Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singielka88

Boje sie wojny, ale nie mam meza, kto mnie obroni?

Polecane posty

Gość gość
Brawo gosciu z 23.20! Jestem kobietą, ale kazda wiedza jest cenna, a o tej przerwie między kołami zapamiętam. Nie damy się ruskom i protekcjonalnemu misiowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To paczcie co do nas może dojechać https://m.youtube.com/watch?v=-bLHGZwQ_5w x Ruska armia konwencjonalna może startować do równych sobie z lat 70tych ubiegłego wieku. Targi niczego nie zmieniają, kilka eksportowych prototypów wiosny nie czyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kuzwa popatrz co my mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy bojowego ducha. Tyle napaści, co Polska przez wieki przeżyła, nawet nie zliczy. Damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba się poddamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę im strzelał prosto w plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto dzisiaj będzie chciał za ten kraj oprócz kiboli i narodowców przelewać krew za ten kraj? W jakimś matrixie żyjesz? Kto był kumaty,młody i silny juz siedzi na zachodzie,co panowie w rurkach czy emeryci a może elyta pujdzie na front? Bo nawet wojska nie mamy tylko biurokrację w mundurach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba z procy :o ew wiatrówki , widziałem szkoły wojskowe w Rosji ? Tam od dzieciaki uczą ,a my nawet przysposobienie obronne olalismy bo po hooj? Jesteśmy w NATO :) oby tylko się na badaniu skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadaniu *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Federacja Ruskich Kacapów nie byłaby tak agresywna gdyby rozpadła się na kilkadziesiąt mniejszych państw. Zresztą UE to też moloch na glinianych nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasza potężna armia urzędników pójdzie w bój i obroni nas przed wrogiem dzierżąc w ręku linijki i długopisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynym rzeczywistym agresorem są ci co tak wszędzie usilnie wprowadzaja demokracje jednocześnie mając w doktrynie by wszelkie wojny prowadzić poza terytorium własnego kraju jak najdalej od granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Brawo gosciu z 23.20! Jestem kobietą, ale kazda wiedza jest cenna, a o tej przerwie między kołami zapamiętam. Nie damy się ruskom i protekcjonalnemu misiowi!<<< Misio jest protekcjonalny, bo większość jego adwersarzy ma nikłe, albo zerowe pojęcie o tym, co pisze :(. Misio pisze tutaj, bo sprawdza, czy pisać jeszcze potrafi, a jego oponenc***iszą, by ZAISTNIEĆ i by ktoś zwrócił na nich uwagę (przynajmniej w necie). Dlatego Misio nie podlizuje się i pisze (czasem zbyt obcesowo :( ), to co myśli i wie :). Bardzo jestem ciekaw, do czego autorce postu, który zacytowałem, będzie przydatna wiedza zapisana w poradnikach dla graczy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt cie nieobroni ruskow jest jak mrowkow. Jak by chcieli to boso i z kijami by przez europe pszeszli i puste lodowki by jeno zostaly i troche ciezarnych polek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracujesz , płacisz podatki z twoich podatków jest opłacana armia zawodowa żołnierzy, którzy powinni cię bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, armia cie obroni. Ich trzeba bedzie bronic. Uzbrojenie maja po 2 wojnie swiatowej , kupe biurokratow . A do wojska sie garna bo bezrobocie ,tam zryć zarobic i mieszania daja. Podatki? Podatki ida na glupoty typu zarobki dla politykow ,kolacje dla Sikorskiego i jemu podobnych, na budowe stadionow i calej gamy bzdetow nikomu niepotrzebnych do zycia. Jak ci sie moja ortografia niepodoba to caluj psa w zyć! Ło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - poniekąt zgadzam się z tobą, że to właściwie są jednostki wojskowo geriatryczne (bo co młodsi wyjechali do Angli, Irlandi itp.) Jeśli chodzi o uzbrojenie to swego czasu obkupiła się nasza geriatryczna armia w czołgi po jednej marce od bundezwery a ostatnio chyba nawet jakąś łodż podwodną dostali. Tak że nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiej k***a wojny p****ało was? nie będzie żadnej wojny z ruskim przynajmniej nato jej nie będzie miało przestańcie panikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2529
Wy tak na serio czy po prostu głupi jesteście? :D Najpierw rozejrzyjcie się dookoła, to może dostrzeżecie w naszym rodzimym kraju znamiona totalitaryzmu. :) Rosja jest wykreowanym przez mas propagandę wrogiem naszym, aby odwrócić głowy lemingów, od zła które dzieje się w naszym kraju - pod naszym dachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×