Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu w Polsce wszyscy sie tak szybko zenia wychodz za maz?

Polecane posty

Gość gość

j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko w Polsce takie parcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem zarówno ja (34 lata) jak i moje koleżanki 30+ nie mają takiego parcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jestes chyba nalezysz do nielicznych. Bylam dzis w nowej firmie i tam wszyscy poobraczkowani i choc mam 27 lat poczulam sie troche jak stara panna lub ufoludek, ze jako jedyna jestem ,,nieustatkowana´´:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak nie to ludzie obgadujo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu jeśli ktoś chce i nie ma wątpliwości ma tego nie robic... Oczywiście nie w wieku np 20 lat, ale kilka lat później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje, że chodzi o to, że nie jesteśmy zbyt długo "płodne" jak Panowie. Ja mam 32 lata i z radością mogę powiedzieć, że za kilka miesięcy będę żoną, a potem matką. Niby nie śpieszy mi się do małżeństwa, ale wiem, że mam swoje lata i im później zdecyduję się na dziecko, tym gorzej. Poza tym nie chciałabym, aby moje dzieci miały zbyt starą mamę i nie wiem czy w wieku 40 lat będę miała siłę, aby biegać za dziećmi. Dlatego po pierwszym dziecku zamierzam od razu brać się za drugie, a potem trzecie, a co tam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sztuką jest hajtac się po 40, apotem nie zdążyć wychować swoich dzieci nawet... Zresztą będzie jeszcze większa różnica światopoglądowa i problem międzypokoleniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, ze sztuka jest wychowac dziecko po 40. Nie sztuka jest naplodzic dzieci po 20 , bo tak ,,wszyscy´´ robia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio stwierdziłam, że chyba z nudów. Może ludzie nie mają pieniędzy albo/i czasu na to, żeby korzystać z życia więc jak tylko znudzą im się imprezy domowe (które nie każdy przecież lubi) to ślub i dziecko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tą płodnością chyba też to nie jest prawda. Kobiety w innych krajach nie są przecież dużej płodne, a mimo to czekają ze ślubem i dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×