Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Czy mężczyźni którzy ubóstwiają kobiety są w statnie być monogamiczni?

Polecane posty

Gość gość
nie,samiec ma na celu zapłodnienie jak największej liczby samic tak jest zaprogramowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż fajnej Asi
Ale samiec produkuje miliony plemników, a samica, przepraszam, kobieta, jedno jajeczko na miesiąc, przez całe życie ok. 400. Dlatego w jej przypadku "strategia" jest inna, zaprogramowana na to, żeby zapewnić jak najlepszą możliwość przeżycia i rozwoju potomstwu. Stąd dla kobiet korzystniejsza jest monogamia, szczególnie jeśli uda się im zdobyć partnera, który im i dzieciom zapewnia dobre warunki materialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Czyli dobrze by było powydłubywać plemniki z jednego rzutu( zakonserwować w sposób naturalny), oczywiście najpierw schwytać jak największą liczbę samic( ile plemników w s*****e, najlepiej tyle samic, tak cirka about...ile tam naukowcy wyliczyli że w ejakulacie wici plemniczych?, można o połowę zmniejszyć ilość c**ek dla pewności) i pozamykać w lochach( nie pouciekają) , no, no i te powydłubywane plemniki, po kolei, dla pewności po dwa, każdej uwięzionej samicy wtykać w piczysko? Samica podczas okresu czeka na swoją kolej. Nie ma rozrzutności, jest rozsądek. Tak to sobie tłumacz Mężu fajnej Agusi.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dla kogo dobrze? jeśli będzie cię stać, żeby te wszystkie kobiety złapać, mieć je gdzie trzymać, zapewniać im wikt i opierunek przez czas trwania ciąż, a następnie w podobny sposób zadbać o ich potomstwo, to oczywiście, twoje geny odniosą w ten sposób sukces ewolucyjny. Obawiam się jednak, że wymagałoby to nakładów finansowych przewyższających możliwości moje i każdego przeciętnego polskiego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowe podejście materialistyczne. Załóżmy że byłbyś w stanie bez problemu zapewnić każdej samicy którą zroochałbyś i zapłodnił i każdemu wyrośniętemu plemnikowi dosadne życie materialne. A czy ciepło, opiekę psychiczną, wsparcie duchowe i takie tam sprawy niepoliczalne i niematerialne( które też są uzależnione w pewnym sensie od spraw materialnych) takiej gromadce byłbyś wstanie zapewnić? Wiadomo że nie. Mężczyzna jest monogamistą, prawdziwy mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze uwałem siebie za monogamistę. A okazało się, że jestem tylko wierny. :( Wystarczyła tylko drobna rozłąka a już nawiązałem kontakt z inną kobietą. Troszeczkę bliższy niż to ustawa przewiduje będąc w związku. Szczeniackim, to fakt, ale trwałym :) ... do dziś nie mogę uwierzyć jak to spieṛdoliłem. :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy, ale ta rozłąka to znaczy co? Byłeś w związku, ale na chwilę załóżmy oddaliliście się od siebie ( wyjazd na przykład) i wtedy kontakt seksualny z inną? Czy po prostu rozstaliście się i zaraz po tym zakochanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam powiedzenie że mężczyźni są zaprogramowani do poligami. Nie zgadzam się z tym. Każdy robi co chce każdy ma uczucia i każdy ma potrzeby. Kobieta też może zdradzać ale na pewno kiedy ma dziecko to myśli o jego dobru. Jeżeli osoby odpowiednio się dobiorą , mają odpowiednie zasady, układy to nie musi być zdrad. Lepiej wziąć kobiete z nie swoim dzieckiem niż faceta płacącego alimenty bo przecież te pieniądze powinny być na was i wasze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z gościem z godziny 13.12. Trzeba dobrać się pod względem temperamentu, zainteresowań, wieku itd. Zawsze jak czegoś brakuje w związku to się szuka POZA związkiem. Rozmowa, kompromis i zaufanie. Jak się w seksie nie układa, to w związku również się nie ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks nie jest najważniejszy ale potrzeby zostają. Może być układ że potrzeby zaspokajane są na boku jednak uczucie pozostaje do jednej osoby. Lub można zrezygnować z seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie wiem do tego nie doszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takiego co ubostwia kobiety ale do poogladania.na ulicy i flirtowania bo w lozku rach ciach 2 minuty i koniec bo wlasciwie to jest ukrytym gejem a ubostwia kobiety dla zmylenia tropu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam że uczucia mogą pozostać stałe a sex nie musi być związany z uczuciami choć jeśli jest uczucie to popęd zawsze się z nimi wiąże. Ale wiadomo kocham póki on kocha bo jak przestanie to i ja przestane ale na tym może się nie skończyć właściwie chodzi mi o zranienie: złośliwość, przemoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście ~~nie wierzę,że mężczyznę stać na tak głęboką refleksję ...dziękuję,chyba mi przywróciłeś wiarę w męski ród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wytłumaczyć, że ktoś żyje w stałym długim związku a ma smaka na seks z inną/innym? Mimo, że ma to w związku ale pokusa ciągnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćI
Nie są w stanie. Nawet jak są w związku... myślałam kiedyś, że kochając jedną się zmieniają, jak ja się myliłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden zdrowy mężczyzna nie jest w stanie się oprzeć pokusie. Inteligentna kobieta powali każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli czym jest miłość i wierność Angrogenie? Stereotypem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierność jest wyborem. Natura jest inna. Twierdzę, że są kobiety, które są w stanie wykorzystać każdą moją słabość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=v3ruLZoFe44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz słabości? Niemożliwe.☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze coś się znajdzie, ale trzeba nad nimi pracować.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×