Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

FIRMA KR3 Sp. z.o.o UWAGA

Polecane posty

Gość gość
języki obce to podstawa , ja znam angielski i niemiecki i bardzo mi się przydają bo sporo obcokrajowców przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angielski to podstawa, ja na początku nie za dobrze rozmawiałam ale troszkę się podszkoliłam i teraz swobodnie mogę rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca rewelacyjna! polecam wszystkim :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę powiedzieć , że po doświadczeniu jakie mam w pracy w różnych knajpach,pubach i restauracjach to praca w tej firmie jest najlepsza. Po pierwsze zarobki są dużo wyższe , po drugie atmosfera jest zdecydowanie lepsza ,nikt mnie nie pogania i nie opieprza cały czas za pierdołę.Polecam pracę w tej fimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre, jakbyście pisały o staraniu się do pracy w jakiejś prestiżowej firmie, na wysokie stanowisko. Co to jest ten "złoty strzał"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przychodzisz do pracy żeby zarabiać a w tej firmie zarabia się bardzo dobrze więc nic dziwnego że dziewczyny się starają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos sie nie stara to nie zarobi to proste, a jak sie kierowniczka wkurzy to poprosu nie bedzie trzymac takiej osoby bo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostessa
pracuję w klubie od 4 miesięcy i nie miałam żadnych problemów. ani z wypłatami, ani z kierowniczką, ani z kimkolwiek z zespołu:) przynajmniej można zarobić normalne pieniądze, a nie tak, jak w całej Polsce - 1200 zł na miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to racja pieniadze sa duzo lepsze niz w innymch firmach, tu naprawde mozna swietnie zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej nie ma się czego obawiac znam firmę bo pracuje tam moja siostra i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie czytać te bzdury. Nie wiem kto to wszystko wymyśla ale to jakiś absurd! Ja pracuje od czterech miesiecy i wszystko jest tak jak byc powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co narzekać:) kaska płynie, to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie w Warszawie sa te kluby? Centrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie najpierw spróbujcie a pozniej wydawajcie osady. Firma bardzo dobrze dziala i jest wyplacalna, dobrze zarabiam i nie mam problemu z ubezpieczeniem ani innymi rzeczami. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez! Pracuje kilka miesiecy i nie zamierzam zmieniac pracy :) Mam genialnych ludzi w zespole i bardzo dobrze zarabiam - w tydzien tyle co wiekszosc ludzi w miesiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem byłym pracownikiem wiec moge sie wypowiadac w kwestii firmy. Nie moge powiedziec zlego slowa, jak w kazdej pracy sa lepsze i gorsze dni ale ja osobiscie te firmie wiele zawdziewczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie, w kazdej firmie sa gorsze i lepsze dni, wazne jednak, ze mozna sie tu duzo nauczyc :) polecam pracę jak najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać w PL prestiżowa praca to nie taka , która jest społecznie potrzebna ,ale taka gdzie można dużo zarobić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ok,ale z czegoś żyć trzeba, prawda? a prestiż niekoniecznie łączy się z dobrym wynagrodzeniem, niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co j est złego w pracy w klubie nocnym? na całym świecie są takie kluby, za granicą są bardzo promowane, a w Polsce degradowane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa.. w Polsce - zaścianku niestety traktują kluby jak agencje towarzyskie. co kompletnie nie ma związku z rzeczywistością. polecam odwiedzić, potem oceniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, interesuje mnie praca w Bydgoszczy, co prawda jestem z Torunia, ale nie chce pracowac w miejscu zamieszkania. dokąd muszę sie zglosic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest pełno ogłoszeń na olx.pl, bydgoszczak.pl bydgoszczcity.pl na stanowiska kelnerki, hostessy, promotorki. wystarczy się odezwać - zaaplikować, wysyłając CV. na pewno ktoś sie odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny,chce byc hostessa w Warszawie. co trzeba zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej podejdź do promotorek ktore pracuja przed klubem i tak zdobedziesz kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj ogłoszen na necie i napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wiecie czy ta firma ma jakis klub w Białymstoku ? ja mieszkam niedaleko i najblizej by mi tam było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego,co się orientuje, to jest klub w Białymstoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a we Wrocławiu slyszalam,ze sa dwa kluby. do ktorego lepiej isc pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×