Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Omam to afera taśmowa , hazardowa , tragiczna w skali emigracja itdxxMoże wg ciebie bo wg mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
ps.Ja przypominam że prezydent Komorowski to jednak nasz reprezentant i kochać go nie trzeba ale szanować tak. Gdyby podobnie robiono wobec Lecha to byście darli japę prawicowo oszołomskie wyp/ierdy gimnazjalne:D:D Z kim ty gadasz shatyn ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO ze strachu przed możliwą koalicją PiSu, Korwina i mniejszych środowisk prawicowych będzie fałszować wybory. Skoro nawet samorządowe fałszują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym WSI to już wytarta płyta jest i pier/dolicie to co wam prawicowe gazetki podają na talerzu, łykacie bez cienia własnej refleksji matoł/ku koziołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziennikarz Telewizji Republika, Michał Rachoń dotarł do dokumentów opisujących bliskie związki z KGB płk. Aleksandra Lichockiego, b. oficera Wojskowych Służb Informacyjnych. Wojskowy wielokrotnie spotykał się z prezydentem RP Bronisławem Komorowskim.xxxCzy ty sobie wyobrażasz, że minister "od wojska" nie spotyka się z ludzi z tajnych służb wojskowych?Przecież to jego praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO potrafi nawet obowiązkowo dzieci ze szkół wysyłać jak jest Komorowski, tak jak w Aleksandrowie Kujawskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Prezydent na wiecu wyborczym nie jest prezydentem, więc można się krzyczeć co się chce.xxxPrezydent jest prezydentem do chwili wygaśniecia kadencji. 24 godziny na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś PO ze strachu przed możliwą koalicją PiSu, Korwina i mniejszych środowisk prawicowych będzie fałszować wybory. Skoro nawet samorządowe fałszują.xxxPodaj JEDEN dowód na swoje słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy Komorowski będzie w Gdynii? Bo chce przyjść go "przywitać" szczerą prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
Wszystko fajnie ale pomawianie kogoś że jest przestępcą bez podania dowodów i to publicznie na forum to już jak mówi klasyk "gnojarstwo" :classic_cool: ale cóż... ludzie już dawno zbydlę/cieli na forach:D wszystko można napisać bo internet itd. oby jakiś nawiedzony fan Komorowskiego nie doniósł gdzie trzeba bo pieniaczy masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kim ty gadasz shatyn ??xxWg mnie to omamista "przebrany" za innych...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie działanie jak to co robi "gość" przypomina mi działanie kundelka którego kopnięto w d... ale on nie potrafi sobie odpuścić i obszczekuje z daleka oraz stara się gryźć po kostkach z doskoku...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest dowód na fałszerstwo...Masz coś jeszcze?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czasach PRL też nie było dowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowodem na fałszerstwo jest WYROK sądu w takiej sprawie.Tylko i wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę się nie ośmieszać i nie walić pięściami w powietrze tylko podać przykład na przestępstwa Komorowskiego i odnośnik do dowodów lub zapewnienie że podasz go na prokuraturę jeśli nie to sam doniosę gdzie trzeba bo ta bezkarność mnie wkurza już :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W czasach PRL też nie było dowodów.xxNo właśnie.Ale teraz nie ma PRLu za to są mężowie zaufania różnych partii którzy pilnują, żeby nie było fałszerstw i przedstawiciele różnych organizacji, również zagranicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowie Komorowskiego byli UBekami i mordowali polskich patriotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D czyli jak nie ma dowodów to tylko gorzej dla obesra/nego przez sarań/ca goowniarza bo brak dowodów jak mówił Kurski chyba oznacza że je zniszczono :D:D:D:D:D 🖐️ ludzie kochani , shatyn idź stąd , nie podgrzewaj tej goownażerii, oni sami pierwsi by skakali z jadem do oczu jakby ktoś tak napisał np. o Lechu lub o nich samych... nie bójcie się nie mam czasu na zgłaszanie takich sytuacji ale moderacja powinna to wykasować:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój czas się skończył.Fala hejtu... Zostawiam Cie z nimi/nim... Wybacz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn idzie na skargę do ABW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z teściem Dudy niedawno narzekaliście na Neesweek ?:D Dorosłośc polega na tym że jest się odpowiedzialnym za swoje słowa i nie puszcza w "eter" rzeczy niegodziwych bez dowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO to banda oszustów - obiecali, że będą liberałami i będą obniżać podatki, a d******i dziesiątki nowych i chcą nawet zrobić katastralny, czyli od mienia nieruchomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek, ja nie jestem żadnym PiSiorem. Duda też ma teściów wybranego narodu, ale przynajmniej nie są żadnymi UBekami jak Komorowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma dowodów, sam zainteresowany "nic nie pamięta", i mamy przepis na sukces. Najlepsze jest to, że nie jestem prawicowcem, po prostu pewien splot zdarzeń sprawił, że mimowolnie zaczęłam interesować się polityką, a to co widzę mnie mocno szokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu Bredzista Shatyn nie zauważył że rozmawia nie za jedną osobą. " Ineligent "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POPiS-owy system powinien zostać zmieciony z powierzchni Ziemi by śladu po nim nie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×