Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

15kg do maja

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli naprawdę mniej jesz to z pewnością będą efekty :-) codziennie Cwiczysz od dnia rozpoczęcia diety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: nie mam dostępu do takiego rowerka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: no dzisiaj trening juz za mną :) jeszcze wieczorkiem sobie trochę poskacze. Ale dzisiaj dało mi kopa :) cieszę się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wieczorem zrobię trening z mel b :-) nie rozkladam ćwiczeń bo musiałabym myć kilka razy dziennie włosy :-) zawsze sie spoce jak mysz :-) wiec robie to wieczorem bo rano wstaje do szkoły bo studiuje dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: no a ja siedze całymi dniam w domu z dzieckiem to mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: no hej :) dzisiaj jeszcze nie cwiczylam ale się wazylam. Przez 5dni schudlam 1kg. Nie wiem czy to dużo czy malo ale jeśli Bede tak chudla to w maju Bede się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chudniemy tak samo bo ja też mam kg mniej :-) a jak z dieta ? Mż czy cos specjalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu jem 5 małych posiłków dziennie, pije dużo wody, nie jem słodyczy i nie jem po 20 bo po 19 nie dam rady :P nie jem słodyczy itp.. Ja i dieta to dwa różne światy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mogę sie dołączyc , ja od 10/2014 schudłam 14 i jestem hepppi, Niestety nie mogę wysiłku fizycznego ale zmieniłam diete a najważniejsze ze nie jestem głodna. 3mam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: no to ładnie schudlas. Gratuluje :) mam nadzieje ze tez mi sie to uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 20.31 jak dokonalas takiego cudu :-)? I z jaką waga startowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 14.03./17:19/ jeśli pytanie do mnie to odpowiadam . z wagi 92,200 do 78,500. i cały czas mi waga spada ale już bardzo wolno. Fizycznie nie specjalnie mogę bo jestem po ciężkiej chorobie jedynie to zwiększyłam ilość i długość spacerów. Jem przede wszystkim zupełnie inaczej ilościowo podobnie ale jakościowo co innego. Mieso na parze lub grillowane czasem duszone, ogromne ilości sałat ,papryki, selera naciowego chleb teraz tylko ciemny i tylko na śniadanie, ale w początkowym okresie jadłam tylko wase, owoce pomarańcze jabłka kiwi czasem banana, słodyczy wogle ciasto domowej roboty w wekendy no i tak mniej więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się odchudzam od początku marca :-) Rower, bieganie, lekkie jedzenie, dużo wody. Widzę efekty, ale największe widzę po zabiegach Accent Ultra V Alma w Klinice Miracki. Po każdym zabiegu jest mnie mniej! Nie myślałam, że tak na mnie zadziała. Ale jestem wytrwała i postanowiłam sobie, że przez 3 miesiące będę stosować zabiegi +dieta + bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: no ja muszę sobie kupić dobre buty i tez chce pobiegac. Chociaż wtedy wyrwę się z domu od codziennej rutyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi bardzo ciężko zabrać się do ćwiczeń ale chociaż diety przestrzegam i juz ważę 68.8 a było 71.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie było 67 kg a jest 10 kg mniej :) wszystko to zasługa http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/crossowe/p,rower-classic-2015-szaro-czarno-bordowy-200-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-author,432435.html :D słyszałam, że mają dużo reklam na necie, ale niestety nigdy nie miałam okazji ich zobaczyć, więc może teraz komuś pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opaniania
daj sobie spokój z tym centrum rowerowym, ściema na maksa, mają kilka sklepów, w których ceny maja różne, nabijanie ludzie w butelkę i tyle. I wiesz co? Sami sobie piszą tutaj komentarze, są beznadziejni! Piepszeni Spamerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętowa malina
oczywiście osiągniesz swój cel, pod warunkiem że będziesz wytrwała i konsekwentna w swoich postanowieniach. zawsze możesz spróbować suplementacji http://pharmovit.pl/supplements/1 słyszałam, że działa ale nie próbowałam. Nie ważne co postanowisz, czy wybierzesz wspomagacz czy nie to będę trzymać kciuki za powodzenie akcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spamujcie tymi piepszonymi rowerami, błagam Was, bo zgłoszę to do UOKiKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chieronim
Oni są beznadziejni, perfidnie spamują i podszywają się niby pod użytkowników forum. Beznadzieja i chamstwo! Jakie obyczaje, taka firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×