Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zachowuje się kobieta, której podoba się facet?

Polecane posty

Gość __sandruhhna__
Po pierwsze nie mam zielonego pojęcia dlaczego utożsamiasz mnie z jakąś innym userem. Po drugie, nie jestem aseksualna ani narcystyczna ale nie jestem też masochistką by dawać szansę komuś kto mi się nie podoba. Za facetami się nie oglądam bo po prostu, żeby facet mi się spodobał muszę go bardzo dobrze znać z charakteru, a jeżeli facet sam nie poczyni wysiłku bym mogła go poznać to już jego strata. I tak ma 80 % kobiet. Rozwalają mnie takie nieudaczniki co im się wydaje, że piękne dziewczyny same za nimi będą latać i zapraszać ich na randki...a tu figa z makiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabsza genetycznie nie wal w hooja Jak to nie ty to napisz cis o sobie tylko bez kłamstw bo ci doopka jeszcze bardziej urośnie za kłamanie jak Pinokio nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
To się powoli robi nudne. Jedne piszą, że faceci nie lubią jak wychodzi się do nich z inicjatywą (co jest prawda tylko się jednym wypadku : gdy dziewczę totalnie im nie odpowiada), drudzy piszą, że kobiety zachowują się jak księżniczki - i nikt nikogo nie słucha. To po ch... taka dyskusja ? ...oraz... Ostatnio dziewczyna i to wcale nie żaden pasztet, sama wzięła ode mnie numer. I to było bardzo miłe, choć cholernie zaskakujące. Także wasze genialne teorie oparte o generalizację zbiorów można o kant d**y potłuc. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak sandruhna niech ci stawiają drinki czuj się jak ksiezniczka prostaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez omijalem nadymane ozieble ksiezniczki. Wolalem normalne wesole nieco szalone kobiety. Efekt przez 20latach to wspaniala zona, która ogarnia dzieci, dom, swietna w lozku i kuchni. Nie musi zarabiac, ja od tego jestem. Jakos nie wyobrazam sobie kobiety w tipsach przewijajacej niezdarnie i z obrzydzeniem ossrane dziecko, nie majacej mleka z lbem wsadzonym w seriale lub feministyczne gazety i portale, przypalajaca wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×