Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
W czasie konferencji w sejmie stwierdził, że po raz kolejny zdarzyło się, iż prokuratura łamie zasady panujące na całym świecie. Zaznaczył również, że materiał śledczych nie odzwierciedla rzeczywistości. - Nieodesłanie na lotnisko zapasowe nie miało wpływu na katastrofę? Jak to możliwe? - pytał Macierewicz. xxxNormalnie. To kapitan o tym decyduje. Mógł zawrócic do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodał, że wbrew stwierdzeniom śledczych, piloci odpowiadali odległością na komendy z wieży kontroli lotów. - NPW próbuje zafałszować faktyczne ustalenia, kierując się względami propagandowymi. To rzecz niespotykana, okrutna i świadcząca o politycznej manipulacji - oskarżał poseł PiS. xxxA za to powinien być Antoni M. pociągnięty do odpowiedzialności karnej.Może ktoś go wreszcie weźmie za dupę i postawi przed prokuratorem na baczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oskarżył NPW o manipulacje i działanie na zlecenie polityczne. - Ustalenie prokuratorów cofają nas do etapu "wczesnej Anodiny". Samolot rozpadł się na 60 tys. fragmentów, nie ma w historii lotnictwa tak dramatycznego rozpadu samolotu - powiedział szef parlamentarnego zespołu ds. katastrofy smoleńskiej. x- Mjr Arkadiusz Protasiuk miał ważne uprawnienia, zgodnie z regułami, jakie obowiązują w lotnictwie wojskowym. Prokuratura celowo wprowadza w błąd - mówi Macierewicz, komentując ustalenia NPW. Jego zdaniem gen. Błasika nie było w kokpicie. - Nawet prokuratorzy nie ośmieliliby się na sformułowanie tezy, że gen. Błasik był na pewno w kokpicie. Ja dysponuję ustaleniami, które wskazują, że go tam nie było - tłumaczył polityk PiS. xxxI za to też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałem,że czuję się obrażony,podałem tylko fakty.Nie napisałem także,że jestem katolikiem.Ludzie,którzy nagminnie obrażają innych nie należą do osób,które mogą mnie obrazić.I w żadnym wypadku nie mam na myśli Shatyna,piszę ogólnie.A ty jesteś kto?Jakiś pomagier czy adwokat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dni Ateizmu zmieniły nazwę po interwencji PiSxO prawie do niewiary w bogów, gwarancjach konstytucyjnych i fundamentach demokracji będą w Warszawie dyskutować ateiści. Zaczynające się w piątek Dni Ateizmu potrwają trzy dni.Część programu zaplanowana w Sejmie - wskutek protestu PiS - przybrała mniej kontrowersyjną nazwę. To "Międzynarodowa Konferencja na rzecz Wolności Sumienia, Słowa, Wyrazu Artystycznego i Nauki".xW ocenie Niny Sankari, problem jest poważny, wymaga nawet zmiany prawa. W rozmowie z IAR wiceprezeska Koalicji Ateistycznej wyjaśniła, że chodzi o "przestępstwo bluźnierstwa, czyli artykuł 196 kodeksu karnego". Organizatorzy Dni Ateizmu będą się domagać wykreślenia go z kodeksu.xxxTo jakiś skandal po prostu.Ciekawe jest również, że jak ogłaszano rok JP2 to pisowi nazwa nie przeszkadzała...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałem,że czuję się obrażony,podałem tylko fakty.xxTo zacytuj w ramach tych faktów mój post w którym obrażam katolików...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zacytuj w ramach tych faktów mój post w którym obrażam katolików...] takie wielkie zero czyt. goowno jak ty nie moze nikogo obrazic:D:Dsmieszny jestes z tymi swoimi "zacytuj":P:Pmyslisz kretynie, ze inni tez tylko potrafia kopiuj i wklej?:P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli widzisz "gościu", że nie podałeś żadnych faktów. To były jedynie "fakty" z twojego omamu pochodzące i nie mające z rzeczywistością nic wspólnego.A więc to w twoim wykonaniu było pomówienie... I nic więcej.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisy czarnych skrzynek mogły zostać sfałszowane, mogły być z nich usunięte lub zmienione istotne fragmenty zapisu, stą być może „niska jakość nagrania”.Ślepa wiara w ich moc dowodową jest naiwna.xxxTo napisał europoseł Wojciechowski z najbardziej obciachowej partii czy pisu.W ten sposób obraził naukowców z Instytutu Ekspertyz Sądowych im. Prof. dra Jana Sehna w Krakowie.I wyszedł na to na co zwykle wychodzi jak tutejszy omamista...:DNapisał więcej durnot jak np taka:x'Kelner, psiakrew wszystko nagrał pod stołem i jakość jest wysoka, a tu, w kabinie naszpikowanej elektroniką magnetofon nie wszystko nagrywa?"x:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisał też taki manifest swojej wiedzy i wiary...x"Ja wiem, Rosja to państwo praworządne, pokojowe i demokratyczne, śledztwo nadzorował osobiście sam Putin, Rosjanie nie mieli żadnego powodu do zamachu ani do fałszowania dowodów, to się w Rosji nigdy nie zdarzało, zamach jest sprzeczny z rosyjska mentalnością i praktyką polityczną władz rosyjskich... – wszystko to wiem, ale mimo to jednak nie podzielam ślepej wiary w moc skopiowanych dowodów, których oryginały pozostają wciąż w rosyjskich rękach."xxxA więc już wiemy co Wojciechowski wie i w co wierzy czy raczej w co nie wierzy..Tylko po co obnosić się ze swoją głupotą publicznie?Nie mógł to żonie powiedzieć w piwnicy, żeby nikt nie usłyszał?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałem,że Ty Shatyn obrażasz kogolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shatyn przyswoil nowe slowo "omam":Dz radosci uzywa go do zarzygania, nie majac pojecia -jak przystalo na " poloniste"- ze istnieja rowniez synonimy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tak naprawdę oznacza ,,występ zamknięty,,?Czy występ jest zamknięty jeśli relację pokazuje TV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie?x"gość dziś Shatyn 12:53Obrażanie katolików nie jest karalne.Przyklad:darcie publicznie Pisma Św. albo"szmatławiec rydzkowy"czy też "katole"itd."xxA kto używa tutaj określenia "szmatławiec rydzykowy" które to określenie wg ciebie obraża katolików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mógł to żonie powiedzieć w piwnicy, żeby nikt nie usłyszał?] shatyn to ze ty z zona rozmawiasz w piwnicy, zeby nikt nie uslyszal nie dziwi:P:Pale nie wymagaj tego od ludzi normalnych:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co tak naprawdę oznacza ,,występ zamknięty,,?Czy występ jest zamknięty jeśli relację pokazuje TV?xxTzn że jest skierowany do określonej grupy osób i nie jest dostepny dla wszystkich.Sprawa relacji.Jeśli tv pokazuje całość to nie jest to występ zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shatyn mysli, ze jak bedzie uzywal okreslenia "szmatlawiec rydzykowy" to bedzie taki nowoczesny, taki europejski:P:Pto kretyn tylko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie napisał, że jak jest pokazywany w całości czyli retransmitowany, to nie jest zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś właśnie napisał, że jak jest pokazywany w całości czyli retransmitowany, to nie jest zamknięty] nastepny orzel intelektu:D:Dretransmitowany moze byc tez we fragmentach, cebulaku:P:Pnie o tym jest mowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzmy przykład z Grzegorza Biereckiego, któremu udało się zatrzymać wielkie i cudze pieniądze w polskiej patriotycznej kieszeni (jego własnej). A mogły się zmarnować...xxCały tekst: http://wyborcza.pl/1,75968,17668123,Braun_klaun__mistrz_horroru__Biskup_glosi_kult_pozoru.html#ixzz3VbRNWqzb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przepraszam, że zawracam Państwu głowę nieważnymi, niepolskimi sprawami, jakimiś milionami ofiar. Bierzmy przykład z Grzegorza Biereckiego, któremu udało się zatrzymać wielkie i cudze pieniądze w polskiej patriotycznej kieszeni (jego własnej). A mogły się zmarnować: jacyś zagraniczni durnie chcieli je wysłać głodnym dzieciom na Haiti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd...xPiS-owski bankier dał nam piękny katolicki przykład miłosierdzia. Przy lobbingowym wsparciu innego katolika i patrioty Andrzeja Dudy, obecnie kandydata na prezydenta. Po hiszpańsku "Duda" znaczy "Wątpliwość". Jeśli teraz jakiś Latynos zapyta mnie, czy Polacy są chrześcijanami, wiem, co odpowiedzieć. Że mam Dudę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd...xA skoro mowa o wyborach, to inny katolicki kandydat Grzegorz Braun zebrał 100 tys. podpisów. To ten sam, co głosił, że trzeba rozstrzelać dwunastu redaktorów "Wyborczej". I nie został za to skazany, bo sąd uznał jego wypowiedź za fikcyjną i mało konkretną. Czy podpisów nie wypadałoby też uznać za takie? Pytam, bo mam Dudę, znaczy wątpliwość. Nie wiem, czy Braun zdobył te podpisy uczciwie. Ci, co mu je dali, pewnie myślą, że on naprawdę będzie rozstrzeliwał. Nie wiedzą, że to mało konkretna fikcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd...xW tym tygodniu fikcja Brauna znowu była całkiem konkretna. Przemawiając w Krakowie, kandydat zdemaskował Hugona Kołłątaja jako stalinowca (duchowny 240 lat temu zdradziecko upowszechniał nam oświatę). Według Brauna kijowski Majdan to zaczątek nowego Państwa Izrael na Ukrainie. W Polsce natomiast katolicy są tak prześladowani, że księża boją się wychodzić na ulicę. Bo w kraju rządzą folksdojcze, którzy - jak to folksdojcze - chcą oddać Żydom polskie kondominium niemiecko-rosyjskie, zaczynając od wyprzedaży lasów. Oscar dla filmu "Ida" to pierwszy krok w realizacji tego chytrego leśnego planu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej ostatniej kwestii rozumiem emocje Grzegorza Brauna. Tak się składa, że z zawodu jest on reżyserem filmowym, a jego szanse na Oscara są znikome. Obawiam się, że jedyne, na co może liczyć, to brązowa, a może brunatna statuetka Świętego Jerzego na festiwalu w Moskwie. Za najlepszy film w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×