Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julkakulka1

wyprawka dla malucha

Polecane posty

Gość gość
Cos do mycia Pieluchy i opcjonalnie chustki Cos do smarowania lub posypewania tylka Aspirator albo gruszka Jeszcze jeden awaryjny koc, najlepiej innej grubosci niz pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodenki wybieraj bez gumy, skarpety z zakladkami nad kostka, czapki bez trokow, a body z napami rozpinane wzdluz albo kopertowe, a jak przez glowe ti z napami na ramionach, bo takie bez sie rozkaza po praniu i dziecko swieci naga klata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozlaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awaryjna butelka i smoczek uspokajajacy Byc moze bedziesz potrzebowala laktatora, ale sprobuj wyporzyczyc np za sxpitala elektryczny w okresie nawalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkladki laktacyjne Jak rodzisz sn to wkladki poporodowe do bielizny 2 pak stanikow do karmienia Z 1-2 podklady poporodowe na lozko (czasem sie naztwaja jednorazowymi przewijakami), nie kupuj calej paczki bo ci zostana Zgrzewke ampulek z sola fizjol Sol morska ale nie w sprayu tylko z delikatrym dyfuzorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna bluza z kapturem i jedna para cieplejszych skarpet frotte albo watowanych bucikow tez nie zaszkodzi, bo nawet w lecie zdarza sie gowniana pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak masz kurtke (tylko nie wiem czy letnia) to bez bluzy sie w sumie obejdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze dzieki za wszystkie podpowiedzi :) widze, że trafiła w dobre miejsce. niestety nie wrzuciły mi się wszystkie zdjęcia z belly: tam na tej liscie jest dużo kategorii i właśnie są też takie rzeczy jak apiratorek, termometr- też je pozaznaczałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaaaaaaaaaaaa
a w którym miejscu na belly Ty znalazłaś tą listę z wyprawką? ja chyba ślepa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Dodałabym body kopertowe, jest wygodniejsze:) półśpiochy, mozesz założyć na body i szybko się ściaga:) na www.bobociuszki.pl masz 5-częściową wyprawkę, tez tam zamawiałam ciuszki, jak byłam w ciąży;) a kombinezon to kupisz później na zimę ;) z kosmetyków Oliwkę (do smarowania, skóra maluszka jest wysuszona, a i Tobie przyda się, mi sie przydała, bo na brzuchu miałam przesuszoną) P.S jeżeli chcesz to ja mam ciuszki po synku (m.in. kurtke przejściową na 68cm). Jak coś pisz maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie nie lubiłam body kopertowego, bo dla mnie było jakoś mega niewygodne. :) ale to pewnie co kobieta to inne przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodzisz na www.bellybestfriend.pl i tam na górze masz zakładkę "Moje Belly" -----> "Moje Listy" i tam jest m.in. właśnie lista potrzebnych rzeczy dla maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusia89
z ciekawości też weszłam na ten link- kurde ja nie wiedzialam w ogole, że to specjalny portal dla ciężarnych. Ty masz tam konto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryska12
Ja mam kalendarz na belly. Staralismy się o malenstwo kilka miesięcy i prowadzilam kalendarz owulacji na ovufriend, żeby wiedziec kiedy mam dni plodne i potem jak zaszłam w ciąze to przekierowalo mnie na belly, czyli dla ciążowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodów?? brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zostalam poproszona o danie wyprawki inie dalam bo stwierdzilam ze w ciagu 2 lat urodze swoje drugie. na bank. a potem wywale do kontenera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma zadnego problemu z wyprawka.gdybym mogla cofnac czas to bym nie zbierala gromady ubran po kims ale sama kupila oto moja lista . 3 body na krotki rekaw-rozmiar 62 . 3 body na dlugi rekaw-rozmiar 62 . 3 pajacyki-62 . 5 bluzeczek zapinanych sprzodu na dlugi rekaw-62 rozmiar . 3 grube bluzy zapinane sprzodu,takie z kapturkiem -62 .3-5 spodenek dla dziecka w zaleznosci od gustu, materiałowe. jeden kombinezon czapek 3-6 czapeczek duzo skarpetek kurteczka(jak cieplo) kombinezon jak zimno to samo powtórka z rozmiarem 68. w pepko jak masz kase kupisz od 5zl za sztuke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze sie i mowi: "z krotkim rekawem", a nie "na krotki rekaw". Poza tym nie wiem po co komu 6 czapek i duzo skarpetek dla noworodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba 6 czapeczek to faktycznie trochę za dużo. Na liście bellybestfriend.pl sugerują, żeby kupic 2 cienkie czapeczki i 1 cieplejszą. jak myślicie, starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka Dietetyk
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku około 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/178356/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-maseurodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starczy, ale ten temat jest nieudolna proba promocji i spopularyzowania tego portalu. Lista na tym portalu jest drazniaco infantylna (wiecej zdrobnien nie weszlo?) jakby ja ukladal ktos z pieluchowym zapaleniem opon mozgowych. A fertilityfriend jest 200 razy lepsze od tego waszego ovu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi ovu bardzo pomoglo zajsc w ciążę, ponieważ przez kilka cykli nie wykrywalo mi owulacji. Dało mi to do myślenia i okazalo się, że mam problemy hormonalne. Lekarz zastosował odpowiednią kurację i teraz wyczekujemy naszego upragnionego maleństwa :):) jestem w 14tc. gdybym nie prowadziła kalendarza, to pewnie przez wiele następnych miesięcy byśmy się bez skutku starali, z myślą, że "przecież jest wszystko dobrze". No i właśnie teraz jestem na belly, gdzie dla ciężarnych jest wszystko. Może mi powiedz, gdzie znajdziesz wykresy płodu, wagi, dietę itd?!? Nie wiem czy ten wątek to promocja, nie obchodzi mnie to. A nawet jeśli, to niech się promują, bo mają czym się chwalic. Ja uważam, że zarówno jeden jak i drugi serwis zrobiony jest na bardzo dobrym poziomie. I pomaga wielu kobietom i w staraniach i w ciązy. Więc jeśli nie masz o czymś pojęcia to nie wypowiadaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze gdybys byla myslaca to wiedzialabys ze caly swiat od lat korzysta z babycenter, do ktorego sie nie umywacie, a teraz sa w dodatku duzo prostsze aplikacje do tel (jest tego w ciul) wiec nie trzeba sie chrzanic z kompem. Mierna nieudolna proba promocji. A z polskojezycznych serwisow najbardziej wartosciowy jest dziecisawazne, a nie to belly. I tak jak napisalam, jesli tak sie podniecasz ovu, to chybanie widzialas fertilityfriend. Malo bystra jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że sporo osób tu wypowiedziało się nt. ubranek i kosmetyków. Warto też pomyśleć o dobry przygotowaniu pokoju dla maleństwa, bo to też sporo ułatwia w codziennym postępowaniu. Dość kompleksowo możesz to sobie ogarnąć w takim polskim sklepie Caramella. Mają wszystko od mebli po jakieś ozdoby czy kocyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GiAjDżoMatkowania
szukam jakiegoś sprawdzonego sklepu internetowego z rzeczami dla maluszka 0+ ale takiego, z którego ktoś już zamawiał rzeczy, bo zależy mi na jakości wykonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bułka0
ale chodzi Ci o zabawki, ubrania, akcesoria? Czasem jest wszystko w jednym, czasem pajedynczo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GiAjDżoMatkowania
najbardziej ubranka, ale dobre jakościowo - to jest dla mnie najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×