Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JaFacet

Zobaczymy co wyjdzie

Polecane posty

Gość gość łezka
Kiedys miałam taką akcję. że byłam obrażona na mojego,on rozlał jedno piwo na połowe..ja odmoqiłam picia tego piwa i skłamałam mu że brałam lek od bolu głowy .On wpadł w szał ze odmowiłam i rzucił moim kubkiem o podłoge a potwm startował do mnie.Ja zadzwoniłam po dzielnicowego...a on mi powiedział ze lepiej rzebyśmy sie kawy napili.Ale no halo..dlaczego on zrobił ze mnie pijaczkę?.skoro odmowiłam.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym ja tego im nie powiedziałem,sami znanym tylko sobie sposobem do tego doszli...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość łezka
Ja nie lubie ani niebieskiego ani białego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość łezka
się nie dyskutuje.no :-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaska
miło gdy życie nie opiera się tylko na jednym kolorze....świat pełen jest barw - łezka - każdy ma jakieś złe doświadczenia ale nie ma co mierzyć ludzi jedną miarą - zacznij dostrzegać inne kolory życia i naucz się na nowo z nich cieszyć JaFacet - nie trać nadziei, wróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Tobą,szczególnie sprawia mi przyjemność,bo od tego zaczęliśmy.;) A innym odpuszczam.Im bardziej olewam tym bardziej odpuszczam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą dobrze sobie dajesz radę czasami potrafisz przycisknąć mnie do muru i muszę spasować.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby przyciskanie do muru to nie powinna być moja rola ale dominacja kobiet w pewnych sytuacjach jest bardzo interesująca co od czasu do czasu uskuteczniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablica:P No i jak tu z Tobą się nie droczyć,skoro sama prowokujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość łezka
Wy mowicie o tej głupiej broken?..no przecież wszyscy wiedzą że to podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na tym polu nie ma równych Tobie:P Mówisz o tych robaczka co żyją na drzewie morwy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i można korygować drobne błędy.Drobne a wiele zmieniają. Dobry pomysł z tym niebieskim.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość łezka
Ja sie ucze pisac ,na nowym smartfonie..i też ribię błedy ale to by był pikuś. U mnie pojawił sie gorszy problem.Miałam wstrzas mózgu i mnostwo rzeczy mi wyparowało ...no i teraz walé takie orty że aż niemożliwe ..bo kiedyś miałam ortografie w małym paluszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×