęcie mojej d**y i porównaj z 3 dzwiową szafą!!!! A czy ja powiedziałam że siedzę na bezrobociu??!!!! Hahahahahaha jak się ma udziały w spółkach to nie trzeba siedzieć na etaciku jak wy kochani :D trzeba sobie w życiu radzić i kombinować a nie tylko narzekać na swoje prace albo brak pracy..... P.S do sprzedaży weszły udziały w spółce alkoholi stonoga, polecam zainwestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czego Ci zazdrościć autorko? Że maż Cie nie kocha i o Ciebie nie dba? Mnie osobiscie jest Ciebie po prostu żal, naprawdę... Obudź się, wytargaj meża z pracoholizmu, przypomnij sobie, co Was kiedyś łączyło i pomóż chłopu. Jełsi go kochasz oczywiście:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nadal nie rozumiesz. Nie uklada sie z mezem, nie ma seksu, a Ty masz potrzeby? To wez rozwod a nie dupczysz sie z jakim frajerem. Dlaczego oszukujesz meza? Czego sie boisz, ze rozwod to wstyd, ze maz jak sie dowie, to Ci drzwi pokaze? I nie pisz dennych tekstow o dziecku, bo maz dalej ojcem bedzie, nawet po rozwodzie. Powiedz mezowi denna szmato, ze mu rogi przyprawiasz. I nie, nie ma wytlumaczenia dla zdrady no chyba, ze maz by o kochanku wiedzial i godzil sie na takie rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przysiegalas mu wiernosc i uczciwosc malzenska. Skora juz pierwsza czesc przysiegi zlamalas, to chociaz uczciwie mu sie przyznaj i pozwol podjac decyzje, czy chce taka szmate za zone, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja, ten od 1/10 z 15.50 Choćbyś nawet miała dupę jak miss bum bum to takich zlewów na spermę nie jestem ciekawy:O Ale baw się dalej dziewczynko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanekbogna12
Choćbyś nawet miała d**ę jak miss bum bum to takich zlewów na spermę nie jestem ciekawypechowiec.gif nie spuszczam się w bogna12 tylko swoją spermę wysyłam twojej matce żeby miała co wylizywać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo j3bne on sobie jezdzi zalatwia interesy a ta szmata za nim lata wierna jak pies :D zamiast sie dzieckiem opiekowac to siedzi w pokoju i czeka az biznesman wpadnie sie spuscic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz spadać i odrobić lekcje gówniarze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze ta chora kobieta tez tu jest !!!!!! Obskoczylas wszystkie tematy o kochankach i plujesz a nie pracujesz z mezem . Patologia w domu siedzi i z mopsu kase ciagnie ,nudno w domu to troluje na kafe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:47 - w pokoju to ty siedzisz i spamujesz tutaj i marzysz o tym żeby ktoś chciał na ciebie chociaż popatrzeć. Skąd w was tyle jadu?! tutaj pyskują jak nastolatki swoim rodzicom a na codzień gęby nie potrafia otwaorzyć żeby coś w zyciu osiągnac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe ze i twój maż ma kochanke. I ty tak samo jak i on nic nie wiedząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plujecie jadem :D !!! Zrozum ze jestes gorszym czlowiekiem od nas bo my tylko potepiamy ku...restwo co chcesz zeby ci brawo bic? Jadem... masakra ze mozna miec meza dziecko i byc tak pustym czlowiekiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dziecko jestes matka a sie szmacisz naprawde tego nie widzisz? Tak nie rozwiazuje sie problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×