Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

15kg do maja

Polecane posty

Gość gość

Witam. Wazę po porodzie 70kg. Do 21maja muszę schudnac 15lg uciesze się jeśli 20 :D próbuje od stycznia no ale jestem leniem :D dzisiaj zaczynam juz rano cwiczylam jeszcze trochę wieczorkiem sobie poskacze na skakance. Proszę was motywujcie mnie :D kto sie dołącza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dołączam :-) dietę i cwiczenia zaczęłam od soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką dietę stosujesz? Bo tez chce stosować ale pojęcia nie mam jak się za taką zabrać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta mż plus zmieniłam białe pieczywo na ciemne, nie jem słodyczy (jak już to mało bo nie sądzę że będę w stanie zrezygnowac z nich na całe życie) słodkich, gazowanych napojów kolacje jem najpóźniej o 18-19. Chciałabym już pozostać przy tych założeniach bo nie ma sensu się glodzic a po diecie efekt jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do ćwiczeń to zaczęłam mel b + rowerek stacjonarny ćwicze 30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 kg w tak krótkim czasie - słabo to brzmi. Zwolnij, takie szybkie odchudzanie nie wyjdzie na dobre. Zresztą ważniejsze niż waga są obwody, ruszaj się dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli ktoś jest chudy to nawet dwa kg ciężko zrzucić. Jestem z Wami mi kiedyś udało się 8 kg w miesiąc a dziś od wagi początkowej - 14kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odchudzam się do ślubu czyli mam czas do października :-) małymi kroczkami i może się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem jest to ja autorka :) poszlam się zdrzemnac z synkiem bo mieliśmy w czas pobudkę :) no to fajnie ze się dalaczacie, wiem ze ro krotki okres ale chciałabym tyle spalić. Nie to do października masz dużo czasu, mi do maja zostało nie wiele a mogłam ćwiczyć od stycznia :/ to się nie chciało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez się za siebie dieta i cwiczenia nie ważne ile schudniesz do maja ważne ze schudniesz a nie przytyjesz. Chociaż nawet jak ci sie uda to przytyjesz znów. Lepiej z głową i trzymać się wagi. 10 kg to już dużo i będziesz dobrze wygladac:-) daj sobie i organizmowi czas na zrzucenie zbędnych kilogramów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moze 10kg to tez Bede fajnie wyglądać :) mam nadzieję ze się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: ja ćwiczeń z Mel B i trochę z Natalia Gacka, skacze na skakance i mam AB circle pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj nie cwiczylam bo rozchorowalam się :-( ale zaraz po chorobie ruszam z ćwiczeniami. Cwiczysz dłużej niż 30 min?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: tak staram się dłużej. Chociaż jak nie mam siły to tylko na skakance poskacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cwicze 30 min zawsze to coś :-) od soboty 1kg mniej:-) tak więc motywacja jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ładnie :) ja się zwaze w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: wczoraj był u męża taki starszy znajomy co mnie widział pierwszy raz w na poczatku grudnia no i wczoraj drugi raz. Powiedział mi tak: nie obraz się ale w grudniu bylas szczuplejsza, teraz tez fajnie wygladasz tylko wtedy bylas szczuplejsza.. Oo kurcze ale dało mi to potężnego kopa w dope :/ teraz wiem ze muszę dac z siebie wszystko :) gdy maz na żarty mi dokucza to się tym nie przejmuje odpowiada mu złośliwie ale jak to powiedział znajomy to trzeba z siebie dac wszystko :) wiem, trzeba ćwiczyć dla siebie ale chce pokazać wszystkim ze dalam rade :) tak wiec nie poddaje się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo że to nic miłego jak ktoś nam wspomina zbędne kilogramy. Ten znajomy nie ma kompletnie taktu pomyśleć można ale wypalić kobiecie taki tekst? Ja wczoraj wytrzymałam bez kolacji bo zanim przypomnialam sobie ze nie jadłam była już prawie 20 wie zrezygnowalam :-) ćwiczeń nie robiłam bo dalej jestem chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: ja cwiczylam rano i wieczorem maz zrobił na kolacje pizzę i kurcze musialam jeden kawałek zjeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań przecież ograniczasz jedzenie i właśnie kawałek pizzy to mało przecież normalnie zjadlabys więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: no zjadlabym więcej :) ale chociaż się cieszę z tego ze zamiast popic cola popilam woda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie cola może nie istnieć pije ja jak nie mam nic innego pod ręką :-) tak więc teraz nie kupujemy i spokój. Wole sok pomarańczowy ale ma dużo cukru to lepiej wodę pić. Teraz poprawie ci humor ja ważę 70 kg przy 162 wzrostu :-) i nie mam jeszcze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: no poprawilas nawet :) ja mam 165cm. To prawie podobne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest zasadnicza różnica ja mam 21 lat i nie rodziłam jeszcze wiec 70 kg to bardzo dużo i musze porządnie się wziąść za siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez postanowilam ze chce poprawic sylwetke do lata, kupilam sobie orbitrek z http://www.abfitness.pl/ i staram się ćwiczyć codziennie około godziny, do tego zdrowe odzywianie i mam nadzieje ze osiagne cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę wytrwałości :-) ja mam rowerek stacjonarny i też czasem na nim cwicze ale chyba wole mel b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: dziękuje :) ja mam jeszcze AB circle pro i czasami na stepie sobie pochodze ;) a ten orbitrek cos daje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: a i skacze sobie na skakance :) chciałabym iść na siłownię ale nie mam kiedy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :-) Wazylam sie rano naczczo i po wizycie w wc ( czytałam że wtedy waga jest najwiarygodniejsza ) i pokazuje 69.2 a jeszcze w sobotę było 71.2 i nie wiem czy to możliwe chyba coś z moja waga nietak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: nie mam pojęcia :) albo waga szwankuje albo gratulacje :) ja zobacze w piątek, ale pewnie nic się nie zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×