Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dalej go kocham do szaleństwa. Podejrzewam ciążę, a się Rozstalismy.

Polecane posty

Gość gość
Mój ginekolog jest czynny w soboty. Zawsze chodzę w soboty, bo w tygodniu zwyczajnie nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowo, ludzie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w Twojej wiosze może prywatni są nieczynni. Nie jestem autorką, ale śmieszy mnie to, nawet w moim 13tys miasteczku prywatnie część była czynna, a jak się przeprowadziłam to niemal 7 dni w tygodniu, dentysta specjalnie dla mnie w sobote kiedyś przychodził itp. Bez przesady, ze dlatego to prowo od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ba w mojej rodzinnej miejscowości prywatni specjaliści są czyni 7 dni w tygodniu. Miasteczko ok.10 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się tu nie produkuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty się nie produkuj wredna larwo tylko bajki pisz, bo się marnujesz ze swoim talentem, sama sobie komentarze piszesz ty chora psychicznie ropucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, dzięki. Tylko wiesz post ,, To się nie produkuj" nie napisałam ja. A może za dużo seriali oglądasz ? Proszę Cię, ja nie mam siły się kłócić. Prawdopodobnie jestem w ciąży, sama. I naprawdę nie mam ochoty czytać jaka jestem zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marne prowo. Autorka niby nie zauważyła braku okresu bo zerwała z chłopem. Problem w tym, ze zerwała 2 tyg temu, a ostatni okres miała 8 tyg temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
XD heh, widać napiszesz cokolwiek niezgodnego to od razu jesteś autorką i do tego stek wyzwisk. Gratuluję, że mamusia tak Cię nazywała ;) x Autorko Nie przejmuj się, idź do lekarza, z facetem pogadaj i pewnie źle nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni okres miałam 4 tygodnie temu. Czytanie ze zrozumieniem nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałaś " okres powinien być 4 tygodnie" a nie ze ostatni miałaś 4 tyg temu, już faktycznie coś ci się fakty mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"okres powinien być 4 tygodnie temu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak juz zmyslasz historie to zapisuj sobie fakty bo sie w tym gubisz autoreczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jakbyś miała ost okres 4 tyg temu, zaszła 2 tyg temu (z czego swoją drogą wynikałoby że zerżnął cię i rzucił tego samego dnia ;)), to nie ma możliwości fizycznej, żebyś od tygodnia miała mdłości, bo tydzień temu to ledwie do implantacji by doszło. Także, tak czy siak historyjka się nie klei. Prowo też trzeba umieć pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, prowo tez trzeba napisać z głową, no ale cóż może taka pusta laska mieć w swojej pustej głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćino
To jest jakis wkret. Ja jak robilam test ciazowy w tym samym czasie co autorka tego postu to nie mialam swietnie widocznych 2 kresek tylko jedna mocna a druga slaba. Moze znudzila sie abdulowi ktory ma juz pare dzieci z innymi a ze uprawiali sex bez zabezpieczen przerywany to chce go wrobic w dziecko zeby wrocil do niej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"abdulowi" haha świetne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia6981
hej widzę, że nowy post o ciąży, może i mi coś doradzicie? od 4 miesięcy zażywam tabletki antykoncepcyjne i chyba miesiąc temu miałam okropną grzybice pochwy i zapomniałam się i przez 4-5 dni zażywałam tabletki orungal na grzybice.. które podobno obniżają skuteczność tabletek, robiłam test ciążowy i był negatywny. Po skończeniu opakowania dostałam krwawienia z odstawienia. Pierwszą tabletke z nowego bilistra wzięlam zamiast rano jak zawsze biorę to dopiero ok 23 godziny. Od jakiś 2 tyg mam okropny posmak w ustach co chwile, wszytsko mi kiepsko pachnie, strasznie zaczęły mnie boleć plecy a do tego wczoraj od rana nic nie jadłam i czułam się bardzo dobrze, a ok 14 godziny zrobiło mi się niedobrze i wymiotowałam 3 razy.. spałam do 19 po czym o 24 znowu poszłam spać i spałam do 10 rano i dalej byłam senna i słaba.. Czy to są objawy ciąży? Czy tamten test się mógł mylić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×