Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julkakulka1

wyprawka dla malucha

Polecane posty

Gość rozgilek
jakościowo najlepiej mi wyglądają spośród tych co mam, to reimy i mayorala z makowapanienka.pl dzieciaki już trochę mają i jeśli same czegoś nie rozerwą to nie ma problemu z przecieraniem czy rozchodzeniem się czy to na szwach czy gdzie indziej. No i przede wszystkim, niestety rodzinka alergików, a od tych ubrań żadnych uczuleń nie było, co się niestety zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noexist
jeżeli kryterium jest cena, to w smyku jest właśnie najdrożej i jakościowo najgorzej... 5-10-15 ewentualnie, bo tam jest i pod pierwszym i pod drugim wzgledem lepiej. A jak zależy mi na jakości to zamawiam na makowapanienka rzeczy i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielanka
a jak w tej makowej z przesyłką? Sprawnie wsyzstko, bez probleu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scelinka
hahahahhah co za spam! Alma 24 w wyprawce dla malucha - nie skomentuje!! ! dla mnie też najbardziej pomocnym miejscem w zakupach dla bejbucha była www.makowapanienka.pl bo jest wszystko w jednym miejscu, może nie najtańsze na świecie ale na dobrą sprawę wolę to niż kupowanie nowych rzeczy co drugie pranie bo porozciągane. Za taką jakość to przystępna cena, bez mrugnięcia okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci polecam sklepik www.tinystar.pl mają fajne rzeczy i dobrej jakości. My mamy stamtąd kocyk minky z poduszką i jest naprawdę bardzo przydatny, raz że jak to kocyk a dwa że używamy go zamiast pościeli! Z tego minky mają też poduszki do karmienia- też bardzo przydatne. Ja jestem zadowolona i uważam że warto w to zainwestować :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zarówno zadowolona z butelek Lovi jak i Avent. Jak dla mnie oby dwie się świetnie sprawdzają...młoda nie ma problemu z piciem. Kiedyś kupiłam z Baby Ono i w ogóle nie chciała pić, nie wiem może kwestia smoczka. Polecam zobaczyć w internecie, kiedyś były tanie w patimaxie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli podstawowe kosmetyki już masz, to myślę że warto pomyśleć nad sprzętem medycznym. na przykład termometr? odradzałabym takie szklane jakich nasze mamy używały. teraz chyba najlepiej kupić taki na podczerwień np  ten z diagnostic. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×