Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość_LoLa

Projekt ogrodu

Polecane posty

Gość gość
Również polecam gorąco tą firmę www.ogrod-dom.pl bo zajmuje się począwszy od projektowania i zakładania ogrodów po ich całoroczną pielęgnację. Są nie zawodni pod każdym względem, a ich projekty wyjątkowo cieszą oczy i służą prze za wiele pokoleń : ) Jakiś czas temu sama zwróciłam się o nich z prośbą zaprojektowania mojego dużego ogrodu zrobili to bezbłędnie, jestem bardzo zadowolona – polecam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle że warto pospotykać się z wieloma firmami i wybrać najlepszą pod względem finansowym.Ja tak zrobiłam i nie żałuje, niektóe firmy wogóle mnie nie słuchały jak ja widze ogród tylko narzucały mi swoją wolę. Wybrałam taką która najpierw mnie wysłuchała a póżniej doradziła.Wspaniałym plusem było to że mieli fajne ceny w stosunku do innych firm.Polecam się spotkać i porozmawiać z tą firmą które wie co mówi http://ogrodyszpakowski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii projektowania ogrodu warto zwrócić się do firmy http://zielonym2.pl zajmują się tym jak nikt inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na razie to szukam koncepcji jak mój ogród ma wyglądać. Słyszałam, że 25 marca będą targi ogrodnicze w ptaku to podjądę żeby zobaczyć co tam jest. Może ktoś mi coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela9922
Długo zastanawialiśmy się, co zrobić i jak powinien wyglądać nasz ogród. Na szczęście wybraliśmy firmę warszawskie-ogrodu.pl, aby stworzyli piękny ogród. Czekamy teraz na efekty i na to, jak będzie wyglądał nowoczesny projekt od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaprojektowaniem mojego ogrodu zajęła się firma www.ogrodslaski.pl i polecam ich również wam. Mają spore doświadczenie w projektowaniu ogrodów. Dodatkowo prowadzą dobrze wyposażony sklep ogrodniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość katarzyna
Powiem tak mozna wziąc specjaliste,ale samemu tez mozna,w szczególności jak ktos nie chce wydawać za dużo kasy,na projektanta ogrodu.Sama też urzadziłam swoj ogród i jest całkiem ok.Wiadomo ze od razu nie bedzie wszystko ach i ech.Ale jak odpowiednio wszystko posadzimy...Fajnym rozwiazaniem sa przykładowo skalniki,sadzimy na nich rosliny wieloletnie ,byliny przegradzamy elementami skarpowymi według gustu,obtaczamy palisadami a potem czekamy az zacznie sie z roku na rok coraz bardziej rozrastać.Ja tak własnie zrobiłam elementy do architektury ogrodowej kupiłam w firmie Joniec,podobnie gazony,posadziłam w nich pelargonie i surfinie.Pod płotem posadziłam iglaki resztę zasiałam trawą.Naprawdę żaden problem,a potem co rok mozna sobie coś modernizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Projekt ogrodu razem ze ścianą zieleni i przydomową studnią głębinową wykonała dla nas firma Ogrody od A do Z dzięki czemu jesteśmy gotowi na nowy sezon w nowym domu w Powierciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jneiejekei1
Ja polecam skorzystać z roślin ze szkółki ogrodniczej takiej jak ta https://www.zgarden.pl/ wtedy będziesz wiedziała że twój ogród będzie miał piękne i dobre rośliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za projekt naszego ogrodu odpowiedzialni są specjaliści z www.jarzembinski-ogrody.pl . To właśnie im zawdzięczamy zadbany a przede wszystkim estetyczny ogród. Tym sposobem w zupełności spełnili oni nasze oczekiwania a ogród prezentuje się nieziemsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CalaColki

Po dobre i dorodne, zdrowe drzewa i krzewy polecam zajrzeć do  iglaki.agro.pl. Bardzo dobra szkółka, z dużym doświadczeniem i bogatą ofertą. Super, bo w zasadzie w jednym miejscu można kupić wszystko, co jest potrzebne do aranżacji ogrodu i przestrzeni do okoła domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freddy

Jeżeli mieszkacie w województwie małopolskim i rozglądacie się za odpowiednią firmą zajmującą się projektowaniem ogrodów to skontaktujcie się z https://aturi-ogrody.pl/ Mają w tym spore doświadczenie, więc można im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Żona znalazła świetną firmę w Suwałkach, Gardenon. Od naszego Olecka to będzie około 40 km. Postawiliśmy na profesjonalistów i warto było. Mimo, że u nich terminy nie są od ręki, ale zdecydowanie warto poczekać. To firma z wiedzą, świetnymi pomysłami i rozwiązaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokosz

Co do projektowania ogrodów to sprawdzi się wam się firma z Wielkopolski www.planta.info.pl/ Mistrzowsko wszystkim się u nas zajęli, ogród wygląda przepięknie, cieszy oczy i serca. Długo czekaliśmy żeby coś zrobić z ogrodem, był mocno zaniedbany, dlatego skrupulatnie wyszukaliśmy firmę i to był jak najlepszy wybór, idealnie się sprawdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, urządzając swój ogród warto zwrócić się o pomoc do profesjonalistów. Pomogą oni przy wyborze odpowiednich roślin oraz ich rozmieszczeniu. Dodatkowo nasi projektanci z Ogrodów Niwa zaproponują Państwu nietuzinkowe rozwiązania, która będą wzbudzały zachwyt sąsiadów. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu https://www.ogrodyniwa.pl/node/22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×