Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie imię jest według was najbrzydsze

Polecane posty

Gość gość
z damskich imion najbardziej nie podoba mi się beata , aneta , renata . z męskich imion zawsze mi się nie podobało staszek ale los plata figle i teraz mam męża staszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się nie podoba Ita , Iweta i Anastazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cierpię imienia Monika ale może dlatego że wszystkie Moniki jakie znałam to cichodajki i regularne k***iszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie Polikarp i Chryzogon-sa takie imiona nawet rozmawialam z panem Polikarpem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenalooo
Polikarp i Chryzogon jak tu wolac takiego? Karpiku! Chryziu!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najladniejsze dla mnie Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta, Aneta, Paulina, Dżesiki i Andżeliki, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosny jest ten post . Każdy ma inne gusta i inne upodobania, a nawet inne skojarzenia.Więc tak naprawdę każde imię powinno się tu znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jednak Renata jest tragiczna. Ja znam jedną i trudno mi do niej mówić po imieniu, bo to brzmi jak przezwisko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alfons , Adolf i Hermenegilda, reszta moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta,Brygida -może dlatego ,ze te które znam to k***wki i łatwodajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, Ela, Ala, Czarek, Sylwek itp. to nie sa imiona! To przeciez zdrobnienia od imion Elzbieta, Alicja, Cezary, Sylwester. Kazde imie moze miec jakieś kiepskie zdrobnienie. Ja nie lubie wielu imion, ktore maja malo zdrobnien. Albo w ogole trudno wymyslic zdrobnienie. Jak np zwracac sie do Wawrzynca (mlody,fajny facet). A co do tematu - Genowefa, Kunegunda, Hermenegilda, Klemens, Alojzy to dopiero groza. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie imiona takie jak Wiesław ,Tadeusz,Waldemar czy Zbigniew ,żeńskie Krystyna ,Danuta czy Bożena to takie imiona co kojarzą mi się z wujkami i ciotkami i jakoś nie pasują mi do dzieci urodzonych w tych czasach ale to wybór rodzica jak dadzą na imię dziecku mi nic do tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAKUB, nadawane do porzygu. Po za tym: Wiesław/a, Marlena, Patryk, Oliwier/Oliwia, Jessika (itp.), Andrzej, Janusz, Iwona, Szczepan, Mariusz, Mariola, Julita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie, mam brzydkie imię, idę się powiesić ;( A tak serio to co ten temat miał wnosić oprócz wylewania jadu? Nikt sobie sam imienia nie wybiera, to raz, dwa nie ładne co ładne, ale co się komu podoba. Mi się nie podoba imię synka mojej przyjaciółki, ale im się podoba i okej. Poluzujcie sobie majty, bo tyle jadu się z Was wylewa, że masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nie trafiłam na imiona moich synów hurrrraaaa, czyli są przepiękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stawiam na Wiesława, Wiesławę, Wiesia brzmi dla mnie koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ( mega twarde i okropne zdrobnienia) ; Monika ( kazda jaka znam jest puszczalska, moze dlatego mi zbrzydlo) ; Emilia ( bardzo przeslodzone imie ); Nicola, Sandra, Wiktoria,Samanta ( roznego typu hamerykanskie imiona, zyjemy w Polsce nasi dziadkowie oddawali zycie za kraj a my dajemy amerykanskie imiona nie znajac nawet tego jezyka ). Wszelkie słowiańsko- pogańskie imiona np Bogna, Zdziechna, Ojcumiła itp (wyparte przez czas i juz osmieszajace); Krystyna, Halina , teresa(kojarzą mi sie z wredna pania z PRL-u ). no i Katarzyna ( kojarzy sie z kims zakatarzonym). Paulina ( znam pełno plastikow o tym imieniu ) a z meskich to typu wiesław zdzisław edward( jak dla pijaka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina, Patrycja, Żaneta, Mariola, Aneta, Kajetan- to już całkiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość XXDD
Nader ciekawe czy pisze tu non-stop ten sam zestaw hejterów i trolli czy nie. Bo są pewne prawidłowości w odbiorze imion które występują w tym co piszecie . Podobnie mają znajome pracujące w przedszkolu więc są na bieżąco z trendami. Też womitują Kup(b)ami i Szymonkami Lenkami i Nikolami . Śmieją się że ciumkajace mamuśki oc****ły i dają od paru lat ten sam "modny" zestaw imion bez refleksji że w szkole będzie po 5 Lenek i cztery Kub(p)y w każdej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natalia :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie najgorsze imie to Prakseda i Prosper :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna, Katarzyna,Irena, Jadwiga fujj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc na cmentarzu zobaczyłam nagrobek z imienim Parafian nazwisko normalne. Czy ktoś słyszał już takie imię. Stwierdziłam, że mogło być tak, że ksiądz powiedział, urodził nam się parafian zamiast parafianin, no i tak zapisali. Podobnie jak w filmie Miś, że urodziła nam się tradycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może PATAFIAN.. Grupując co ludzie nie lubią 1 Imiona stare 2wczorajsze 3 nowomodne 4 obce wciskane na siłę "bo światowe" albo przez poleczki uległe wobec zagranicznych małżów (jak żyją w PL bo za granicą to co innego) 5 superuniktowe "LOL jakie oryginalne " ryczy mamuśka a wszyscy maja bekę ... 6 kojarzone z patologią -prostytutkami -bandytką , często pokrywa sie to z pkt.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbrzydsze imie to magda jak juz pisalem ni przypial ni przylatal. grube i twarde chyba przez to G! do tego obrzydliwe zdrobnienia. madziara magdziora magdzierzyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiego imienia jak Magda, nieuku :) podniecasz sie czyms co nie istnieje i jeszcze probujesz zdrobnienie do zdrobnienia wymyslic :D Ja nie lubie zdrobnien , które kompletnie zmieniaja ładne imie w idiotyczny przezwisko typu Alicja- Alka Joanna- Aska Aleksandra- Olka Krzystof- Krzychu Marian-Maniek Zdzislaw- Zdzichu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×