Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miniminimini9765

Jak siadać w spódnicy?

Polecane posty

Gość miniminimini9765

Cześć, od jakiegoś czasu zastanawiam się jak siadać w spódnicy, niby całkiem normalna rzecz, ale żeby robić to z klasą... Mam spódnicę - z normalnego materiału, rozkloszowaną. Przeważnie siadam NA spódnicy, przez co robią się okropne zmięcia (przed siadaniem zawsze staram się wygładzić materiał, ale to nie pomaga) - nie wygląda to estetycznie. Jak Wy sobie z tym radzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze jak siadam to koniec końców kiecka i tak podwija mi się i zdażyło się że siedziałam - bezpośrednio mówiąc - na d***e po prostu. Jedyna zasada jaką znam odnośnie siedzenia w spódnicy to nie zakładanie nogi na nogę , a układanie ich obu skośnie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed tym jak usiądziesz ułóż sobie spódnice na tyłku tak żeby dolegala i trzymając ja siadaj i zobaczysz że będzie idealnie gładka jak wstaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja siadam nie "wygladzajac" spódnic bo wtedy one się same elegancko rozkładają a zagniecenia wcale nie są koszmarne . Poza tym są materiały nie mnace się pod uciskiem. I jeszcze dodatkowo - podszewka lepiej rozkłada materiał spódnicy podczas siadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×