Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lubicie warzywa? O jedzeniu.

Polecane posty

Gość gość

Zacznę od początku, jako dziecko miałam złe wzorce żywieniowe, mało urozmaicane posiłki, prawie w ogóle nie jadałam słodyczy a tym bardziej fast foodów. Jako dorosła osoba przez wiele lat miałam problemy z jedzeniem, odchudzanie na zmianę z obżeraniem, uzależnienie od słodyczy za słonymi dalej nie przepadam ale jak poznałam smak warzyw nie mogę się nimi najeść, jak to było i jest u was, też uwielbiacie coś, czego nie jadaliście w dzieciństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej jadłam wszystko, tylko za pieczywem nigdy nie przepadałam i nie przepadam do tej pory. Aha, i był okres (miałam z 10 lat), kiedy nie znosiłam ogórków, sam zapach mnie odrzucał. A teraz takie z ogródka jem na kilogramy, tylko przekrojone i posypane odrobiną soli i czasem chilli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jadłam wszystko i jem do tej pory, nie cierpi tylko smalcu, kaszanki, pasztetowej, salcesonu, baleronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie warzywa i jako dziecko jadlam duzo warzyw. Szczegolnie w zupach i surowkach. Nie bylam jakas specjalna miloscniczka warzyw, ale teraz, jako osoba dorosla, nie wyobrazam sobie dnia bez kilku porcji warzyw i owocow (np.Kawalek papryki, salata do kanapki, warzywa na cieplo do obiady, zupa warzywna, jablka jem codziennie itp). Swoje dzieci tez przyzwyczajam od malego do smaku warzyw i owocow. Im bardziej roznorodnie, tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam i jadam codziennie w rożnej formie... jako dziecko mielismy ogródek w którym rodzice sadzili warzywa oraz w mielismy drzewa owocowe😀uwielbiałam sobie chodzić na czereśnie w lecie czy na gruszki w jesień... były maliny, truskawki, porzeczki, agrest...fakt trzeba było pomagać przy plewieniu czy zrywać owoce ale rodzice nie musieli tego kupować, szło się na ogródek i miało .... teraz jako dorosła osoba tez mamy mały ogródek w którym mam warzywa i truskawki oraz borówki 😋Mam zioła w skrzynkach( bazylia, rozmaryn, mięta)

kupuje tez warzywa zależnie od sezonu, teraz były szparagi, zaraz będzie fasolka, pomidory, ogórki .. dzisiaj naprzyklad robię zapiekankę makaronowa z warzywami... uwielbiam arbuzy 😍

dxieciaki codziennie jedzą owoce... nawyku żywieniowe trzeba dzieciakom od małego wprowadzać i uczyć... przykre jest to ze rodziców czasami nie stać na owoce czy warzywa bo są drogie i wola kupić tańsze gotowce które warzyw na oczy nie widziały... dlatego ludzie maja problem z odżywianiem czy waga w życiu dorosłym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham warzywa, zwłąszcza paprykę, pomidory, szpinak ,fasolke szparagową, kalafior, ogórki,no w sumie wszystkie. Owoce tez. Moja mama niestety tez mi nie urozmaicała diety ani sie  nieszczególnie interesowała co jem, ale juz jako dziecko uwielbiałam zupę jarzynową itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień bez warzyw i owoców to dzień stracony;)

Ostatnio objadam się truskawkami i arbuzami. Warzywa i owoce sezonowe mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×