Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Są tu mamy, które z sukcesem odpieluchowały dziecko ok 1 rż?

Polecane posty

Gość gość
Moja najstarsza corka nie miala jeszcze roku,nie potrafila jeszcze mowic,a juz sygnalizowala swoje potrzeby i nie potrzebowala pieluchy.To jednak nie moja zasluga lecz mojej mamy,to ona mi corke odpieluchowala,ale to byl rok 90-siaty i nie bylo w sklepach pampersow dziecko chowane w tetrze i jeszcze chce dodac,ze mala nie korzystala z nocnika w ogole tylko odrazu sadzana na sedes byla. Druga corka juz w pampersach chowana i tak gladko z nia nie poszlo,syn podobnie do 3rz. z pielucha na tylku chodzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam trójkę dzieci i wsztstkie gładko, w ciągu max 1.5 tygodnia zostały odpieluchowane w 18 miesiącu życia. Raz na zawsze, bez żadnych zwrotów akcji, jak to w przypadku np roczniaków bywa (mam mnóstwo, MNÓSTWO znajomych, których dzieci sikały na nocnik w wieku 12-13 miesięcy a potem bęc - nagle przestawały i na widok nocnika był ryk). Ale jak kto woli, ja tam nikogo nie pouczam, dzielę się swoim doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, które przestawiły dzieci na nocnik około roku - a co z nocami? Pampers? Czy dzieci nie siusiały w nocy, a po przebudzeniu wołały o nocnik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież tu prawie wszystkie mamusie odpieluchowuja z sukcesem przed 1 rokiem życia hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ,moja corke zaczelam sadzac na nocnik jak miala rok - wprawdzie nie kumala bardzo na co ten nocnik ale powolutku oswajala sie z nim . Zanim skonczyla 2 latka byla juz odpieluchowana :) A tak w miedzyczasie zaczela sygnalizowac kiedy chce cos wiekszego i zawsze udwalo sie na nocnik zalapac zamiast do pieluchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:56 czyli zawracałaś jej gitarę i bujałaś się z nauką sikania na nocnik prawie przez rok, zamiast to zrobić w tydzień przed 2 urodzinami :D Gratuluję i zazdroszczę samozaparcia i tego, że ci się chciało :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×