Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam szansę na rentę socjalną

Polecane posty

Gość gość
a gdzie mieszkacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dosc, że glupia i puszczalska, to jeszcze pyskata :( do tego analfabetka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rentę to teraz łatwiej stracić niż dostać. Mój sąsiad miał ja od wielu lat, a teraz lekarz orzekł, że może iść do pracy, chociaż sąsiad coraz bardziej niedomaga . No cóż pewnie lekarz wierzy w cud ozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty jestes uboga intelektualne. szczytem Twoich ambicji bylo nadstawic chlopakowi tylka w wieku 18 lat z brzuchem chodzic. Ludzie Ci tu dobrze gadaja, to Ty masz infantylne myslenie ze dziecko sama miloscia zyje, a w ogole to jestescie mega samodzielni bo Ty masz zamiar zaprzegnac polowe rodziny do pomocy w wychowaniu. i nie tlumacz sie innymi mlodymi matkami. Inteligentna dziewczyna nie powielalaby bledow innych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam bardzo człowieka, który w moim wieku grał w bierki, a dziewictwo stracił po ślubie. Nie znasz pojęcia słowa "puszczalska". Analfabetyzm widać gołym okiem po twoich postach. Owszem pieniądze są ważne, ale nie najważniejsze. Na rzeczy niezbędne dla dziecka mi starczy, a zbędne typu tablet to ty kupuj swoim dzieciom. Jeżeli ty w życiu nie zaznałeś miłości, rodziny to nie odbijaj tego na innych. A odpowiedz mi proszę jak ty będziesz się czul za 20 lat, gdy będziesz "siedział na łbie" swoich dzieci i marudził? Jeżeli ma się kochającą rodzinę to na dobre i na złe, rodzice mi pomogą, ja im pomogę kiedy będą w potrzebie. Pyskata... hmm, nie wymagaj ode mnie szacunku (dla starszych), kiedy sam nie masz go do mnie. Sam zacząłeś obrażać mnie pierwszy, więc nie oczekuj ode mnie czegoś lepszego. Czy jest tu jeszcze ktoś mądry ? Czy widzicie teraz jak starszy człowiek daje przykład kultury dla młodych ludzi ? Zero szacunku, zero zrozumienia, zero kultury, zero inteligencji, jedno wielkie zero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz, ludzie kombinują w tych czasach na prawo i lewo, żeby jakikolwiek pieniądz zobaczyć. Nic dziwnego skoro państwo karze nam żyć za takie pieniądze. Wiem właśnie, czytałam sporo o rencie i dużo osobom już zabrano, lub w ogóle jej nie przyznano, a na prawdę była konieczna. I co tu zrobić ? Czekać aż zmieni się pokolenie w rządzie, może to coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, i zeby Tobie w piety poszlo. Opowiem Ci historie: moja przyjaciolka wpadla bedac w Twoim wieku. Ja zawsze sie pilbowalam zeby nie wpasc, a ona miala wyrabane to i wpadla. Ojciec dziecka " pomaga" dajac alimenty. Laska tak naprawde zostala sama z wychowaniem. I wiesz co? Zielenieje z zazdrosci jak ja ide facetem do knajpy, jade w gory, kupuje sobie ciuszki, torebki, buty, kosmetyki, funduje kursy,a ona? Ona ma 22 lata, jest uwiazana dzieckiem, nie ma kasy zeby tak szalec, patrzy tylko spode lba z kurtuazyjnym usmiechem, A ma dopiero 22 lata i zero zycia. Zero. Ciebie to samo czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze z tymi schorzeniami masz duza szanse na rente socjalna. Ja mam ja od 10 lat bo mam zespol Tourette'a a to sa tylko tiki nerwowe. Niby nic szczegolnego ale jednak powazna sprawa. Twoje schorzenia tez znaczaco ograniczaja sprawnosc i mozliwosc podjecia pracy. Ja na poczatku zostalem odrzucony przez zus ale podalem do sadu i w sadzie wygralem . Tobie zycze abys dodtala juz w zusie. Wszystkiego dobrego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i dodam jeszcze ze w listopadzie zus mi znowu przedluzyl rente o oolejne 3 lata takze ja nie doswiadczulem nic takiego co tu ludzie pisza ze zus odbiera teraz renty i licze ze mi nie odbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ci się to nie udało. Wiesz jakoś nie mam takich marzeń, żeby szaleć. Dla mnie liczy się tylko szczęście, miłość i rodzina. I zaznaczam, że pieniądze są ważne, ale nie najważniejsze, bo za chwile znowu ktoś powie, że dziecko będę karmić miłością. Powtarzam, że zanim dziecko się urodzi to będziemy już stali na nogach. Co prawda nie będziemy żyć w luksusach, ale "bidy" jak to już ktoś napisał też nie będziemy klepać. U rodziców pomieszkamy do moich urodzin i tyle, a do tego czasu co miesiąc dokładamy się do opłat, jedzenia itp. Rodzeństwo, tzn. brat, jest dobrze ustawiony, pofarciło mu się, pomaga, bo chce i wcale go o to nie proszę. Rodzice dają nam tylko pokój, pieniędzy żadnych od nich nie biorę, więc przestańcie już z tym, że obarczam całą rodzinę wydatkami. Złożę ten wniosek, zobaczymy jak to będzie. A jaki masz stopień niepełnosprawności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotko ten post o puszczalskiej i pyskatej był pierwszym moim w tym temacie. Ten jest drugi szmatką y****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiałam się! Na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to znaczy "na prawdę" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast marzyć o rencie lepiej schowaj się w piecu martenowskim, niedorajdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uczy się , nie pracuje, 18 lat i szuka renty pasożycie ye/bany dzieciora jeszcze sobie fundneła później normalnie pracujący ludzie -podatnicy muszą utrzymywać takie nieróbstwo co nic nie pracuje, nie daje z siebie a srake nadstawia, bachory robi, zabierają nam składki na takie ścierwa jak ty , kombinujesz tylko żeby nic nie robić a kase brać umrzyj debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O szkole nie było żadnego tematu, nawet o niej nie wspomniałam, więc nie wiem po czym wnioskujesz pie*dolony idioto, że się nie uczę. Chodzę do liceum ogólnokształcącego, później idę na studium weterynarii, a w międzyczasie może uda mi się jakiś kurs wyłapać z urzędu pracy. Po liceum zamierzam szukać pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, że chodzę do zaocznego liceum - co 2 tyg w weekend, bo zaraz jakiś pajac zacznie mnie wyzywać, że dzieciaka rodzinie będę wciskać. Ze składek, które ty płacisz na rencistów idzie z 1%, reszta to Cię państwo okrada - twoi rówieśnicy, na których ku*wo głosowałeś, a teraz młodzi muszą wyjeżdżać, bo nie ma perspektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ku/rwa to twoja matka która nauczyła córke się ku/rwić, pewnie twój bachor tez bedzie ku/rwą a jak będzie syn to będzie ciotą która będzie popuszczać od/byt dla forsy bo matka z ojcem narobia dzieciorów i licza że ktos im da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś siłę skakać na penisie to teraz miej na to by się utrzymać. To przez takie szmaty jak ty jest tak ciężko otrzymać rentę normalnym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×