Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
Zeznania niezależnych świadków, dotychczasowe ustalenia prokuratury i wstępne wyniki sekcji zwłok 19-latka z Legionowa nie wskazują, aby policjanci przekroczyli uprawnienia w trakcie interwencji - głosi wydane we wtorek oświadczenie Komendy Stołecznej Policji. Szok że niewinni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno mądrzejszy od Ciebie i bula komora,razem wziętych! To nie ulega najmniejszej wątpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok jak szok. Chłopaczek sam chciał połknąć torebkę z trawą i sam sie zabił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kokaine połykaja i nic im sie nie dzieje a tu zawiniątka grama go zabił oto teraz idz i zobacz ile to jest gram oszołomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3789333,smierc-23latka-w-sosnowcu-zamieszki-pod-komenda-zakonczone-rzecznik-policji-komentuje-live,id,t.html?cookie=1 pobili go zgodnie z prawem https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10922425_771489502928489_7832276869094353379_n.jpg?oh=20244126bc84b331e6aa97c6c9224cda&oe=5584C259 A ty komuchu sie nie udzielaj w tym temacie bo g****o masz do powiedzenia wazelino PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gram go zabił tylko torebka foliowa... Myślisz czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn Bredzista wymaga żeby go cytować ? On uważa że jest rowny Senece :-):-):-) "Shatyn myśli zebrane " bufon bufon bufon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plastikową torebka sie zabił :D Ty to jednak jestes zwykły pospolity dureń nikt wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAk widac nie jestem bredzistą bo nie potrafiłeś zacytować żadnej mojej bredni i uzasadnic swojej oceny, a więc sam potwierdzasz fakt, że bredzistą nie jestem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Plastikową torebka sie zabił xxMożna utopić się w łyżce wody. A torebka foliowa zatkała tchawicę i chłopak się udusił.Co to jest tchawica poszukaj sobie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiercionośna torebka plastikowa:D uważajcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to jednak jestes zwykły pospolity dureń nikt wiecejxxNo fakt. Jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś Wielkim Bredzistą.Twoja skromność robi na mnie wrażenie :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Smiercionośna torebka plastikowasmiech.gif uważajciexxJAk ktoś usiłuje ja połknąć to uważanie mu do niczego nie jest potrzebne...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idz i sie utop w łyżce wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteś Wielkim Bredzistą.Twoja skromność robi na mnie wrażeniexxxAle ty nawet nie potrafisz zacytować JEDNEJ mojej bredni wraz z uzasadnieniem swoim...I kto tu jest bredzistą?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nara durniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idz i sie utop w łyżce wodyxxDziękuję za życzenia ale nie napisze "nawzajem" bo jestem za dobrze wychowany i za mądry na coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badanie pośmiertne przeprowadzone w naszym Zakładzie wykazało obecność opaski z fragmentu pończochy damskiej z otworem na nos. Opaska ta przytrzymywała worek foliowy zamykający otwory nosowe. Wolny koniec worka znajdował się w ustach denata zamykając w całości drogi oddechowe.xW krtani i tchawicy otwartych "in situ" stwierdzono obecność worka foliowego zamykającego wejście do krtani, a niewielki fragment worka (około 0,5cm) widoczny był w tchawicy.xxLink: http://hyperreal.info/node/390xxxTakich przykładów w necie można znaleźć sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Shatyn w bredniach jesteś mistrzem.Dobranoc .Niech ci się przysni nowy premier Kaczyński .W najnowszym sondazu wyprzedzili PO :-) Milych snów :-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty Shatyn w bredniach jesteś mistrzem.xxAle ty nie potrafisz przytoczyć JEDNEJ mojej brednio wraz z uzasadnieniem swojej oceny...:D:D:DI pewnie nie dociera to do ciebie (z powodu ułomności intelektualnych), ze pisząc takie rzeczy (że jestem mistrzem bredni, że prawie wszystkie czy wszystkie moje posty to brednie itp, itd) wystawiasz SOBIE jak najgorsza laurkę.Bo skoro tak jest a ty nie potrafisz zacytowac JEDNEJ mojej bredni i uzasadnic oceny, tzn, że jesteś kompletnym matołem....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadęty bufon :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. To tylko zwykły głupek. Nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra Shatyn.Mozesz być glupek.Jak wolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę być. Nie pocieszaj się. Głupkiem jest ten który nie potrafi uzasadnić własnych słow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze przypomnę bo nie dostałem odpowiedzi...xgość dziś Załosny to ty jesteś shatyn! Wystarczy poczytać twoje brednie !xxTo zacytuj JEDNĄ i uzasadnij dlaczego tak to okreslasz....xxxDobranoc....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to aby na pewno jest temat o wyborach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edek widzę w formie. Dziad ma 60 lat, a zachowuje się jak dziecko. Starcza demencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
Jeżeli mamy rezim to i policja jest jak w rezimie i morduje. taka to logika i nie ważne że osoba dorosła połyka coś co do tego nie słuzy ważne że oni juz wydali wyrok że na pewno to wina policji itd. Myslałem że w tym kraju wyroki należą do sądu :classic_cool: ale nie... sądy też są reżimowe ... więc w zasadzie tylko "lud" może wydawać oskarżenia i osądy a więc takie pomarańczo na forum kafeteria również. ps. żeby nie było że kocham policje bo jest wręcz przeciwnie; ministra Piotrowska chowa się przy takich wydarzeniach jak te zamieszki i uważa że to załatwi sprawę - żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wam ta naparzanka wzajemna się nie nudzi? shatyn i omamista ? Codziennie ten sam schemat, podobne wypowiedzi, podobne reakcje, nikt nigdy nikogo nie przekonał, wieczorem nie lepiej zająć się żoną w łóżku ?:classic_cool: tak siebie odsądzacie wzajemnie od czci i wiary to byście juz dawno się wzajemnie olali i ignorowali bo te jałowe kłótnie zaśmiecają topa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×