Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
Prawo i Sprawiedliwość jest gotowe na przejecie władzy w Polsce – powiedział prezes tej partii Jarosław Kaczyński w audycji „Rozmowy Niedokończone” w Radiu Maryja i TV Trwam. x czym predzej musi to nastapic zanim sprzedadza doslownie wszystko ale to wszystko wlacznie z lasami .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmatławiec rydzykowy...xŚrodowiska lewackie za zgodą marszałka Sejmu Radosława Sikorskiego organizują w parlamencie konferencję „na rzecz wolności sumienia, słowa, wyrazu artystycznego i nauki”. Spotkanie wpisuje się w rozpoczynające się dziś w Warszawie tzw. „Dni Ateizmu”.xGłówny organizator konferencji to wicemarszałek Sejmu Wanda Nowicka, która znajduje się na liście płac przemysłu aborcyjnego.xPoseł Małgorzata Sadurska, wiceprzewodnicząca Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski, podkreśla, że organizowanie takiego spotkania w Sejmie jest karygodne.x- Dla mnie jest to nie do zrozumienia, że w polskim Sejmie odbywa się taka konferencja – w roku, który polski parlament uznał za rok św. Jana Pawła II. W czasie, kiedy powinniśmy wcielać naukę Jana Pawła II w życie, w Sejmie przyjmuje się różne lewackie projekty oraz promuje się lewicowe ideologie. Jest to dla mnie nie do pomyślenia i uważam, że to wszystko, co teraz robi marszałek Sikorski, to co robi pani premier Ewa Kopacz i PO to nic innego, jak przypodobanie się lewicowemu wyborcy – ocenia Małgorzata Sadurska.xx:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Wyraźnie widać, że w pałacu prezydenta Lecha Kaczyńskiego lobbyści pracowali nad zablokowaniem bardzo ważnej ustawy, która miała ochronić oszczędności 2,5 mln Polaków - oświadczył w piątek Rafał Grupiński, szef klubu PO. Chodzi o wniosek prezydenta do Trybunału Konstytucyjnego zaskarżający niekorzystną dla SKOK-ów ustawę. Zdaniem PO, "poważną rolę" odegrał w tej sprawie Andrzej Duda, w 2009 roku podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta. PO nie wyklucza powołania komisji śledczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niska jakość… Kelner, psiakrew wszystko nagrał pod stołem i jakość jest wysoka, a tu, w kabinie naszpikowanej elektroniką magnetofon nie wszystko nagrywa? To jakie oni magnetofony montują w czarnych skrzynkach tupolewa – średniowieczne?xxZ lat pięćdziesiątych o ile dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naczelny zwykly glupek kafe musial odreagowac swoja kolejna kompromitacje wysrywajac pare wklejek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś plis zmien zdjecie pokaz swiatu kafe jak wyglada prawdziwy glupek smiech.gif blagamxxJak tylko na adres:shatyn@chello.plprześlesz mi swoje zdjęcie to z dużą przyjemnością umieszcze zamiast gęby Fotygi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z lat pięćdziesiątych o ile dobrze pamietam. x ojej wypowiedz niczym jakiegos profesora specjalisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tylko na adres: shatyn@chello.pl prześlesz mi swoje zdjęcie to z dużą przyjemnością umieszcze zamiast gęby Fotygi. x zdjecie sztucznego dilda moge ci wyslac to sobie wydrukujesz na drukarce 3d i zatkasz sobie ten glupi ryj w koncu zeby swiat kafe uwolnil sie od tego twojego ciaglego belkotu tych bzdetów co je tyle lat tutaj produkujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty pojmujesz całą swoją żałość i biedę intelektualną występującą w twoich wypowiedziach?Bo mam jednak wrażenie, ze nie....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biede intelektualna ?? czlowieku zejdz na ziemie produkujesz tutaj tony s****wa i uwazasz sie za boga tematu :D ochłoń zrób cos w końcu pożytecznego w swoim zyciu :D zwykly głupek który wie tyle co przeczyta w "mediach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytujac klasyka :D koncze z toba rozmowe bo to nie ma sensu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg. mojej wiedzy – a jest to wiedza z poważnych źródeł – związki prezydenta z Wołominem są głębsze. Zadam pytanie prof. Nałęczowi: czy były członek władz SKOK Wołomin – pan Kleszczewski – jest członkiem komitetu honorowego pana prezydenta? Bo wg. mojej wiedzy jest. Jeśli taki człowiek – z zarządu SKOK Wołomin – jest członkiem komitetu honorowego PBK, to to przestaje być zabawne. Zaczyna robić się krucho z argumentacją, że prezydent nie ma nic wspólnego ze SKOK-iem Wołomin – cytuje Hofmana 300polityka.pl. Tomasz Nałęcz nie dał jednoznacznej odpowiedzi. - Nie wiem, czy jest w komitecie honorowym – mówił. Chwilę później na ratunek przyszła prowadząca program. Powiedziała do Adama Hofmana (Nie da się tego opisać, cytujemy za 300polityka.pl): M. Olejnik: Panie pośle, musi pan chyba przeprosić prezydenta Komorowskiego, bo pan Kleszczewski nie jest i nie był nigdy w komitecie honorowym pana prezydenta. Właśnie dostałam informację, że nie był. A. Hofman: Od kogo? M.O: Z Pałacu Prezydenckiego. A.H: A to zadzwonili do pani? M.O: Mam kontakt z wydawcą. A.H: Ma pani kontakt z bazą! To przybrało formę groteski. x Rządowe media mnie roz******laja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesty kontakt z baza ma tez tutaj naczelny zwykly glupek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy prowadzący program ma słuchawkę w uchu czyli ma kontakt m.in. z wydawcą.To norma w nowoczesnych mediach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec tymczasem posmiali my sie ale teraz obowiazki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antoni M. opowiada coraz większe brednie i to tylko na skutek zwykłych pytań dziennikarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gazeta Wyborcza traci czytelników! Jutro w kioskach będzie jako dodatek do filmu "IDA" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
"Andrzej Duda i Marian Kowalski mają błędnie wypełnione wnioski i PKW zwróciła się o uzupełnienie dokumentacji. Jak wyjaśnia Beata Tokaj, brakuje potwierdzenia wykształcenia." >>> Czy będzie tak jak z Kwaśniewskim ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn 12:53 Obrażanie katolików nie jest karalne.Przyklad:darcie publicznie Pisma Św. albo"szmatławiec rydzkowy"czy też "katole"itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
Pismo święte było darte na zamkniętym występie dla "wyznawców" Nergala i mieściło się w ramach prowokacji artystycznej której ja też nie podzielam ale wsadzanie za to do więzienia uważam za głupotę. Inaczej może by było gdyby to zrobił w miejscu publicznym takim jak chociażby rynek dużego miasta, zwołał przechodniów i tak zrobił . Ile jeszcze razy można powtarzać że na koncerty Nergala przychodzą ludzie którzy na takie rzeczy się godzą ??? To są zamknięte imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli czujesz się obrażony określeniami używanymi przez shatyna to sam możesz stosowne kroki powziąć a Państwo polskie nie musi zajmować się każdą bzdurą z forum "z urzędu". Trochę szacunku dla publicznych pieniędzy, pieniaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przyznaj marzysz zeby mu possac co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
To się nazywa w psychologii "projekcja" własnych pragnień na innych. 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Shatyn 12:53 Obrażanie katolików nie jest karalne.Przyklad:darcie publicznie Pisma Św. albo"szmatławiec rydzkowy"czy też "katole"itd.] no na pewno "artysta" nie pokusilby sie o podarcie koranu na koncercie bo wie, ze wtedy zostalby skrocony o glowe, co innego Biblia:Oa shatyn, no coz :Oshatyn posluguje sie bardzo ubogim zasobem slow, tak wiec "szmatlawiec" czy "katole" gdzies kiedys uslyszal i powtarza jak malpa:P to jest szczyt jego mozliwosci intelektualnych:O:D:Dale czego wiecej mozna wymagac od przecietnego kretyna?:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn 12:53Obrażanie katolików nie jest karalne.Przyklad:darcie publicznie Pisma Św. albo"szmatławiec rydzkowy"czy też "katole"itd.xxxObrażanie każdego w tym katolików jest karalne.Szmatławca rydzykowego nie obrażam bo szmatławiec katolikiem nie jest.O katolikach NIGDY nie napisałem "katole".Darcie Biblii.. Nie wiem czy Biblia jest przedmiotem kultu. Jeśli tak to obraza raczej jest i tak ogólnie to po prostu głupota.Darcie "Baśni z tysiąca i jednej nocy" nie jest karalne przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fala hejtu dziś jeżeli czujesz się obrażony określeniami używanymi przez shatyna to sam możesz stosowne kroki powziąć a Państwo polskie nie musi zajmować się każdą bzdurą z forum "z urzędu". Trochę szacunku dla publicznych pieniędzy, pieniaczu.xxxDokładnie. Popieram...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..."Na początku zaznaczę, iż niezmiernie ważne jest, aby nie utożsamiać katola z katolikiem, bo to dwa różne pojęcia. Katolik żyje bowiem zgodnie z naukami Jezusa, a przynajmniej stara się. Katol żyje natomiast zgodnie z naukami mocno upolitycznionego kościółka, wierząc przede wszystkim w świętą wojnę z innowiercami i niewierzącymi. O ile katolik nadstawia drugi policzek, o tyle katol z upodobaniem dokopie bliźniemu swemu. Katolik wybaczy, katol będzie się sądził. Katolik wysłucha, katol zaknebluje. Nie muszę chyba dodawać, że prawdziwych katolików jest niewielu, katoli zaś – całe zastępy. xW co wierzy katolik? Oczywiście w Boga. I ma nadzieję, że po śmierci pójdzie do nieba. W co wierzy katol? Przede wszystkim w kościół. Zdarza się, że i w Boga. Jednak nie ma on - jak to ma miejsce u katolika – nadziei, że pójdzie do nieba. ON TO WIE! Czy jednak oklepana już wizja raju jest dla niego nęcąca? Absolutnie nie. Jak bowiem wśród aniołków i pasących się beztrosko baranków bożych spełniłby się ktoś, dla kogo agresja i nienawiść to chleb powszedni? Zanudziłby się tam biedaczysko. Dlatego wymyślił sobie raj alternatywny... xJean Paul Sartre powiedział: “Piekło to inni”. Katol mówi: “Niebo to piekło innych”. Ileż już razy słyszałem zdania typu: “Z przyjemnością będę patrzył, jak smażysz się w piekle”, “Zobaczymy, kto będzie się śmiał w dniu sądu”, “Będziesz błagał o litość, podczas gdy ja będę w niebie”. Sadyzm w najczystszej postaci. Nienawiść, która przetrwa nawet śmierć. Agresja, której końca nie widać. Zaiste – raj, tyle że dla psychopatów. Zastanawia mnie, skąd się biorą tacy ludzie? Czy Bóg nie jest dla nich jedynie przykrywką, w imię której mogą siać zniszczenie, na dodatek bezkarnie? Domagają się szacunku dla swoich działań w imię wiary, ale absolutnie na niego nie zasługują. W równym stopniu można by domagać się szacunku dla działań żołnierzy SS. Dla nienawiści nie ma wytłumaczenia. Cel nie uświęca środków. Zło pozostaje złem, niezależnie od rozmiaru, zasięgu i tego, z jakich pobudek jest czynione."...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale przyznaj marzysz zeby mu possac co ?fala hejtu dziś To się nazywa w psychologii "projekcja" własnych pragnień na innych.xxxUjąłes to zgodnie ze stanem faktycznym, fala. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Nie znam takiej sytuacji na świecie, że rodziny ofiar dowiadują się z konferencji prasowej o nowych ustaleniach śledczych. To wskazuje na polityczną manipulację i polityczne podłoże organizacji wystąpienia prokuratorów - powiedział szef parlamentarnego zespołu ds. katastrofy smoleńskiej Antoni Macierewicz z PiS, komentując ustalenia Naczelnej Prokuratury Wojskowej.xxxAntoniemu M. pomyliły się prokuratury. Wojskowa prokuratura dział inaczej niż cywilna.A może to świadomo manipulacja bo to az taki głupek nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×