Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tacozawszeplaci

czy zaplacic za mame rachunek na 800zl za prad?

Polecane posty

Gość gość
Dokładnie. A osoby ktore piszą tutaj ze matka jest jedna i trzeba jej pomagać jak tylko sie da, nie wiedza tak naprawde o czym mówią. Gdyby moja mama nie Piła, pracowała, ale przykładowo miała minimum pensji i cieżko byłoby jej sie utrzymać to oczywiście dołożyłbym wszelkich starań zeby jej pomóc. Ale w sytuacji kiedy rodzin znaczna cześć swojej pensji przeznacza na alkohol, w wyniku czego nie ma na rachunki. Wtedy to zmienia postać rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dodam ze ojca kochalam tak ze bym sie w ogien rzucila za nim- oddalabym zycie, innych bliskich, przyjaciol i ostatnia krople krwi- dlatego zostawienie go z tym samego- ryzykujac ze stoczy sie do reszty i umrze na ulicy- wyrwalo mi pol serca. Dzis nasze relacje sa inne- nie jestem juz tak slepa i bardziej umiem walczyc o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam taka sama matke
poczytaj o wspoluzaleznieniu , y jestes juz wspoluzalezniona od alkoholu, ja bym matce nie pomogla, ale dlatego, ze ja chce dla niej dobrze, a przyslugi bym jej w ten sposob nie zrobila, jesli tak to pozorna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paltopalta1
przede wszystkim zapewnij lepsze ceny za prad na przyszlosc. moge polecic Ci zmiane dystrybutora energii elektrycznej. ja korzystam z Axpo - wg mnie sa najlepsi. sprawdz sama, licze, ze zaoszczedzisz tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×