Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
gość dziś a kim ty jestes zeby cos przedstawiac tutaj na twoje żadanie ?xxJuż tłumaczyłem ale jak widać nie do wszystkich dotarło.To forum dyskusyjne a dyskusja polega na wymienie argumentów a argumenty to fakty które można sprawdzić.Nie dziekuj.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn komentujesz moje wpisy,które komentarza nie potrzebują,odwracajac uwagę od tego co było w pytaniu.Jak to nie jest manipulacja to co to jest?xxxCo wymaga komentarza z mojej strony TO JA DECYDUJE a nie ty.Dotyczy to całej reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _iftar_
Klasyk mowi no comment. Końcówka s wskazuje na liczbę mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś We Francji czy w Holandii badano oryginały w Polsce nie .Ty naprawdę jesteś taki zamknięty na fakty czy wynika to z twej glupoty Shatyn ?xxNIGDZIE nie bada się oryginałów.Zawsze tworzy się kopie które są badane.Oryginały są zbyt cenne, zeby ryzykowac ich uszkodzenie czy też zmniejszenie czytelności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Klasyk mowi no comment. Końcówka s wskazuje na liczbę mogą.xxTo bardzo wazna informacja. Dziękuje w imieniu wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn komentujesz moje wpisy,które komentarza nie potrzebują,odwracajac uwagę od tego co było w pytaniu.Jak to nie jest manipulacja to co to jest? x To jest szatynizacja. Coś takiego jak kiedyś falandyzacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wymaga komentarza z mojej strony TO JA DECYDUJE a nie ty. Dotyczy to całej reszty. x No właśnie, takie podejście do tematu, umożliwia pomijanie belki w swoim oku, na rzecz załamywania rąk nad źdźbłem w oku bliźniego. Bardzo to jest wygodne, nie widzieć faktów niewygodnych. Cała gadka z tym idiotą, polega na dobijaniu się o to, aby coś, czego nie chce, jednak zauważył. To nie ma sensu. To jest jak polemika z Paradowską :D On robi to samo co ta hołota typu Michnik, ale na swoją małą skalę forumowego trolla. Nie wiem, po co wy z nim piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo to jest wygodne, nie widzieć faktów niewygodnych. xxPodaj jeszcze przykłady na swoje słowa. Tak ze DWA...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha czyli we Francji badali kopie skrzynek a nie orginaly ? :-) Dalszych pytań nie mam bo idiotyczne odpowiedzi powodują u mnie ból brzucha.Zawsze się śmieje czytając brednie Shatyna.Ale teraz bredzista przesadzil :-):-):-):-) :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Cieszę się że mam istotny wkład w rozszerzenie twoich horyzontów językowychxxU mnie to też wywołuje niestłumioną i niepohamowaną radość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha czyli we Francji badali kopie skrzynek a nie orginaly ?xxOczywiście.NIKT nie bada oryginałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno też mnie Shatyn rozbawil tłumacząc że Komorowski nie wlazl na japonske krzesło tylko lewitowal ha ha ha ha ha wtedy tez usmialem sie jak dziś. Dzieki Shatyn .Zartownis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niedawno też mnie Shatyn rozbawil tłumacząc że Komorowski nie wlazl na japonske krzesło tylko lewitowalxxNigdzie nie napisałem że lewitował natomiast napisałem, ze wszedł na podst służący do robienia zdjęć grupowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dziękuję za tą jakże krótka ale treściwą lekcję angielskiego chociaż dobrze wiem co oznacza "s" to jednak rozumiem wielką satysfakcję jaką daje taki wpis na topie :classic_cool: jedni lubią ciastka, inni lubią dzieci ( patrz ksiądz G) a jeszcze inni pogadanki jezykowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha ha ha no właśnie .Wez już przestań bo nie mogę ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podest ha ha ha ha do zdjęć grupowych ha ha ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Podest ha ha ha ha do zdjęć grupowych ha ha ha ha ha ha ha haxxJuż parę razy podałem link do takich właśnie zdjęć wykonanych w tym właśnie miejscu.Ale rozumiem, że twój szwankujący intelekt tego nie był w stanie przetrawić.Pretensje do rodziców a nie do mnie.xxA tu link do artykułu zawierającego zdjęcia grupowe w tym właśnie miejscu.xhttp://tnij.org/tokh94p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nocy z poniedziałku na wtorek skrzynki zostały przekazane przez wspieranych przez Rosję bojówkarzy z Donieckiej Republiki Ludowej przedstawicielowi Malezji. Teraz są w Farnborough, gdzie zajmują się nimi eksperci z brytyjskiej Komisji do Spraw Badania Wypadków Lotniczych.xTamtejsi specjaliści są uważani za jednych z najlepszych na świecie. Wydobędą nagrania z kokpitu z dwóch ostatnich godzin lotu MH17 i zapis danych technicznych lotu od momentu startu do chwili katastrofy. Brytyjskie media informują, że proces kopiowania danych z rejestratorów powinien się zakończyć w ciągu 24 godzin. xHolendrzy już zapowiedzieli, że analiza danych może zająć kilka tygodni. xxhttp://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/465292,lot-mh17-brytyjczycy-badaja-czarne-skrzynki-malezyjskiego-boeinga.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie wlazl na japońskie krzesło tylko lewitowal.Po za tym posiadł umiejetnosc bilokacji.Jeździ bpo kraju w szesnastu bronkobusach .Geniusz po prostu geniusz.Duda takich umiejętności nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamtejsi specjaliści są uważani za jednych z najlepszych na świecie. Wydobędą nagrania z kokpitu z dwóch ostatnich godzin lotu MH17 i zapis danych technicznych lotu od momentu startu do chwili katastrofy. Brytyjskie media informują, że proces kopiowania danych z rejestratorów powinien się zakończyć w ciągu 24 godzin. xxCzyli jak widac pierwsze co się robi to KOPIE do badań...A teraz...:DxxI specjalnie dla ciebie omamisto...x"Następnego dnia wykonano kopię zapisów obu rejestratorów, które posłu-żyły do dalszych prac prowadzonych przez obie Komisje, a oryginały zamkniętow kasie pancernej opieczętowanej przez polskich i rosyjskich prokuratorów1.W trakcie prezentacji przypomniano, że praca na cyfrowych kopiach zapisówrejestratorów parametrów lotu oraz głosów w kabinie jest standardową praktyką stosowaną przez wszystkie komisje badające wypadki lotnicze. Z oryginałuwykonuje się kopię i powiela się ją tyle razy, ile potrzeba, gdyż kolejne odczytywanie czarnych skrzynek degradowałoby jakość oryginału."xCytat z :xPOLSKIE TOWARZYSTWO MECHANIKITEORETYCZNEJ I STOSOWANEJM E C H A N I K AW L O T N I C T W I EML-XV 2012xhttp://www.ptmts.org.pl/ML-XV-2012-T-I.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie nasz forumowy ekspert od wszystkiego w tym od katastrof lotniczych czyli cebulak nowohucki niejaki shatyn wie juz wszystko:Dja sie dziwie ze nikt nie chce korzystac z jego wybujalej wiedzy:O:D:D shatyn nie badz taki skromny i nie gnij na babskim forum ale natychmiast zglos swoj akces do Bureau d'Enquetes et d'Analyses pour la Sécurité de l'Aviation Civile.oni ciebie potrzebuja:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co prokuratura ? Po co parlamentarna komisja ? Jest tu taki Shatyn który wie co zdarzyło się w Smoleńsku :-) ekspert, aż dziwne że nie zaprosili go jeszcze do TVN. Oni zawsze mają ekspertów :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężydło o obronie WSI przez Komorowskiego: To błąd polityczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×