Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn ty mianem omamisty nazywasz kilka osób które z tobą się nie zgadzają.Masz się za takiego inteligentnego a nie potrafisz tego zauważyć :-) Co do Komorowskiego jest najgorszym kandydatem.Nie potafi z sensem mówić. Gafy jego zalaly internet.W ciągu pięciu lat nie wykazał sie żadną inicjatywą.Po co nam prezydent który jest niewiadomo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Mianem omamisty nazywam osobe która podaje fakty które realnie nie istnieją a więc mogą pochodzić tylko z omamu.I na pewno nie nazywam tak osób z tego powodu, że się ze mna nie zgadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz się za takiego inteligentnego a nie potrafisz tego zauważyć usmiech.gifxxSkoro tak uważasz, to podaj przykład... Zacytuj moja wypowiedź i uzasadnij ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest kilka osób :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aj em de czołzen łan dziś Shatyn, jak sam piszesz, wszystko można sprawdzić w necie.xxNo właśnie.A więc podaj fakty i konkrety a ja je sobie sprawdze w necie czy rzeczywiście istnieją/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten znowu wymaga żeby go cytować :-) A co ty jesteś swiatowej sławy filozof ?:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To jest kilka osób xxTego nie wiem. Mają/ma nick "gość".Chce żeby traktowano go osobno i konkretnie to powinnien założyć sobie nick stały.Nie zamierzam przeprowadzać śledztwa czy to jedna osoba czy nie.Jest "gość".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ten znowu wymaga żeby go cytować usmiech.gif A co ty jesteś swiatowej sławy filozof ?xxNie. Nie wymagam żeby mnie cytowac z powodu mądrości zawartych w moich tekstach ale żeby było wiadomo precyzyjnie o jaki tekst ci chodzi i co uzasadniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aj em de czołzen łan dziś A kim Ty za przeproszeniem jesteś, żeby decydować co jest prawdą, a co nie?xxJestem człowiekiem. To raz.A dwa, że nie ja chcę decydować tylko sprawdzić..Co zresztą napisałem:"A więc podaj fakty i konkrety a ja je sobie sprawdze ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknie przejechali się po Komorowskim w Koszalinie. Biedak już nie wytrzymuje psychicznie jak ludzie przychodzą powiedzieć mu PRAWDĘ i ich atakuje na swoich spędach. https://www.youtube.com/watch?v=xgAr37zqOFc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Shatyn tobie napisać o jakimś zdarzeniu to skwitujesz to że to omam bo nie zgadza się to z twoją oceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aj em de czołzen łan dziś Sam sobie wyszukaj o powiązaniach Bronka z Aleksandrem L. co ja jestem sekretarkaxxNie. Nie jesteś sekretarką.Ale dyskusja polega na wymianie argumentów a więc konkretów które realnie istnieją.x"Dyskusja (od łac. discussio, aby to omówić) – jeden ze sposobów wymiany poglądów na określony temat, popartych argumentami, prowadzona w gronie dwóch lub więcej osób. Dyskusja może mieć formę ustną (komunikacja werbalna) lub pisemną. W wyniku dyskusji dochodzi do ścierania się różnych poglądów związanych z różnymi punktami widzenia osób prowadzących dyskusję. Określenie zbieżnego (wspólnego) stanowiska, o ile do tego dojdzie, może mieć formę kompromisu lub konsensu."xxxA to jest forum dyskusyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktem jest,że każde zachowanie może być traktowane z przymróżeniem oka ale prezydent to nie jest kumpel z podwórka,tylko przedstawiciel każdego z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pięknie przejechali się po Komorowskim w Koszalinie. xxxNie. To było zwykłe, gówniarskie chamstwo.Jeśli ci się to podoba to sobie wystawiasz nie najlepsze świadedctwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale Shatyn tobie napisać o jakimś zdarzeniu to skwitujesz to że to omam bo nie zgadza się to z twoją ocenąxxNie. To nieprawda.Kwituję, ze to omam, jeśli coś nie zgadza się z RZECZYWISTOSCIĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy kandydat według Shatyna a wszędzie jest tak witany.Moze ci ludzie mają omamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktem jest,że każde zachowanie może być traktowane z przymróżeniem oka ale prezydent to nie jest kumpel z podwórka,tylko przedstawiciel każdego z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Najlepszy kandydat według Shatyna a wszędzie jest tak witany.Moze ci ludzie mają omamy ?xxNie. Ci ludzie którzy się tak zachowują wobec prezydenta własnej ojczyzny to po prostu chamy najgorszego sortu, hołota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Faktem jest,że każde zachowanie może być traktowane z przymróżeniem oka ale prezydent to nie jest kumpel z podwórka,tylko przedstawiciel każdego z nas.xxDokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowski zachowuje się jak debil i pionkiem z WSI. Ciekawe czy ABW prowadził monitoring osób które "dopingują" Komorowskiego na jego wiecach. Skoro BOR potrafił zaklejać usta człowiekowi, a facetowi z krzesłem grozi 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omam to afera taśmowa , hazardowa , tragiczna w skali emigracja itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Komorowski zachowuje się jak debil i pionkiem z WSI.xxNa wypowiedź z [poziomu szamba nie ma odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezydent na wiecu wyborczym nie jest prezydentem, więc można się krzyczeć co się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×