Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

FIRMA KR3 Sp. z.o.o UWAGA

Polecane posty

Gość gość
obojętnie który wybierzesz ;) oba są super; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możliwe jest pracowanie np. w innym mieście? bo kurcze tu u siebie mam pełno znajomych, a jednak chyba bym nie chciala,zeby wiedzieli, co robie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne firma wspolpracuje z klubami w calej polsce,idz do biura i owiedz ze chciala bys pracowac ale w innym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie byś chciała pojechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam ze w Trójmiescie jest niezle , wiecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w Trojmiescie na pewno duza szansa na fajny zarobek ;) zwłaszcza,że idzie sezon i dużo turystów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego, co wiem, to w Trójmieście są 4 kluby, więc jest w czym wybierać ;) dokąd masz najbliżej, bedzie najkorzystniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a warunki finansowe są wszędzie takie same ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynagordzenie wszędzie tak samo liczone ale w niektorych miastach jest lepiej bo wiecej klientow przychodzi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gdzie najwięcej mozna zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no np. w Poznaniu czy Warszawie. ale w mniejszych miastach jest mniej dziewczyn, wiec tez zarobki wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takich miastach jest duzo ładnych dziewczyn wiec tzw wieksza konkurencja tam juz musisz naprawdę o siebie dbac i byc super laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale to chyba o to chodzi, zeby o seibie dbac ? i chyba w kazdym klubie laski sa zadbane i ladne ? ;) bo jesli nie,to chyba to sie mija z celem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie w kazdym klubie maja sztuczne biusty, usta itp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kazda dziewczyna musi sobie zrobić sztuczny biust czy usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah ; p nie no przestan ;p naturalnosc jest bardzo w cenie teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem faceci wolą naturalne laski, mimo wszystko ;) więc nie warto przesadzac z tymi zabiegami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale do takiego klubu to chyba przychodzą na sztuczne laski popatrzec, normalne maja w zwykłych dyskotekach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jest świetna!!! Zarabiam 800-1000 zł jako kelnerka, a nawet nie pracuję codziennie. I czego tu chcieć więcej? Nie wiem czemu ludzie głupoty takie wygadają. Nie dowiesz się póki nie spróbujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina12
Mi to się najbardziej podobał wyjazd na szkolenia :D Poznałam fajne dziewczyny i kontakt mamy cały czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w takim klubie i jestem mega zadowolona :D :D także polecam bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu w Bydgoszczy ciągle pojawiają się ogłoszenia z rekrutacja? Jakby tam było tak super to nie szukaliby tak często kogoś. Czy jest tu jakaś dziewczyna z Bydgoszczy która się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam tancerek do krakowa ;) Zainteresowane dziewczyny zapytania kierować moga na adres e-mail: a.mincewicz@b-vip.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kasę dla byłych pracowników którą sobie KR3 "zamroziło" to kiedy ma zamiar wypłacić? Burdel w Kielcach się zamknęło, zawinęło interes, a od ponad roku pracownicy czekają na pieniądze (Ci co odeszli zanim się toto zamknęło). Zresztą jak Ci, których wypieprzyli po zamknięciu. Ochrona kasę dostała a reszta co? Czekajcie dalej z zaległościami to kur*****y pozew zbiorowy w wasza strone poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytajcie tych pozytywnych komentarzy - one są pisane przez pracowników biurowych w całej polsce, wszystkie pozytywne komentarze są wymyślone, bo pracownicy z biura czy z klubów są zmuszeni, żeby takie pisać. Pracę w tym klubie i w biurze to jedno wielkie bagno!!! Nie dajcie się zwieść zarobkami czy miłymi słówkami to wszystko na pokaz. A kasy i tak nie zobaczysz bo ci nie wypłacą, albo wymyślą że dostaniesz karę finansową nie wiadomo za co!!! Absolutnie tam nie pracujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalciaaaaaaaaaaaa
Omijajcie tą firme szerokim łukiem! Wszystkie pozytywne opinie to kłamstwa pisane przez rekruterki które szukają naiwnych dziewczyn. Obiecuja złote góry a potem połowe kasy zamroza lub wymysla kary finansowe za nic! Ciezka praca, psychiczne znęcanie, możesz wypruwać sobie flaki a pieniędzy i tak nie zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×