Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak dlugo czekac

Polecane posty

Gość gość

Ile czasu potrzebuje mezczyzna, po rozwodzie, w wieku 40 lat, na podejcie decyzji o zwiazniu sie na stale (slubie) z nowa partnerka, 30 letnia, ktora ponoc kocha, z ktora jest rok, z ktora dzieli go 100 km odleglosci. Ja jestem gotowa, ale on najwyrazniej nie skoro nic konkretnego nie robi (poza rozmowa nt waspolnego zamieszkania i jakis tam planow w tym temacie). Czy on w ogole kiedykolwiek mi sie oswiadczy? Nie raz mowimy o naszym przyszlym domu, o dzieciach. Tymczasem nie ma jeszcze notarialnie sporzadzonego podzialu majatku po rozwodzie, sprawy stoja w miejscu, nie widze w nie wiekszego zaangazowania (tlumaczyl mi, ze to delikatne tematy i chce to zalatwic wyjatkowo dyplomatycznie, a pozniej starac sie o uniewaznienie malzenstwa). Tylko ile mozna czekac, na co mamy czekac?! Czy ja mam mu powiedziec, ze oczekuje konkretow, czy czekac nadal? Jestem skolowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może on wcale nie myśli o tobie poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej mysli, wiele rzeczy na to wskazuje, planujemy wiele rzeczy razem, chocby wylot do jego rodziny na swieta, wakacje itp... Powtarza, ze mnie kocha i wierze w jego uczciwe intencje. Ale jak wzbudzic w nim inicjatywe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×