Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ŻYCIE KOBIETY JEST BANALNE!!!!!

Polecane posty

Gość gość

obiety maja łatwiej w życiu Być facetem w dzisiejszych czasach jest cholernie trudno i ciężko. Do tego trzeba mieć odpowiedni charakter być twardym, śmiałym, silnym, pewnym siebie, zaradnym, wygadanym, mieć nutę agresji w sobie, chęć ciągłej rywalizacji. A jak wiadomo nie wszyscy mają te cechy wrodzone, nie wszyscy mogą je nabyć. Brak którejś z nich bardzo wszystko utrudnia. Dlatego dużo zależy od charakteru. By być spełnionym facetem należy mieć typ charakteru ekstrawertyczny. Introwertycy są od początku na straconej pozycji. Ja niestety należę do tej drugiej grupy  … Zgodzę się iż można czuć się dobrze jako mężczyzna pod warunkiem że ma się wszystkie wymienione cechy. Facet musi mieć nieskalany charakter. W każdym innym wypadku kobieta ma się lepiej. Bez śmiałości i pozostałych cech nie ma prawie szans by poderwać kobietę. Dodatkową furtką jest sponsoring, jednak jest to marnej jakości suplement zastępujący prawdziwy podryw. Nie każdemu pasuje by płacić. Do tego trzeba mieć zarobi przynajmniej powyżej 8k …Dostępny jest więc dla starszych majętnych panów. Młodzi cóż niestety … Ogólnie facet ma większe potrzeby erotyczne a zarazem trudniej znaleźć mu partnerkę. Sam musi starać się o znajomości i ich rozpoczęcie często z marnym skutkiem. Być kobietą w dzisiejszych czasach jest cholernie fajnie i łatwo. Charakter może być obojętny. Bez względu na niego (pod warunkiem ze nie jest bardzo brzydka) kobieta zawsze znajdzie przyjaciółkę, koleżankę, kochanka, partnera. Kobieta może pozwolić sobie na słabości, może być głupia, tępa idiotką a i tak nie ma to większego znaczenia. Charakter introwertyczny czy brak śmiałości nie stanowi większej przeszkody, wystarczy wyjść na dyskotekę sexownie ubraną… A faceci sami się będą prosić by z nimi pogadać, zatańczyć. Tylko przebierać wybierać. Jeśli nie lubi chodzić na dyskoteki, ma trochę mniejsze powodzenie. Żaden problem, jest Internet. Wystarczy wejść na czata, portal matrymonialny, portal erotyczny. W zależności od tego czego szuka pół godziny i już ma kilku kandydatów. Ta bardziej zaradna znajdzie po prostu bogatego faceta z którym będzie w związku, nie będzie nic robić a facet będzie tyrać na nią.. Nie dość tego. Te mniej porządne znajdą bez problemów faceta (a nawet kilku w różnym wieku, nawet młodego) który jej zapłaci za sex, jeśli tylko będzie brakować jej gotówki. Nie dość ze będzie mieć przyjemność, to jeszcze kilka stówek w kieszeni. Znajdzie bez problemów również stałego sponsora który zapłaci jej kilka tyś miesięcznie. Znajdzie nawet faceta który zapłaci za samą rozmowę. Nie musi być wcale prostytutką obsługująca kilku dziennie by dobrze żyć. Do tego takie drobnostki jak darmowe wejścia na dyskoteki (gdzie facet musi płacić 15 czy 20zł ). Darmowych drinkach, bo przecież zawsze znajdzie się facet który zapłaci… Nic dziwnego że kobiety wykorzystują materialnie facetów w końcu sami się dajemy. Ekstrawertyczka też się będzie dobrze czuła, tylu facetów, takie zamieszanie, będzie zachwycona. Kobieta ma ochotę na sex? Nic prostszego wchodzi na czata minuta ma 10 chętnych którzy sami się zgłosili. Mężczyzna ma ochotę na sex. Wchodzi na czata godzina czasu i ma szczęście jeśli znajdzie chętna która się zgodzi tyle że za sponsoring a do tego sam musi zagadywać Nie chodzi w sumie o sex (bo to jedynie przykład) ale o łatwość nawiązywania znajomości damsko męskich, które są o niebo łatwiejsze w przypadku kobiet. Po prostu im więcej potencjalnych znajomości tym lepiej. Zawsze można trafić na kogoś fajnego, zaprzyjaźnić się z kimś nic nie robiąc. To kobiety wybierają z kim chcą się zadawać, partnera życiowego itp. zgadzam się z autorem kobieta niewiele musi się starać w życiu i zawsze wiąże się z lepszym od siebie facetem-zawsze czerpie na nim profity i to zawsze facet musi się wykazać a kobieta tylko kreci nosem praktycznie w każdym znanym mi związku kobieta podnosi swój status poziom życia faceta to to co wypracuje poziom życia kobiety to suma tego co wypracuje i zdobędzie tyłkiem dlatego kiedyś mężczyźni mieli więcej praw n. do zdrady bo z natury byli obciążeni większą ilością obowiązków a teraz facet ma wciąż się starać i wykazywać ,a obie płcie maja mieć takie same prawa-chore to jedyne zagrożenie dla kobiety ze będzie kierować się zwierzęcymi instynktami i da sobie zrobić dziecko przez super samca niezdolnego do rodzinnego życia (a taki dla kobiet często zdaje się być podświadomie najatrakcyjniejszy) ale to kobiety problem ze kieruje się jedynie zwierzęcą natura bo jeśli kobieta choć trochę myśli i odrobine poskromi w sobie zwierzę to prowadzi praktycznie beztroskie życie i nigdy nie musi dorosnąć i martwic się o swój byt tak jak facet ,bo nawet jak sama zarobi to zwiąże się z facetem bogatszym od niej który zajmie się nią wyrazie jej porażki (gdzie facet wyrazie nieudacznictwa czy porażki nie może ratować się ciałem tak jak większość kobiet) bo w gruncie rzeczy nie ma czegoś takiego jak kobieca miłość (jeśli już to facet kocha bo zwykle czerpie mniej profitów we związku bardziej się stara i jest atrakcyjniejszy) cytat z innego tematu: Facet musi zapewnić -samochód -mieszkanie -prace i płynące z tego pieniądze -zapewnia atrakcje i rozrywkę -jest odpowiedzialny , zaradny i ogarnięty -doświadczony seksualnie -przebojowość w towarzystwie -pewność siebie -umiejętność poderwania -umiejętność obrony i bicia się -super ciałko (żadne tam chude czy cos) -urodę często przewyższającą tą kobiecą-bo rzadko się zdarza żeby kobieta brała faceta brzydszego od siebie Wszystkie kobiety szukają sponsora który będzie je utrzymywał i robił za nie wszystko, dawał od siebie więcej niż ona,zapewniał wszelkie dobra by nie musiała się martwic księżniczka .One nie kochają bezwarunkowo smutas.gif tylko za cos ! To materialne istoty które kłamią , manipulują by osiągnąć swój cel a faceta nie kochają bo zawsze mogą zmienić go na lepszy model ! Wiadomo ze każdy, także facet potrzebuje bliskości i czułości - niestety , nie ma co się łudzić ze dotrzyma ona wierności i lojalności. praktycznie każda kobieta pomimo stałego partnera ( i dzieci) jeśli nawet nie zdradzi fizycznie to przeżyje wielkie z tyłka wyjęte platoniczne miłości i fascynacje innym facetem smutas.gif gość 2014.06.23 [00:25] Obecnie kobieta ma już wszystkie prawa mężczyzny przy dużo niższym stopniu obowiązków i odpowiedzialności za swoje czyny, oraz mnóstwem kół ratunkowych. A mimo to wiele i tak nic z tym życiem nie potrafią zrobic cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dodac i nic ujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jest dojna krowa za sex z ktorgo korzysta tez kobieta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostotuttki korzystaja podwojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no...dlatego te krowy ida na wydojenie do agencji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to jest prawie prawda a dlaczego prawie? bo tak jest dopóki kobieta młoda, tak powiedzmy do 30-stki potem robią się już desperatki, a to już inna bajka [ biorą wtedy tych mężczyzn, którzy nie załapali się w I turze] :-P niby banał życie każdego z nas jest banałem i marnością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie kobieta ma już wszystkie prawa mężczyzny przy dużo niższym stopniu obowiązków i odpowiedzialności za swoje czyny, oraz mnóstwem kół ratunkowych. A mimo to wiele i tak nic z tym życiem nie potrafią zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta w obecnych czasach ma przechlapane jak sanki w maju nie dość,że trzeba wykonać zadania typu macierzyństwo,to do tego dochodzi życie zawodowe,obowiązki domowe,a często gęsto w ogóle mają wszystko na głowie,bo facet musi gdzieś gonić po świecie,by swojej rodzinie zapewnić warunki do życia.. kiedyś kobieta,po prostu "była",moj***abcie praktycznie nie pracowały,zajmowały się dziećmi i domem,i pensja dziadków wystarczyła na życie,kształcenie dzieci etc ..wiele moich koleżanek,żyje z takimi fajtłapami,że ani toto w domu nic nie potrafi zrobić,ani na godne życie zarobić -ale i do kieliszeczka ciągnie a i do innych używek więc życie kobiety w dzisiejszych czasach jest po prostu zaje/biste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ch/ujowe, nie czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta ma banalne życie i jedyne co musi to wybrać odpowiedniego faceta. Jak kobieta wybiera buraka i chama to potem marudzi, że jej źle, jak wybierze alkoholika to potem zakłada tematy w stylu "mój mąż alkoholik" itp. Jak kobieta wybierze odpowiedniego mężczyznę to nie ma w zasadzie większych problemów albo nawet żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och moje życie jest takie banalne... O niczym nie marzę tylko żeby nie musieć chodzić do pracy i żyć na czyjejś łasce. A znaleźć porządnego faceta przecież tak łatwo... Ciąża - sama przyjemność. Rodzenie - full frajda. Pierwsze lata w domu z dzieckiem - sama przyjemność. Oczywiście choroby żadne kobiet nigdy nie tykają. Nierówne traktowanie w miejscu pracy - szczyt chwały. Wychowanie rodzinne (gdzie chłopcom pozwala się na o wiele więcej niż dziewczynkom) - takie sprawiedliwe. Ale może gdzieś na świecie jest tak jak piszesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobieta:) mam samochod mam prace wynajmuje mieszkanie nie potrzebuje zadnego faceta do niczego a ty nieudaczniku, żeby samochodu sobie nie kupić, kiedy kosztują nawet mniej niz 2 tysiace ,nic dziwnego, że pozostało Ci tylko płakać w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś cię poważnie skrzywdził w dzieciństwie autorze? Co za użalający sie nad sobą p**dus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już się te popieprzone feministki odzywają! Eh te babochłopy! Gdzie te prawdziwe kobiety???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwe znaczy sie jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
khbjhb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś pewny oto czego doświadczyłam w życiu chora psychicznie matka której musiałam wiele razy ratować życie bo chciała się zabić, ojciec alkoholik ją lejący, okradający awantury, pobicica, moja próba samobójcza, odrzucenie przez rówieśników w liceum i podstawówce, chciałam się uczyć ale nie miałam warunków potem nieszczęśliwa miłość 6 lat, potem w pracy molestowani, mobbing, zastraszenie, samotność, brak wsparcia, jestem kobietą 34 l nadal samotną po przejściach depresji terapii, obecnie często choruje i prawdopodobnie mam nerwicę, tym co przeżyłam odkąd miałam 7 lat można by podzielić na kilka osób ty pewnie przez całe swoje życie nie doświadczysz tego co ja przez 34 lata swojego życia zawsze byłam samodzielna, niezależna ale cena za to jaką zapłaciłam została opisana wyżej nikt by nie chciał takich doświadczeń życiowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu zadałaś się z jakimś typem zamiast z gościem co by ci życie ogarną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olsztyn skonczylbys to przynudzanie i byś się ogarnĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwe kobety to takie które się nie odzywają, wszystko zrozumieją, wybaczą, otoczą ciepłem domowego ogniska największego chama, bo dzieci najwazniejsze. prawdziwa kobieta jest niezaradna, zależna, kr**** i ogólnie ciamajda do sterowania. Inne- które używają mózgu- odrazu babochłopy, bo faceci muszą się bronić przed demaskowaniem swojego ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby nie te pieprzone feministki, które tak wyzywacie drogie kurki, to nie miałybyście nawet prawa pisać w tym necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie to te feministki przecierają drogi kocmołuchom bo się okazuje ze facet zdradza, bije, pije, nie daje kasy i kocmołuch z bachorami zostaje bez srodków do życia i bez dachu nad głową to feministki organizują się w fundacje, organizację walczące równouprawnienie pomoc ofiarom przemocy, pomoc psychologiczną itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odwalcie się od feministek to dzięki nim możecie dziś robić co chcecie,nie czytałam wszystkiego za długie ,są baby niesprzedajne i same muszą walczyć o wszystko i komu jest łatwiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy, że kobieta powie, że miłość to nie wszystko. I niech żyje dalej swoim banalnym życiem oby jak najdalej ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie mają tak dużego popęgu seksualnego a u facetów to sfera napędzająca cale życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ygftyff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×