Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stary katalizator samochodowy

Polecane posty

Gość gość

Faceci. Co robicie ze starymi katalizatorami? Wywozicie na skupy, przerabiacie, wyrzucacie? Co można zrobić z takim katalizatorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też własnie zastanawiałem się co zrobić ze starym katalizatorem. Ja myślę, żeby sprzedać. Narazie szukam gdzie. Znalazłem taką firmię Tomkat Lublin. Zna ich ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprzedawałem u nich, nie robili zadnych problemow. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie przed chwila porownalem ceny i ten z Lublina wychodzi lepiej, czytaj daje wiecej. Albo sie tam kopsne albo im to wysle, dzieki za sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymek2
Katalizator można sprzedać, nie warto go wyrzucać. Tutaj: http://katalizatoryali.pl możesz go sprzedać. Mają konkurencyjne ceny, więc na pewno dobrze na tym wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystalem z Tomkat-Lublin i wyszlo bardzo przywoicie. Ceny to chyba najwyzsze w kraju za ten skup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, fajnie. Chetnie sam skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek77
Jeśli jesteś z okolic lublina to nie wahaj się i uderzaj do Tomkata są najdroższi w okolicy więc na pewno nie będziesz stratna, a chłopaki chętnie pomogą ci jeśli będziesz mieć jakieś pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie najlepiej to sprzedać, my sprzedajemy w tomkat i jest bardzo dobrze, sporo płacą, zdecydowanie na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomkat ma bardzo spoko ceny, to fakt. i nie wiem czy jest jakaś lepsza opcja niż to sprzedawać, moim zdaniem sie nie opłaca. Znaleźć tego co najwięcej daje i hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare katalizatory można także oddawać do skupu. Ja byłam z takim w skupie www.ekatalizatory.pl w Inowrocławiu i nie było żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam zdecydowanie tomkat - i to nie tylko jeśli chodzi o lublin, jak ktoś chce, to może im je nawet wysłać, tylko się trzeba się wcześniej dogadać, zadzwonić. No ale - ceny na tyle dobre, że jak się tego trochę ma , to chyba warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają bardzo dobre ceny i nikt na niczym nie kantuje, jak dla mnie to rzecz najważniejsza. a sam fakt, że można sprzedawać zdalnie że tak powiem, na odległość - super wygoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tomkat, jak ktoś powie, ze jedna z najlepszych cen w polsce, to wgl mnie to nie zdziwi. Ja polecam zdecydowanie, zawsze zero problemów i dobry hajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nikogo nie zaskocze, ze tomkat właśnie. zresztą, jak ktoś nie wierzy, to polecam po prostu porównać sobie ich ceny z innymi skupami i wtedy wszytko widać czarno na białym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie ma co dyskutować, że najbardziej aktualny cennik, oparty przede wszystkim o aktualne kursy metali szlachetnych, ma firma DS Auto. Mają dostęp do zaawansowanych urządzeń, które pozwalają dokonać bardzo precyzyjnych pomiarów. Dzięki temu ceny podane na https://katalizatorychrzanow.pl/cennik/ zawsze są korzystne. :classic_happy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruloloph

Najlepiej oddać taki katalizator po prostu do skupu. Są tego typu miejsca, więc bez sensu wyrzucać . Może nie zarobisz na tym kokosów lecz zawsze parę złoty do kieszeni wpadnie. Jakiś czas temu jak wymieniałem na nowy, stary oddałem do maxkat.pl i nie było problemów. Od razu wycenili, a pieniądze bezpośrednio do ręki. Świetna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×