Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NicNie

Piperine Forte

Polecane posty

Ktoś stosował? Jakie efekty? I najważniejsze. Od ilu lat można stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia_k
Jestem w połowie trzeciego opakowania i jak do tej pory udało mi się zrzucić 8 kilo :) Efektu jojo nie zaobserwowałam, czuję się dobrze, nie ciągnie mnie do słodyczy. Brałam różne suplementy na odchudzanie, ale jeszcze z żadnymi nie schudłam tak dużo w ciągu stosunkowo niedługiego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia33
spam spam spam, kafeteria schodzi na psy, ostatnio chciałam dodać post o problemach w moim związku, rozpisałam się jak w wypracowaniu i co...? z automatu wykryło, że to spam. no napewno :/ dajcie już spokój z węszeniem tych spisków wszędzie, bo zacznie to wyglądać albo już wygląda jak Smoleńsk normalnie :/// wracając do tematu, bo po to weszłam w ten wątek żeby się czegoś dowiedzieć, ma ktoś jeszcze jakieś doświadczenia z tym suplementem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulcia9
teściowa brała jakieś tabletki z piperyną, ale co to było i ile schudła to nie wiem, ale generalnie schudła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilia
Stosowałam Piperine przez 10 tygodni i schudłam 8 kilo, najbardziej pomogły mi przed "napadami" na słodycze, bez problemu udało mi się zastąpić snikersa marchewką i na dodatek zdrowe przekąski zaczęły mi smakować! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna899
Jeżeli naprawdę istnieje coś, dzięki czemu przestanę żreć słodkie i tyć to już wstaję i idę do apteki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×