Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pan Mikołaj

xxx

Polecane posty

Gość gość
"wkrada się u mnie pewna niepewność" - taki tekst z ust dominatora tylko pokazuje jak wiele Ci do niego brakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
"prawdziwych dam" hahah rozp*********o mnie to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I każdy się kiedyś uczy. Mam takie zapędy, ale to jest delikatny temat. Najważniejsze w takich zabawach jest zaufanie. Stąpasz po bardzo cienkim lodzie aby tego zaufania nie stracić. Tak nie brzmi dominator? Cóż, taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coz jestes pajac nie dominator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie jest tak Mikołaj, że kochać to można drugą osobę, a bycie dzifką w łóżko można co najwyżej lubić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świstak trojański
Jeśli w sferze werbalnej nie zostało dogadane, jakie ona ma dokładnie upodobania, a z tego co piszesz wynika, że raczej nie, nie powinieneś zaczynać z grubej rury. Ryzykujesz spaleniem relacji na wstępie. Wydaje mi się, że warto najpierw osiągnąć poziom bliskości, umożliwiający swobodną rozmowę o swoich wzajemnych potrzebach, nim przejdzie się do etapu ich zaspakajania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Mikołaju, ale masz avek, Ninja z Die Antwoord :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj ją zaskoczyć w sferze jeszcze neutralnej, na przejściu gdzie ten seks się niby zaczyna, ale jeszcze seksem nie jest. Np. kiedy jedziecie windą, albo wchodzicie po schodach na klatce, albo jeśli nie ma takiej opcji, bo jedno będzie czekać w lokum, ja postarałbym się wyczaić moment w którym najmniej się tego spodziewa i wtedy przyatakował. No nie wiem, np. kiedy ona robi herbatę i gadacie jeszcze o bzdetach, klimat jeszcze nie wytworzony, albo zwyczajnie otwiera okno, podchodzisz od tyłu i łapiesz ją, by ją unieruchomić, jedną ręką za włosy a drugą z tyłu trzymasz ręce i p********z świństwa do ucha szeptem, ale stanowczo z cyklu: 'no i czego szmato się teraz spodziewasz, jak myślisz co Ciebie dzisiaj czeka?'. Ja bym mniej więcej tak zaczął, a co Was czeka to się okaże. Nie jestem zwolennikiem osobiście przygotowań do ceremonii. Rozumiem, że laska nie wie czy scenariusz był gotowy czy nie, ale myślę, że prawdziwa akcja jest wtedy, gdy jest spontan. Jedź na grubo, moment zawahania i z faceta stajesz się cipką, zwłaszcza w oczach laski, które siedzi w klimacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dominacji przede wszystkim chodzi o dyscyplinę. O reguły i kary dodające więcej adrenaliny. Mnie na maksa podnieciło gdy mój Pan powiedział mi co mnie czeka. Czego mi nie wolno i co mnie czeka jeśli złamie jakąś zasadę. Musiałam być wtedy oczywiście nago, na klęczkach i patrzeć w dół. Nie wolno mi patrzeć mu w oczy bez jego pozwolenia. To jedna z zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może po prostu chce żebyś wybił z niej ból. Przytul sukę. A o fragment serca nie śmiała poprosić, bo jak rasowa suka to i skromna. Ale wątpię żeby nie chciała. Bo kto nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyść pachy Pana, liż pachy! Teraz drugą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jakby zareagowała jakbyś sypnął tekstem: "a teraz wiąż Pana, zakładaj te kutasomajtki i zerżnij Pana w dupę - jak skończoną ciotę. Na co czekasz kurwa mać!?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka Panie Mikołaju Kokeju :P sie pan nudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kokejowi sie nudzi i wymysla kolejne niki,,,, żenada a twój temat pomarańcze ro******l]ają 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tiaaaa przygotuj jej ołtarz w postaci maty i kielicha do którego sie zlejesz a ta to wychłepta,,,, no to chlup w ten łysy dziób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Fink U Freeky ;):D Sorry za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało mam fantazji, mało fantazjuję, w łóżku raczej spontan, ale jedną mam, której zresztą i tak nie da się bez przygotowania zrealizować - spust lasce do ust przez lejek. To tak z innej beczki. Tak czy inaczej, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×