Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JaFacet

Zobaczymy co wyjdzie

Polecane posty

Gość JaFacet
Mówisz,wszystko Ci zbadają......:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
Ale mi się net od wczoraj zawiesza.Nie wiem czy to kwestia sieci czy jakieś robactwo mi się na twardy przyplątało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, prawie wszystko:) A o to do czego nie dotrą to już sama się postaram o prywatną wizytę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
ha ha ha jednak jesteś mały diabełek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
ha ha ha no cóż różek nawet najgęstsza fryzura nie zakryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabelskość tak jak i charakterność ma się wpisane w genotyp niezależnie od nacji. Cóż, wypadło na mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
No proszę.Myślę,że w realu jesteś spokojną ułożoną kobietą,no bynajmniej ludzie Cię tak odbierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ułożoną zapewne tak. Ale czy spokojną to już bym nie powiedziała:) Charyzmatyczna ze mnie "zołza", która nie waha się wyrażać swojego zdania gdy jej się coś nie podoba. Impulsywność na średnim poziomie, poczucie humoru na wysokim, seksualność bardzo dobrze działająca na mężczyzn...:) Kurcze, wyszło na to że skromnością nie grzeszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
ha ha ha ale jeszcze wyszło,że jesteś pewna siebie i pewnie to działanie na facetów potrafisz wykorzystać jak trzeba tzn owijasz ich sobie i jak sprawy idą jak Ty chcesz to oni dopiero się połapią ale to już jest musztarda po objedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy powinnam się przyznawać do wykorzystywania swojego uroku na mężczyznach ale co mi tam, przyznam się iż zdarza mi się manewrować tą kobiecą bronią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
Gdybyś się nie przyznała to i tak bym nie uwierzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego byś nie uwierzył? Są kobiety, które nie chcą lub nie umieją wykorzystywać swoich autów na mężczyznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
Ha ha ha.A dlaczego miałbym nie uwierzyć?Przecież już mówiłaś,że jesteś kobietą świadomą swojej atrakcyjności seksualnej.A jeśli człowiek jest czegoś świadomy to miej czy więcej wykorzystuje to.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka mówi...Ty nic nie robisz, Ty sobie tylko stoisz a w odpowiednim momencie rzucisz trafny komentarz i to wystarczy...:) W wizualność nie będę się zagłębiać bo to mówi samo za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
Najważniejsze,że komentarz jest trafny i skuteczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie kobiety dzielą się na te, które wykorzystują swój seksapil i na te, które go mają ale nie potrafią nim sterować, bo to nie prawda że są i takie, które w ogóle go nie mają. Chociaż nie zawsze jest się "super laską" a ma się to tzw. "coś", które zawsze działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
No masz rację,zawsze musi być troszkę pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu przyznajesz rację kobiecie, niebezpiecznie....Bo jeszcze wezmę i wykorzystam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
Nie boje się Chociażby dlatego,że nie wiesz gdzie jestem.... Od zaleta sieci lub wada(jak kto woli),że się wie o istnieniu osoby i nic więcej ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
No celowo je podkreślałem,ale tam też bywam regularnie.Tam czyli w kraju w którym mówią tym samym językiem co ja.Bo jeśli chodzi o Twoje miejsce pobytu to możliwe ale nie konieczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
Ty tak.A u mnie najbardziej stałe to jest to,że już nie wiem gdzie moje miejsce.W tej chwili najbardziej stałą rzeczą w moim życiu jest moja praca,bo od 7 lat ta sama i o dziwo nie chce misie jej zmieniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Twoja praca jest Twoim wyznacznikiem. Jeśli lubisz to co robisz to już wielki plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
Kurcze nie mogłem pisać.Wszystkie moje wiadomości traktował jako spamy nawet te bez nick.Miałaś tak kiedyś?Może wiesz co wtedy trzeba robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×