Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 25lat_ek

Najbardziej skrywana fantazja

Polecane posty

Gość gość
Eh no nie wiem do konca czy mi sie to podoba hehe. Szkoda ze tacy dziwni ludzie. Myslałem o normalnym pobyciu nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że każdy coś tam skrywa :D Ja jestem kobietą i nikomu się nie przyznam publicznie, że podobają mi się gwałty z zapłodnieniem. Tzn. w "scenkach", które sobie wymyślam, zazwyczaj jest jakaś młoda dziewczyna, najlepiej dziewica i gwałci ją jakiś obleśny koleś, np. jej przyszywany wujek i na koniec spuszcza jej się do środka. Dodam, że ogólnie jestem przeciwna gwałtom i bardzo współczuję wszystkim kobietom, które to przeżyły. No ale to jest silniejsze ode mnie, że mnie to podnieca :( No i ogólnie podnieca mnie czynność zapłodnienia, uwielbiam uprawiać seks bez zabezpieczenia. Aż dziwne, że jeszcze nie zaliczyłam wpadki, a mam 28 lat ;) zawdzięczam to tylko zdrowemu rozsądkowi mojego męża :P Nigdy się nie spuścił we mnie kiedy nie brałam tabsów, ale czasami pozwalał mi na chwilę go sobie włożyć bez gumki i "pojezdzic". Strasznie mnie to podniecalo, bo zawsze jakas mała szansa wpadki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauline George
Ja , TERAZ JUZ KILKA LAT jezdze na inna plaze dalej ale tam sa POWAZNI LUDZIE NIE MA ZADNYCH NACHALNYCH SWIN co mysla ze kazda baba im da d===op====y.I tu wlasnie jest spokojnie mozna lezec caly dzien bez problemu tak jak na zdjeciu(nawet mam psa ze soba) Tu by Ci sie podobalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez gumki i "pojezdzic".? A ja fantazjuje o takim jednym architekcie(jest rozwiedziony)bardzo mi sie podoba-jak sie do mnie usmiecha to mam mokro w kroku.Wiem ze ma porzadny przyrzad,kiedys z nim tanczylam i czulam tego jego banana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie gdy dziewczyna przywiązuje mi ręce do łóżka, staje przed wyrkiem i powoli się rozbiera. Gdy jest w samym staniku i figach, wślizguje się na mnie, zdejmuje mi spodnie (wcześniej koszulke) siada mi na udach i powoli przesuwa c**eczką po moim małym przyjacielu ^ ^ później zaczyna się do niego dobierać, zdejmuje moje gatki i zaczyna go namiętnie oblizywać eeetccc... Później przy stosunku czasami z niej wychodzę i robię jej "ultra głęboką" minetę a później palcówkę :3 rozkoszszsz I klasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie jak chlopak mnie
Lubie jak chlopak mnie zwiarze i mnie pieści a ja błagam o litość :D Ni wiem czemu, ale potem jestem tak podjarana, że jak dotknie łęchtaczki to odlatuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi marzy się
Mi marzy się seks z facetem co najmniej o 10 lat starszym. I żeby mnie gdzieś przywiązał tak abym musiała go błagać o liitość. Żeby był moiim panem i żeby nazywał mnie suką etc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już nie fantazja, bo wygadałem się dziewczynie, podczas luźnej rozmowy o fantazjach. Po zreperowaniu rozmowy są bardziej szczere i wygadałem się, że... nie mogę o tym napisać. :) Ale zapamiętała i spełniła moją fantazję. :) Jej też było dobrze, chociaż należy do kobiet aż tak spontanicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to głupie pisac w temacie zeby w koncu nie napisac :( po cholere w ogóle zaczynałes haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lat_ek
Bez szarpaniny proszę :) Temat jest o skrywanych fantazjach a nie o tym jak lubisz gdy " staje przed wyrkiem i powoli się rozbiera". trzymajmy sie tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pouczaj ludzi -niech pisza co chca,co cie to obchodzi!kim jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lat_ek
Załozyłem ten temat. Gdzie sens forum jak pod kazdym tematem mozna pisac co sie chce. Tylko jeden wielki nie porządek sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona twierdzi że nie ma fantazji . Kłamie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamie bo wstydzi się przyznać. Moja też tak mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaramyszka42
Mój facet jakiś czas temu wyznał mi, że ma fantazję spróbować jak smakuje moje siku metodą "usta"-usta. Jako, że lubię spróbować czegoś nowego to zgodziłam się i postanowiłam też coś z tego ugrać :) Kiedy poszliśmy pod prysznic, on usiadł w brodziku, a ja stanęłam wprost przed nim, złapałam delikatnie jego głowę oburącz, tak na przyssawkę, a potem zwiększając docisk wpompowałam mu wszystko co było, aż biedak prychał :D Bardzo to go podnieciło, ale nie chciał już więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lat_ek
Szaramyszka42 dziś Nic tylko pozazdrościć mu żony :D Ze mógł sie przyznac i zareagowałas normalnie spróbowaliście a nie oburzyłąs sie albo cos gorszego (no nie oszukujmy sie to nie jest normalne naszczałas mu go ust! :) ) Spróbował moze nie było tak fajnie jak myslał i po sprawie. Pozdrawiem nienormalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramyszka42
No najwyraźniej nasycił się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bym tak chciał, podnieca mnie piss, widok sikajacej kobiety ale nie jestem w zwiazku (a jak nawet to tylko mały odsetek kobiet by nie uznał mnie zawariata) a kobiety raczej niechetnie do takich zabaw podchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nasikala na swojego ale boję się ze uzna mnie za zboczoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lat_ek
Rozmowa, po prostu porozmawiajcie. Nie rozumiem czemu to taki problem z kolezankami czy na forum bez problemu ale z swoja druga połowka nie potraficie rozmawiac. Odważ sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25lat_ek A czy Twoje niespełnione fantazje unieszczęśliwiają Cię? Odczuwasz jakiś brak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lat_ek
gość wczoraj Nie az tak chyba zeby powiedzieć az "unieszczęśliwiają". Moje życie nie opiera sie tylko na seksie i mysleniu o nim w kółko wtedy faktycznie mógłbym czuc duzy niedosyt. Normalny seks czesto namietny który nazwał bym badziej kochaniem sie niz seksem wystarcza mi. Raz na jakis czas fantazja ta przypomina o sobie silniej (jest cały czas ale zostaje czasem czyms pobudzona) i wtedy mysle o tym intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaramyszka42
Podczas 6/9 lubię go przewrócić na górę i bujać językiem jego kuleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna456
Ja zyje w zwiazku z cudownym facetem,ktorego fantazje rujnuja co jakis czas wszystko,co mu w glowie siedzi tego nie wie nikt poza nim samym,ma fantazje i wymusza na mnie sex z innym facetem na jego oczach,ja sie nigdy na to nie zgodzilam i nie godze,bo wiem ze wyrzygalby mi to ,znacznie mniejsze blahe sprawy wypominal i wypomina,jak zwykle pojscie do kina z kims gdy na jakis czas sie rozstalismy ...bo on mnie zdradzil,wogole pociaga go wszystko co ,,brudne,,zepsute,im wieksza orgia tym lepiej,a poznajac mnie zarzekal sie ze jest normalny i chce zalozyc rodzine i spokojnie zyc....a tu takie cos...on jest po 40stce...smutne to,najgorsze ze wymuszaniem na mnie takich akcji manipuluje ,stosuje szantaz emocjonalny,stara sie mnie przedstawiac w takim swietle jakbym miala zahamowania itp...a ja zahamowan nie mam ,poprostu chce normalnie zyc,nie wprowadzac gnoju do zwiazku,bo znam siebie ,jesli wzielabym w tym udzial,prawdopodobnie zarzadalabym konkretnej kasy i juz nigdy w zyciu nie chcialabym z nim zyc,jak z partnerem,to byloby dla mnie skonczone,a kocham go i dlatego nie chce,obiecalam sobie juz dawno ze zadnych krzywych akcji i zdrad i tego sie trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka jedna456 dziś Kobieca głupota mnie przeraza. "Ale ja go kocham " :D hehe A potem :ahhh faceci to swinie wszyscy tacy sami. No tak lał mnie i przypalał papierose ale co mogłam zrobic ? odejsc? jak to? do kogos kto nie bedzie mi niszczył zycia ? przeciez to nudne ahh ja biedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lat_ek
gość wczoraj gość dziś gość dziś A czemu pytasz? Ciekaw jetem czy to cały czas ta sama osoba ze mną koresponduje :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem fetyszystą stóp i nóg w ogóle. Uwielbiam kobiety z ładnymi nogami, a jak widzę taką w szpilkach, to już w ogóle odlatuję. Moja fantazja to spotkanie z taką kobietą, która po prostu wygodnie rozsiadłaby się w fotelu, a ja bym zajął się dokładnie jej stopami i nogami. Potem chciałbym żeby popatrzyła jak robię sobie dobrze na jej widok i na koniec trysnąłbym na jej nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uwielbiam damskie stopy i masowanie nimi moich klejnocików i członka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NocnyPukacz
Chciałby, żeby zrobiła mi loda biuściata pani stomatolog na fotelu stomatologicznym, ubrana tylko w obcisły fartuszek. Ewentualnie wylizałbym dogłębnie cipkę atrakcyjnej pani ginekolog na jej własnym fotelu ginekologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×