Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JaFacet

Zobaczymy co wyjdzie

Polecane posty

Gość JaFacet
No dobra to teraz ja jestem blondyn a właściwie blądyn.To dobranoc.Jeśli jest pospolite to jestem cienias

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
11 III 9VII 3XI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
No myślę,że odrobiłem zadanie domowe.Miło mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
Ja jestem pewien,że Ty też odgadłaś.Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
Kluczem do zagadki była druga litera.Podpowiedziała mi jakimi kategoriami myślisz i nie musiałem się zastanawiać jaką metodę stosujesz .Powiedziałem stop facet nie wnikaj w jej sposób myślenia o tej pory pomyśl tak jakbyś to Ty szyfrował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
.....przez tą moją dysleksję czego efektem to rozmowa ze mną jest jednym wielkim szyfrem.No i stylem też się zbytnio nie popisuję.No to dokończyłem poprzednią myśl. A teraz nawiązuje do Twojej wypowiedzi powyżej. Tak coś tam skończyłem ale jeszcze więcej nie skończyłem....no tylko liznąłem nie ma czym się chwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam się przystosowywać do Twojego stylu pisania. To prawie jak enigma;) Trzeba lawirować w umyśle pomiędzy tym co oczywiste a domysłami. Ale daję radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
Wiem,że dajesz radę,bo zawsze odpowiadasz na temat>To raczej mi się zdarzyło kilka razy pogubić i stracić wątek.No i jeszcze dodatkowe utrudnienie,które ja przez przypadek tutaj wprowadziłem a Ty zaakceptowałaś to te dwa światy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te dwa światy są na tyle nietypowe, że stanowią ciekawe novum a lawirowanie nie jest obce kobietom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
Pamiętasz,pisałem wczoraj o tej figlarnej liczbie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
ha ha ha zgadzam się na ile znam kobiety....ale pewnie tylko mi się pewnie zdaje,że znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
Tu postanowiłem odpowiedzieć,bo ta strona została troszkę zaniedbana Tak zaczęliśmy się troszkę interesować osobami a nie nickami i forum....ale odpowiadamy tylko dla siebie a nie dla reszty gapiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postronnych osób nie da się uniknąć, w końcu to publiczne forum jest. Ale jak widać można rozmawiać i prywatnie i publicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
ha ha ha no tak przez przypadek odkryliśmy jak to zrobić no ale jeszcze trzeba mieć troszeczkę....no powiedzmy sprytu.I mniej więcej mieć podobny zasób abstrakcji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
Gdzieś zginęła Twoja strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
Nie to tylko ja nie zauważyłem chyba czas na zmianę okularów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
ha ha ha wiedziałem,że to wychwycisz,ale na razie tylko do czytania ale pracuje już nad innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaFacet
Jeszcze 3 lata temu też byłem zaprzeczeniem siebie z dziś.Mam na ten temat swoją teorię po 40-tce tylko ten nie nosi okularów,kto nie był u okulisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz, że czas się wybrać? Poczekam do badań okresowych i tak mi sprawdzą wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×