Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiedzieć prawdę jego żonie?

Polecane posty

Gość gość
Suka wolałaby żeby facet błagał z płaczem o wybaczenie. Zapłać mu to może ci to odegra, lepiej się poczujesz. Qrwa blada oszukiwałaś za kasę to masz to samo co dawałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko nie laczy sie pracy z zyciem prywatnym a zycie to nie film Pretty Woman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mozna odniesc wrazenue ze gdyby byl biedny to bys sie nie zakocha? Po co o tym wspomnialas? Ty musisz zaczybac od zera? Stracilas cos? Chyba tylko godnisc w momencue kuefy zdecydowalas sie zostac szmata :D pamietaj ku.wo ze jak mu zrobisz mu pod gorke to jak kiedys wyjdziesz za maz on moze sie pojawic w zyciu twojego meza z cennymi informacjami bo jak cie znam nie przyznasz sie przyszlemu ze bylas tanua szmata i to jedt k..a nie fair! Ze jakis nirmalny facet trafi na takie zgnile jajo :/ a nie to ze z pelna swiadonoscia zistalas wiadrem na sperme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietajcie niech to bedzie dla was przestroga dla osob chodzacych na d***** ze jedyna informacja ktora jest tym szmatom potrzebna do szczescia to to ile cm z waszego k****a wejdzie im do tej zr****nej przez niejednego menela buzki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie napisałam, że jest bogaty? Pisałam, że nie czerpałam żadnych korzyści materialnych, finansowych będąc w związku z nim. Ktoś napisał, że gdyby głupia dzi*ka zniszczyła mu małżeństwo... To inni mogą mieszać w życiu innych? Postanowiłam, że zniknę, po angielsku. Nie będę nikomu robić problemów. Chyba lepiej, że w momencie kryzysu opisałam wszystko tutaj a nie w wiadomości do Szanownej Żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zastraszył ją śmieć. Bo jak inaczej można nazwać męża który chodzi na d****i? ŚMIEĆ. Cóż z tego że na wysokim stanowisku. To zwykły śmieć nie szanujący nikogo w okół siebie, zakładający przeróżne maski dla przypodobania się żonie i ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie zastraszył. Nie rozmawialiśmy ze sobą. Po co ma cierpieć Jego Żona... Ona nie jest niczemu winna. Może wie, może nie. W sumie nie wierze, że jakaś kobieta może się nie domyślić, że jej mąż ma kogoś na boku. Chociażby nie wiem jak się ukrywał z tym. Więc może to akceptuje.. Ja mam nauczkę od życia. On niech żyje nadal jak chce. Nie moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiesz i co? Myślisz że to coś zmieni? Myśl też o swojej d***e, świętej przeszłości to ty nie masz więc łatwo cię sponiewierac. Jeszcze pewnie mu się pochwalilas swoim stuletnim zawodem no to już w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×