Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra jestem NOLIFEM ale kim jest Shatyn? siedzę tu, bo mam problemy emocjonalne nie znaczy to że jestem głupi, nie mam poglądów, nie czytam, nie rozumiem siedzę i sobie polemizuję raz na poważnie innym razem dla wygłupu ale pojawia się gość który podobno prowadzi normalne życie nie tylko w necie ale wpada jak poparzony chyba codziennie na każdy temat który go drażni i co ciekawe bardziej przekleja niż pisze coś od siebie robi to jakby miał rozwolnienie zalew topic swoimi postami psując innym rozmowę bo trzeba się przez ten spam przedzierać cały czas w jednym tonie za władzą za PO przeciw oszołomom kim on jest? spełnionym życiowo i zawodowo człowiekiem? kto poza bezrobotnymi ludźmi siedzącymi w domu gdy są chorzy ma na takie zalewanie forum czas??? ten gość naprawdę musi mieć jakiś defekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź pastylkę, napij sie wody zamiast tak przeżywac moją osobę.Nie podoba się? To wypad na inne topiki albo sobie załóż swój...Rozumiem, że cie boli jak ktoś mądrze i merytorycznie dobiera się do pisiorów, kk, moherów itp.Ale to twój ból i twoja trauma.Po co o tym piszesz tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do prokuratury w Warszawie trafiło kolejne zawiadomienie ws. nawoływania w internecie do zabicia dyrektora Radia Maryja o. Tadeusza Rydzyka CSsR. Nowe groźby ukazały się na ogólnopolskim portalu internetowym „Fakt.pl” pod artykułem z dn. 11.02.2015 r. dotyczącym jego osoby. x czym tu sie przejmowac to takie shatyny wypisuja bzdurki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zaloze swoj topik to tam przyjdziesz i zasrasz go swoimi wklejkami i " mondrosciami" bo jestes typowy kafeteryjny natret :D obronca PO mimo ze na nich nie glosowales:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra obowiazki a ty sobie siedz i wysrywaj wklejki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym tu sie przejmowac to takie shatyny wypisuja bzdurkixxProblem w tym, że jak do tej pory nikt nie potrafił zacytowac mojej rzekomej bzdurki i uzasadnić dlaczego tak to określa.Wynika z tego, ze żadnych "bzdurek" nie napisałem.xxxjak zaloze swoj topik to tam przyjdziesz i zasrasz go swoimi wklejkami i " mondrosciami" bo jestes typowy kafeteryjny natret smiech.gif obronca PO mimo ze na nich nie glosowalessmiech.gifxxNigdy tak się nie zdarzyło wawciulu. A więc twoje wieszczenie jest z tzw doopy wzięte...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy temat zasrywales swoja obecnoscia gdzie robiles z siebie gwiazde niczego nie bylo widac poza twoja biegunka z czerskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywam na wielu topikach ale żadnego nie "zasrywam" wawciulu.Po prostu pisze rzeczy których twój "intelekt" nie potrafi zrozumieć i dlatego nazywasz to jak nazywasz.Nie jesteś w stanie ze mna dyskutować, bo po pierwsze nie posiadasz wiedzy a po drugie, nie posiadasz intelektu.A teraz wracaj do mycia klatki albo bramy.I to koniec rozmowy chyba, że odpowiesz na pytania które ci zadałem.:DAle pewnie też zabraknie ci wiedzy i intelektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedzy to nie posiadasz ty poniewaz ciagle bazujesz tylko na wklejkach takich ktore sa dla ciebie wygodne i nic wiecej od siebie to mozesz dodac co najwyzej jakis krotki zalosny komentarz a bramy to myjesz ty szczegolnie w blokach bo takie u ciebie zapewne sa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ty taki obyty jestes i chwalisz sie ze sushi jadles to o czym to swiadczy :D ty myslisz ze to danie to jest jakies wybitne arcydzielo smaku i tylko dla wybranych :D?? facet prosze cie tu kazdy z ciebie ma niezla beke z tego sluchania tych historyjek z twojego zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schemat jest ciagle taki sam raz na jakis czas pojawia sie tutaj ktos kto ci " pomaga " niby walczyc z nami jakis dupowłaz:D ty myslisz ze ludzie sa glupi i nie widza pewnych zachowan :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj > No i proszę. Wczoraj po południo o tym pisałam , a wieczorem o tym fakcie mówiono w telewizorni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz mozesz juz wklejac do bolu bo znikam :D cie zjesc to zaden problem wiesniaku chwalacy sie jakimis bzdurami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widać ten schemat wawciu ci się nie nudzi od lat więc to kwestia twojej psychiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przynajmniej nie pisze ze jem sushi albo jezdze pendolino bo chyba nikogo to nie obchodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Gdyby nie wojna na Ukrainie, wygralibyśmy i wybory europejskie, i samorządowe - powiedział Jarosław Kaczyński w rozmowie opublikowanej dzisiaj przez tygodnik "Do Rzeczy". >>> Co ma piernik do wiatraka ? :P Czy u Kaczyńskiego występuje demencja starcza !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to pisałeś, że jadłeś kebaba i jechałeś autobusem całkiem niedawno. (chyba na mecz). ludzie piszą o różnych rzeczach dotyczących ich życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dla kogoś zjedzenie sushi czy przejazd Pendolino jest chwaleniem się, to należy takiemu osobnikowi współczuć.Musi prowadzic strasznie ubogie życie i wszystkim wszystkiego zazdrościć nawet takich drobiazgów jak sushi czy Pendolino...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy u Kaczyńskiego występuje demencja starcza !?xxNie. To wyraz zadufania w sobie... Wszystko co wydali z siebie Jarosław K. to wg niego "prawda objawiona"...Parę razy sąd juz się takimi "prawdami" zajął i skazał Jarosława K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×