Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

miastobadan.eu

Polecane posty

Gość gość

Witam, przeglądając ogłoszenia o pracy znalazłam propozycje tzw "tajemniczego obserwatora". Podana jest strona internetowa miastobadan.eu. Niby wszystko pięknie ładnie ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ich temat, czy ktoś z nimi współpracuje? Bardzo potrzebuję dodatkowego zarobku bo powoli nie jestem w stanie wiązać koniec z końcem :( ale nie wzbudzają u mnie zaufania, dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie też natknęłam się na to.. Jest to bardzo dziwne najpierw chcą abyś założyła konto bankowe, a poźniej czekała na resztę badań jakich przyślą lub samodzielnie wchodziła na tą ich stronę... Zajrzałam tam, a tam same lokaty, ubezpieczenia, konta bankowe... Oczywiście to wszystko jest płatne (utrzymanie konta czy karty, a o ubezpieczeniach to już nie wspomnę) Płatność marna - jeśli licząc to, że prawie wszystko,co zarobisz od razu musisz wydać.. na nich. I jeszcze teraz musisz chodzić i zamykać te wszystkie konta żeby ci rachunek grubszy nie stuknął.. ;/ Napisałam do nich bo ciekawa jestem wyjaśnień ale póki co cisza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wysłałem zapytanie i cisza. ...Podejrzana ta firma, bo stawiki są dosyć wysokie, a audyty proste. Stawki są podobne jak podczas autów an które musisz udać się osobiście i wypełnić bardziej skomplikowaną ankietę. Coś na ten temat wiem... A tu miały być rozmowy telefoniczne a nie zakładanie kont w bankach itp. Czekam na odpowiedź i proponuję by inni też się wstrzymali z współpracą, bo można tylko problemów sobie napytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam na odpowiedź na pytanie o REGON od 26 lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynna2grdgrgr
ja właśnie ich testuję. tu nie chodzi o to żeby zakładać gdzieś konta, lokaty itp. Wysyłasz tylko formularz zgłoszeniowy a tam gdzie go nie było poprostu tego nie robiłam :) piszą na stronie że aby dostać wypłatę trzeba uzbierać minimum 150 zł, a w mailach że min. 300, więc nie wiem. Uzbierałam ponad 150 zł więc zobaczymy,. Dziś wysłałam do nich pytanie - zobaczymy czy odpiszą i czy dostanę kasę na konto. Jakby coś dam tu znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Proponuję przeczytać ten artykuł : http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90443,17268397,Uwaga_na_ogloszenia_o_prace_jako__tajemniczy_klient_.html?utm_source=newsletter&utm_medium=AutopromoWew&utm_campaign=gp_newsletter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Link nie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona123123
tez sie natknelam na olx byly oferty TK do mc donalds. po minucie otrzymalam odp ze juz niekatualne i link do strony. nie odpowiadaja na maile. przychodza tylko maile automatyczne. wg mnie to oszusci. zero instrukcji do przeprawdzania rozmow. pytanie co oni z tego maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
Ma ktoś może jeszcze jakieś info bądź doświadczenia odnośnie omawianego tematu? Zaczęłam z nimi współpracę parę dni temu, przeprowadziłam dwa badania i się zastanawiam czy jest sens dalej w to wchodzić,bo szkoda mojego czasu jak nie wiadomo czy w ogóle są wypłacalni. Zajęcie jak na domowe warunki ciekawe ale wymaga trochę własnej inicjatywy jeśli chodzi o wymyślenie własnej koncepcji rozmowy z konsultantem. Zastanawiam się jednak, czy są oni w stanie zweryfikować czy ja rzeczywiście taką rozmowę przeprowadziłam. Jak nie - to pewnie pieniędzy też nie zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćE
Też dołączam się do pytania Agi, bo ja właśnie dzisiaj zaczęłam z nimi współpracę i przeprowadziłam już 4 audyty i nie wiem, czy dostanę za nie pieniądze. Szukałam o nich informacji w internecie, ale nic nie znalazłam. Mam nadzieję, że nie jest to jakieś oszustwo, bo praca jest łatwa, można pogodzić ją ze studiami, a stawki nie są złe. Jeśli ktoś miał z nimi styczność, proszę, dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynna2grdgrgr
ja nie dostałam ani kasy ani odpowiedzi na maila... oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również ani kasy ani odzewu mimo ze wysłałem kilkadziesiąt maili...czy ktoś może otrzymał od nich wynagrodzenie kiedykolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś jakieś nowe opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rekrutacyjnarewolucja.pl - wejdz i przekonaj się, że nie stracisz czasu odwiedzając ten portal, wiele ofert z atraktycyjnym wynagrodzeniem! warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie otrzymałam od nich wynagrodzenia naciągacze i tyle..szkoda było mojego czasu i pracy nad tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×