Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
jak to bylo :D?? inspicjent:D dobra odpuszczam ci bo mi ciebie jest zwyczajnie szkoda :D wiesz co teraz zrobisz po takim kolejnym swoim blamazu ?? zaczniesz wklejac bo to jedyna rzecz ktora moze uchronic twoja kompromitacje liczysz na to ze nikt nie bedzie przegladac i wertowac tego spamu ktory tutaj zrobilismy na twoim cudnym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nara psycholu kafe i tak sie zacielo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn dziś Rozliczam się przed tymi z którymi mam umowy.] styl jak na "poloniste" przystalo:D:Dno i interpunkcja tez:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak uciekl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra odpuszczam ci bo mi ciebie jest zwyczajnie szkoda smiech.gif wiesz co teraz zrobisz po takim kolejnym swoim blamazu ?? x x Tylko napisz na czym polegał ten mój rzekomy kolejny blamaż... JAk wróce to przeczytam. Pośmiejemy sie z ciebie jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szoku jestem, Shatyn uciekł z podkulonym ogonkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz chwale Shatyna za przerwanie bezsensownej nawalanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwalę Shatyna Bajkopisarza za to, że uciekł przed ostateczną kompromitacją. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edek, sam się popierasz? Godności trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz chwale Shatyna za przerwanie bezsensownej nawalanki. czas na peany na swoja czesc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero teraz tu zajrzalem z braku czasu a tu dzis takie jaja :-) Szkoda .Cieszę się tylko ze nadalem mu zaszczytny tytul Wielkiego Bredzisty :-).Niech ktoś powie ze na niego ciężko nie zapracowal ? :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapracował,oj zapracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iftar mozesz stad isc i nie zasmiecac tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn kiedy Niesiołowskiego zawiną w kaftan? Ten człowiek bredzi jak potluczony. Widziałem wielu ludzi po alko i po dragach, ale żaden nie był tak "upośledzony" jak on. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Cymański wielki szacun. TVP info- nie daje się szmatom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dobra odpuszczam ci bo mi ciebie jest zwyczajnie szkoda smiech.gifwiesz co teraz zrobisz po takim kolejnym swoim blamazu ??xTylko napisz na czym polegał ten mój rzekomy kolejny blamaż...JAk wróce to przeczytam. Pośmiejemy sie z ciebie jak zwykle...xxxWróciłem i... Nie przeczytałem bo nic nie potrafiłes omamisto bredzisto napisać na ten temat...:D:DJAk zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pierwszy raz chwale Shatyna za przerwanie bezsensownej nawalanki.xxNie ma za co...Ten atak frustracji wziął się u moich "rozmowców" z powodu dzisiejszej klęski Antoniego M. razem z wyznawcami.Widac był na jego konferencji jak się miotał, plótł bzdury pomieszane z idiotyzmami i podlane oszołomstwem.Konferencja prokuratury wojskowej byłą za to fachowa, konkretna i co tu mówic, druzgocąca dla oszołomstwa.Wszyscy fachowcy w temacie wypadków lotniczych i dyscyplin pokrewnych mówią jak jeden mąż.Nie było zamachu, był wypadek spowodowany przez pilotów.I ta smutna prawda powoduje u oszołomów ogromną, trudną do zniesienia frustrację i tego dali dzisiaj wyraz.A tutejszych frustratów dodatkowo dobija fakt, że ja zwykle to ja miałem rację a nie oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmatławiec rydzykowy...xEuroposeł Beata Gosiewska, wdowa po śp. pośle Przemysławie Gosiewskim, stwierdziła, że śledztwo polskiej prokuratury jest pozorowane, ponieważ nadal nie ma dostępu do oryginalnych dowodów.x- W Parlamencie Europejskim poza żądaniem zwrotu czarnych skrzynek, żądaniem zwrotu wraku, poza stwierdzeniem, że wymiar sprawiedliwości w Rosji jest uzależniony od rządu i nie zapewnia obiektywnego śledztwa, żądaliśmy powołania międzynarodowej komisji ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej. W naszej ocenie tylko nacisk takiej międzynarodowej komisji, mógłby skutkować tym, że Rosja wreszcie zwróciłaby nam dowody. Tylko na podstawie oryginalnych dowodów można prowadzić śledztwo. To, co ma polska prokuratura, z całym szacunkiem, nie można tego nazwać wiarygodnymi dowodami – akcentuje Europoseł Beata Gosiewska.xxxGosiewska też bredzi ale co jej pozostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Wszystkie analizy jakimi dysponuję stwierdzają, że pana generała Błasika nie było w kokpicie. Dotychczas nie została przedstawiona żadna wiarygodna ekspertyza, która by to kłamstwo potwierdzała. Ciało gen. Błasika zostało znalezione o więcej niż kilkanaście metrów od kokpitu w zupełnie innym miejscu niż ciała osób, które przebywały w kokpicie – powiedział Antonii Macierewicz.xxTylko, że biedny Antoni M. nie dysponuje żadnymi fachowymi analizami stworzonymi na podstawie dowodów w sprawie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Archeolodzy znaleźli ślady wybuchu? Dziennikarz: W raporcie się o tym nie wypowiadali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd.,...xJeden z dziennikarzy obecnych na konferencji zaczął wytykać Macierewiczowi błędy w uzasadnieniu jego tez. Chodziło o przytoczony przez Macierewicza raport archeologów, w którym mieli wskazywać, że elementy tupolewa były nadpalone, co wg posła miałoby świadczyć o eksplozji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd...x- Czy w raporcie archeologów cokolwiek napisano o eksplozji? Wie pan, kiedy archeolodzy się tam znaleźli? W październiku. Dlaczego pan mówi, że archeolodzy dają dowód na eksplozję? Oni w raporcie na ten temat się nie wypowiadali - pytał dziennikarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd...xStwierdził też, że wśród "60 tys. szczątków", o których mówił Macierewicz, są "główki nitów, kawałki sztućców, filiżanek". - Pan używa wielkich liczb, ale dobrze pan wie, że tych 60 tys. szczątków to były np. kawałki izolacji samolotu - mówi mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dzisiejsze sprawozdanie z zakończonej konferencji podczas gdy ta konferencja trwała jeszcze ok. godziny jest przebojem Frondy...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Kalifornijczycy będą głosować w referendum nad prawem przewidującym "kulkę w łeb" dla gejów i lesbijek aktywnych seksualnie? Niedługo zaczyna się zbieranie podpisów pod projektem...xxA tu coś dla tutejszych i nie tylko, oszołomów...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×