Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boże, jak mozna zabić człowieka tak jak tego Niemcowa??

Polecane posty

Gość gość
Aha, Wietnamczyków możesz zapytać, czemu tam tyle dzieci chorych się rodzi i dlaczego ziemia jest skażona i czym ich Amerykanie z góry opryskiwali. O czym się głośno mówi w Azji ,a Europa i ONZ siedzi cicho. Trzeba pojeździć po świecie i ludzi posłuchać, a nie tylko mediów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Przed bandytyzmem na światową skalę.<<< Piszesz o bandytach z Blackwater, którzy strzelali cywilom w plecy, by "podgrzać" atmosferę na wschodzie Ukrainy, czy tych bandytach, którzy rozwalili Irak i Libię, stwarzając w ten sposób ARMIĘ MUZUŁMANÓW ? x >>>Nie udawaj, ze nie rozumiesz.<<< Nie rozumiem, bo w odróżnieniu od niektórych MYŚLĘ I nie wystarcza mi papka serwowana przez "polskie" media. x >>>I męczace jest przedzieranie się przez kilometry cytatów, jakbyś nie mógl jasno i klarownie napisać swój post.<<< Przykro mi, że masz kłopoty z czytaniem :(. B ę d ę t e r a z p i s a ł p o w o l i , b o w i e m , ż e c z y t a s z p o w o l i :D :D :D. x Cytaty wstawiam, by było wiadomo, do czyich słów odnoszę się :). Nikt Ci ich czytać nie każe :D :D :D. Dla większości ludzi moje posty są jasne i klarowne. Szkoda, że Ty masz kłopoty ze zrozumieniem ich treści :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Wietnamczyków możesz zapytać<<< o obozy KONCENTRACYJNE, w których "ochraniali" okolicznych wieśniaków przed przystąpieniem do komunistów. x Po co ma o broń chemiczną pytać, skoro w 1936-tym chcieli jej użyć przeciwko... Wielkiej Brytanii :D :D :D, bo ta nie oddała im części długu wojennego. Nawet specjalne lotniska i poligony nad kanadyjską granicą pobudowali :D :D :D. x Napalmu też po raz pierwszy użyli, PALĄC ŻYWCEM własnych żołnierzy we Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruscy nie są tacy głupi żeby zabijali jawnie przeciwników żeby było na nich. To robota przeciwnika Putina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ruscy nie są tacy głupi żeby zabijali jawnie przeciwników żeby było na nich. To robota przeciwnika Putina.<<< Tu nie chodzi o głupotę, ale o to, że "służby" potrafią tak zaaranżować czyjąś śmierć, że będzie na wypadek wyglądać, a tu było chamskie odstrzelenie kogoś. To bardziej na dług karciany albo porzuconego męża wygląda. Gdyby zaaranżowała to władza, to już dawno ujęli by "sprawcę", a ten powiesiłby się w więzieniu w niewyjaśnionych okolicznościach :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruskie trole. Polska i ameryka pobije putina i my bedziemy w europie zadzic. Polska od moza do moza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×