Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie imię jest według was najbrzydsze

Polecane posty

Gość gość
Każdy ma własny gust, szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie wymieniał tych rzadkich, starych i mało popularnych tłuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikola!!!!! Filip!!! Żygam tęczą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tłuk to ci mama dała na imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błyskotliwość tłuka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alan = anal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika bo to bardzo ku**rewskie imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amelia kojarzy mi sie z jakaś dziwna choroba skory, Maja to już zawsze będzie mi sie kojarzyć z pszczołą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amelia to nie choroba skóry tylko brak kończyny - termin medyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożena, Kazimiera, Pelagia (okropne, kojarzą się ze starymi ciotkami) Wincenty, Leon - to samo, jak dla starego dziada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komunistyczne;jola,wioletka,renatka,mariolka,zanetka,grazynka, janina,bozenka lata 90te:oscar, obecne:oliwier,brajan i alan nikola jest ladne ale jak widze nicolas to juz przegiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oscar olivier janina alan. nie wiem czemu ale jak czytam oscara i anala to mnie cofa. janina kiedys bylo popularne jak dzis julka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wy wszystkie to Madonny:DCo za chory temat:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lata 90: Klaudia, Patrycja, Sandra - tandeta na maxa poza tym Kaśka, Baśka, Aśka - pospolite i nijakie, bez wyrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amelia - kojarzy mi się z jakąś postacią z książek, których akcja osadzona jest w wieku 19. Jakaś chorowita, wątła i ledwo żyjąca. Imię jest obrzydliwe po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena - rzygam tęczą, zaraz się te wszystkie idiotki od Lenek zesrają na różowo dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lena brzydkie a caly czas nadajecie to chyba jakas propaganda tak samo jak krytyka wanessek czy brajankow najbrzydsze krzysztof tomasz fabian - i te dziwaczne oraz te co brzydna przez to ze non spop je szlyszymy kuba szymon filip kacper bartek anna magdalena marzena ewelina - i te dziwaczne oraz tak jak przy chlopcach te w nadmiarze julia lena oliwia maja ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy gadacie.klaudia,sandra i patrycja owszem byly popularne w latach 90tych ale to ladne imiona i nie oklepane obecnie. ja nie lubie oskar odkąd to imie uslyszalam w 1991. anal-alan bo brzmi jak brzmi. alan to potomek józka z pgr-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio słyszałam imię: Chantal :D tragedia! oprócz tego Jessica, Vanesa, Oliwia, Klaudia, Maja, Lena - zwracam treść żołądka jak je słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jedyne imię nie podoba mi się do cna, do kości i do obrzydzenia - K A T A R Z Y N A - rzyyyyyyyg! na resztę nie zwracam uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janusz, Jaś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaneta, Wioleta, Roksana, Wanessa, Nikola, Dżesika, Andżelika, Karina, Szantal (znam cyganekę która tak nazwała, wołają na dziecko Szantelka), Brygida, Aneta, Mariola, Lucyna, Amelia, Wiwię (nie wiem, jak toto się pisze), Sandra Fabian, Gracjan, Dorian i inne pedalskie, Brajan, Kewin, Denis, Alan, Ksawier, Natan/ Nataniel, Mariusz, Oliwier, Cezary, Klaudiusz, Filip, Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela i Ala - wiocha na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zocha,marycha,stachu,antek,franek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia, Roksana, Sandra, Klaudia, Patrycja, Nikola, Angelika - obrzydliwe po prostu. zero gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie te Lenki,Majeczki,Oliwki,Kubusie,Filipki,Oskarki ,wszystkie pretensjonalne i udziwnione albo spolszczone na siłę angielskie ,hiszpańskie imiona typu Dżesika,Brajan,Inez,Mercedes ,Szantal-masakra i w przypadku mieszanych małżeństw np. ona Polka on Arab ,Turek,Egipcjanin-imiona muzłumańskie które nijak się mają do naszej kultury-Aisza,Fatima,Melek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam laskę która ma na imię Szarlota - tak własnie pisane, a teraz jest już dorosła i się wstydzi i sobie wpisuje Charlotte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się nie podobają tzw imiona-ozdobniki czyli: LILI-srili, Pola, Lenka, Kaja, Nina, Blanka -od razu wiem co rodzice mają pod sufitem. Jak je słyszę to mam ochotę srać na różowo, takie słodkopierdzące, że szok. Potwierdza się reguła, że rodzice podświadomie chłopcom nadają imiona poważne, a dziewczynkom ozdobniki. Podświadomie od dziewczynek nie wymaga się nic poza wyglądem i funkcją ozdobną, czytałam kiedyś cały artykuł o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei nie rozumiem fenomenu imienia Liliana. Dla mnie jest ono wieśniackie, tak samo jak no Wioletka. Liliana - długie, dla pani 50+, na dodatek ma kiepskie zdrobnienia. No bo jak będa wołać na nastolatke? Lilka :/ no dajcie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×