Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
no ale ta wypowiedź potwierdza to co napisałem. ile byś jej razy nie wkleił ciągle jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tam gdzie państwo działa jako całość ma zdumiewającą skuteczność, że tak powiem..."xxTo powiedz jaki związek ma wypowiedź Sienkiewicza z tym co zacytowałeś...To że państwo ma zadziwiającą skuteczność to jest to samo co : "państwo istnieje tylko teoretycznie" ???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chyba że dla ciebie sumieniem jest kasa. To inna sprawa..." x bo ciebie, jak każdego komucha, najbardziej interesuje cudza kasa. x "To powiedz jaki związek ma wypowiedź Sienkiewicza z tym co zacytowałeś..." x taki ma "związek" że on powiedział dokładnie to co zacytowałem, ty jakiś ułomny jesteś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Shatyn Szanowny Panie!Z tekstu Pana Sienkiewicza,,Tam gdzie państwo...,,ani z całości tekstu nie wynika,że państwo działające jako całość to Polska.Natomiast w pierwszej cytowanej części wypowiedzi napisane jest,że,,państwo w Polsce istnieje tylko teoretycznie,praktycznje nie istnieje...,, i wyjaśnione dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tekstu Pana Sienkiewicza,,Tam gdzie państwo...,,ani z całości tekstu nie wynika,że państwo działające jako całość to Polska.xxNie wynika powiadasz.OK. To o jakim państwie mówił Sienkiewicz biorąc pod uwagę jego wcześniejsze i późniejsze słowa.:Dxx"Państwo w Polsce istnieje tylko teoretycznie, praktycznie nie istnieje, dlatego, że działa poszczególnymi swoimi priorytetami, nie rozumiejąc, że państwo jest całością. Tam gdzie państwo działa jako całość ma zdumiewającą skuteczność, że tak powiem..."xxI w jaki sposób można dojść do wniosku, że Sienkiewicz nie mówił o Polsce.Popisz się swoim intelektem.A my później sie z ciebie pośmiejemy...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""państwo istnieje tylko teoretycznie" ??? smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif" x dla ciebie to jest śmieszne że minister tak mówi o państwie w którym już 8 lat ci ludzie rządzą nieprzerwanie? i ty uważasz może że na takie kanalie należy dalej głosować? czy ty dostajesz za te wpisy jakąś kasę od obcych państw czy co? masz za zadanie jak najbardziej "polaczkom" zaszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla ciebie to jest śmieszne że minister tak mówi o państwie w którym już 8 lat ci ludzie rządzą nieprzerwanie?xxByłoby gdyby to byłą CAŁA jego wypowiedź a nie kawałek zdania wyrwanego z kontekstu."Myśląc" tak jak ty można łatwo dojść do wniosku, że to są TWOJE słowa bo to ty je napisałeś we własnym poście...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed chwilą pisałes że państwo "teoretycznie" to istnieje "tylko w moich omamach" a jak ci zacytowałem ministra któego tak kochasz to teraz co ty właściwie usiłujesz mi wmówić? że on wcale tak nie powiedział? przecież jego słowa masz czarno na białym. to że w jakichś tam obszarach państwo jest w stanie działać skutecznie to być może (nawet jestem o tym przekonany). najwidoczniej rozkład nie nastąpił jeszcze całkowicie. ale nie zmienia to opinii samego sienkiewicza o naszym państwie. opinii której, łżąc mi tu w żywe oczy, próbujesz zaprzeczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ty uważasz może że na takie kanalie należy dalej głosować?xxxNie. NA kanalie bazujące na wyrwanych ze zdania i z kontekstu słowach NIGDY nie powinno się głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed chwilą pisałes że państwo "teoretycznie" to istnieje "tylko w moich omamach" a jak ci zacytowałem ministra któego tak kochasz to teraz co ty właściwie usiłujesz mi wmówić?xxBo taka wypowiedź istnieje TYLKO w twoich omamach.Dlaczego?Bo cała wypowiedź ma zupełnie inne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że on wcale tak nie powiedział? przecież jego słowa masz czarno na białym.xxTo tylko i wyłącznie fragment zdania wyrwany ze zdania i z kontekstu a więc nie mający żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opinii której, łżąc mi tu w żywe oczy, próbujesz zaprzeczać.xxxŁże osoba która posługuje sie fragmentem zdania z wypowiedzi.To jest sposób wypróbowany przez komuszych siepaczy.W wielu ksiażkach o przesłuchaniach w UB opisywane są właśnie takie metody, zresztą wzorowane na sposobach nazistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że w jakichś tam obszarach państwo jest w stanie działać skutecznie to być może (nawet jestem o tym przekonany). najwidoczniej rozkład nie nastąpił jeszcze całkowicie. xxxW tej wypowiedzi a raczej w tym zdaniu nie ma mowy o "obszarach" i to w dodatku "jakichś tam".x"Tam gdzie państwo działa jako całość ma zdumiewającą skuteczność, że tak powiem..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dalej pogadamy jak tylko uzasadnisz własne słowa./To do GOŚCIA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Raport: rekordowa liczba podsłuchów w państwie Platformy: ponad dwa miliony rozmów kontrolowanych!xxxNiestety nie masz ani ja nie mam danych jak to wygląda np w USA czy państwach graniczących z Rosją i będących pod jej zagrożeniem...A więc trudno to porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
USA na totalnym podsłuchuxJuż nie tylko potężny państwowy wywiad elektroniczny, ale nawet lokalna amerykańska policja inwigiluje obywateli USA, stosując metody, o jakich nie śniło się filozofom.xWyniki śledztwa, które przeprowadził dziennik "USA Today", są w pewnym sensie bardziej szokujące niż wszystko, czego dowiedzieliśmy się dotąd o amerykańskim Wielkim Bracie. Przynajmniej dla samych Amerykanów. Oto okazuje się, że lokalna policja stosuje metody inwigilacji bardzo podobne to tych, które na skalę globalną wykorzystuje NSA, czyli amerykański wywiad elektroniczny. W dodatku ich koszt jest zdumiewająco mały.xCały tekst: http://wyborcza.pl/1,76842,15120403,USA_na_totalnym_podsluchu.html#ixzz3V8siIdKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wielu stanach policjanci mają łatwy dostęp do danych z wież sieci komórkowych i mogą śledzić podejrzanych w sensie dosłownym - tzn. obserwować na żywo, gdzie się znajdują, przemieszczają itd. Nawet wtedy, kiedy nie używają telefonów, a jedynie mają je w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso ostro skrytykował USA za inwigilację prowadzoną przez tamtejszy wywiad. Sytuację przyrównał do totalitarnego państwa, które szpiegowało ludzi każdego dnia, nawiązał też do wschodnioniemieckiej policji politycznej Stasi. Jak ujawnił brytyjski dziennik "The Guardian", Amerykanie podsłuchiwali 35 światowych przywódców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę bardzo.Druga część wypowiedzi zaczyna się od słów,,tam,gdzie,,i może a nawet powinna być traktowana jako wypowiedz teoretyczna.Założenie,że chodzi o Polskę to nadinterpretacja i w zestawieniu z pierwszą częscią wypowiedzi przeczy logice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie muszę "uzasadniać własnych słów" bo to są słowa nie moje tylko ministra sienkiewicza który o państwie którego jest ministerem pisze że "istnieje tylko teoretycznie, praktycznie nie istnieje". x czy tu w ogóle cokolwiek trzeba "uzasadniać" albo dodawać? x bajeczki o tym jak to masakryczna liczba podsłuchów wynika z "zagrożeniem ze strony islamistów" to weź ty opowiadaj głupszym, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dziś boże drogi, same nieszczęścia i tragedie na tę platformę a ona taka świetna.xxxJAk już powołujesz się na Boga to może wskażesz gdzie w cytowanym przez ciebie poście napisałem o PO???O zagrożeniach pisałem tylko i wyłącznie w stosunku do Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja nie muszę "uzasadniać własnych słów" bo to są słowa nie moje tylko ministra sienkiewicza xxNo to sprawdźmy czy to twoje słowa czy Sienkiewicza...xxShatyn dziś gość dziś a jak shatyn wylewa gnojówkę non stop to mu nie przeszkadza. dziwnexxTeraz tylko przytocz cytat z mojego postu i uzasadnij taką ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dziś Z tekstu Pana Sienkiewicza,,Tam gdzie państwo...,,ani z całości tekstu nie wynika,że państwo działające jako całość to Polska.xxNie wynika powiadasz.OK. To o jakim państwie mówił Sienkiewicz biorąc pod uwagę jego wcześniejsze i późniejsze słowa.smiech.gifxx"Państwo w Polsce istnieje tylko teoretycznie, praktycznie nie istnieje, dlatego, że działa poszczególnymi swoimi priorytetami, nie rozumiejąc, że państwo jest całością. Tam gdzie państwo działa jako całość ma zdumiewającą skuteczność, że tak powiem..."xxI w jaki sposób można dojść do wniosku, że Sienkiewicz nie mówił o Polsce.Popisz się swoim intelektem.A my później sie z ciebie pośmiejemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Niestety nie masz ani ja nie mam danych jak to wygląda np w USA czy państwach graniczących z Rosją i będących pod jej zagrożeniem..." x to już nie kochamy putina? bo jeszcze niedawno to tylko "ten oszołom macierewicz" śmiał powątpiewać w rzetelność ustaleń komisji pani generał tatiany anodiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jeszcze niedawno to tylko "ten oszołom macierewicz" śmiał powątpiewać w rzetelność ustaleń komisji pani generał tatiany anodiny.xxA wystarczy tylko sprawdzić co o tym "dziele" Anodiny napisał Miller i jakie miał zastrzeżenia do jej raportu.xhttp://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/297937,Raport-MAK-polskie-uwagi-i-zastrzezenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I w jaki sposób można dojść do wniosku, że Sienkiewicz nie mówił o Polsce." x a ty tego nie widzisz, głupi jesteś? to zanalizujmy, sienkiwicz mówi: "Państwo w Polsce istnieje tylko teoretycznie" czyli na 100 proc mówi o polsce, dalej wyjaśnia dlaczego "istnieje tylko teoretycznie". a potem mówi: "Tam gdzie państwo działa jako całość..." czyli wcale nie koniecznie w polsce i wcale nie koniecznie państwo polskie. mówi tutaj że państwo jako takie jest zdolne działań "mających zdumiewającą skuteczność". ja się nie koniecznie zgadzam z taką interpretacją słów sienkiewicza ale trzeba być bezdennym matołem żeby jej nie rozumieć i jak skończony kretyn się pięć razy dopytywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Państwo w Polsce istnieje tylko teoretycznie, praktycznie nie istnieje, dlatego, że działa poszczególnymi swoimi priorytetami, nie rozumiejąc, że państwo jest całością. Tam gdzie państwo działa jako całość ma zdumiewającą skuteczność, że tak powiem..."xxTak wygląda cała wypowiedź (w tym temacie) Sienkiewicza który mówi "nie rozumiejąc, że państwo jest całością. "I kontynuuje o tej "całości" : " Tam gdzie państwo działa jako całość ma zdumiewającą skuteczność..."x:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Początek pierwszego zdania: "Państwo w Polsce"I początek drugiego zdania: "Tam gdzie państwo działa"x:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli w polsce "państwo istnieje tylko teoretycznie" bo "nie działa jako całość" a tam gdzie "działa jako całość" (czyli NIE W POLSCE) "ma zdumiewającą skuteczność". x to jest oczywiście tylko jedna z możliwych interpretacji ale czy dla ciebie jest zbyt trudna do pojęcia? ty taki głulpi jesteś czy takiego głupiego udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×