Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inhalacje

Polecane posty

Gość gość
Tych rzeczy na jakie trzeba patrzeć kupując inhalator jest cała masa. Przede wszystkim istotne jest czy ma być to model dla dorosłego dziecka czy całej rodziny. Dla najmniejszych dzieci są przede wszystkim cichsze i mogą też mieć w zestawie smoczek. Jak kupowałam dla synka to zamawiałam model polecany w rankingu na http://rankinginhalatorow.pl i jak do tej pory działa mi super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Simple dobrze wyglada i dobrze inhaluje. Poreczny lekki nieduzy ale też sama obudowa i elementy są z lepszego tworzywa nic nie pęka nic nie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inhalacja to skomplikowany i szeroki temat. Ja bym tak samo podpowiadał poradniki na http://inhalacja.pl fajnie wyjaśniają sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inhalator mam od razu w komplecie z irygatorem, to się nazywa Novama Familino Pro (włoska firma Flaem). Warto moim zdaniem mieć też irygator bo w przeciwnym razie jeśli kupi się sam inhalator to po prostu przez zatkane drogi oddechowe aerozol będzie miał ciężko jakkolwiek przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reboa
U mnie ten sam problem, mój synek chodzi od września do przedszkola i właściwie ciągle zakatarzony, już nie wiem jak sobie z tym poradzić. Zaczęłam się rozglądać za jakimś nebulizatorem, ale chcę kupić coś, co posłuży na lata, a przy okazji będzie w miarę sprawnie (szybko) działał, bo wiadomo jak to przy dzieciach. Będę wdzięczna za polecenie czegoś sprawdzonego. Przy okazji życzę wszystkim zdrówka, bo ostatnio przeziębienia to jakaś epidemia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm

Na stronie http://inhalacja.pl jest dużo info o inhalacji ja bym ten portal polecał bo jest tworzony przez specjalistów którzy rzeczywiście znają się na temacie a nie przez jakiś anonimowych internautów którzy myślą, że się znają i potem powtarzają jakieś dziwne niesprawdzone informacje o inhalatorach innym i tak się właśnie tworzą plotki i mity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Model Baby jest bardzo intuicyjny w użyciu, nieskomplikowany, fajnie mi się też sprawdza przy dzieciach. Inhaluje górne i dolne drogi także można było też użyć przy zapaleniu płuc. Niski poziom decybeli i to faktycznie słychać...w tym sensie, że właśnie nie słychać dużego hałasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marr

W internecie na takich stronach jak inhalacja.pl można jeszcze znaleźć jakiekolwiek teksty o inhalatorach i terapii, nigdzie indziej człowiek się niczego nie dowie. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennata

Jak prawidłowo korzystać z inhalacji od jakiegoś czasu edukuje marka Sanity poprzez Akcja Inhalacja. Warto sobie sprawdzić ich artykuły, dużo praktycznych porad odnośnie samej techniki wdechu, czy lekarstw jakie można stosować przy konkretnych schorzeniach metodą wziewną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Akcja Inhalacja – bardzo polecam ich poradniki na temat inhalacji. Dużo konkretów, mało lania wody i ogulnikow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 1.02.2019 o 13:18, Gość marr napisał:

W internecie na takich stronach jak inhalacja.pl można jeszcze znaleźć jakiekolwiek teksty o inhalatorach i terapii, nigdzie indziej człowiek się niczego nie dowie. ;/

Jest taka stronka jak inhalacja.pl. Można poczytać o aerozolach i inhalatorach. Dobrze zrobiona strona dużo artykułow, można znaleźć tu wszystko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Mi też Akcja Inhalacja dużo wyjaśniła co do aerozoli bo wcześniej to była dla mnie totalnie czarna magia. Cały czas myślałam ze inhalacja polega na tym ze się wdycha parę wodną pod ręcznikiem z gorącej wody w miednicy :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluchuy

Zwykla sól fizjologiczna wystarczy na zwykel przeciebienie a jak cos gorszego to juz do lekarza i on przepisze odpowiednie do inhalacji.

 

Sprawdzcie sobie wogole co polacy zrobi - wpiszcie w google Super Duet Inhalator Baby i Rozgrzewający Jednorożec -> super dla maluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Dla dziecka a zwłaszcza małego bardzo wygodny będzie Sanity Baby. Masz w zestawie specjalny smoczek przez który leci aerozol, super praktyczne i bezpieczne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teea

Co do inhalatorów dla dziecka to mogę polecić sprzęt przygotowany przez Sanity. Solidna marka, która ma sporo do zaproponowania, myślę że będziecie z ich urządzeń zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Kupowałem sporo inhalatorów bo niestety migreny, kaszel przeziębienia to u mnie na porządku dziennym i rzeczywiście zgodzę się z tym, że ten sprzęt za 7 euro mini inhalator z Niemiec to wyjątkowe urządzenie, żeby za takie pieniądze działanie było tak dobre to niespotykane wśród tych różnych urządzeń jakie już miałem okazję mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
Dnia 27.09.2019 o 14:39, Gość adam napisał:

Kupowałem sporo inhalatorów bo niestety migreny, kaszel przeziębienia to u mnie na porządku dziennym i rzeczywiście zgodzę się z tym, że ten sprzęt za 7 euro mini inhalator z Niemiec to wyjątkowe urządzenie, żeby za takie pieniądze działanie było tak dobre to niespotykane wśród tych różnych urządzeń jakie już miałem okazję mieć.

tez polecam ten inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolina

Powiem Wam, że to co działo się ostatnio z moimi zatokami to był koszmar. Nie wiem czym było to spowodowane, ale zupełnie nie mogłam oddychać i pozbyć się tego kataru (tak, wiem, wizyta u laryngologa mnie czeka). Ale farmaceutka poleciła mi spray Apicold Mint, który jako jeden z niewielu potrafił uratować moje życie w tych dniach, byłam w stanie oddychać:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×