Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tancerka pole dance

Polecane posty

Gość gość
no jasne,ze taniej.ale kupujesz troche 'w ciemno'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole isc i przymierzyc;p ale jak jestes odwazna, to zamawiaj z allegro ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamówiłam z allegro i jest super ;) no i taniutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bedzie nie dobre to zawsze mozesz kolzankom w klubie sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Jeśli szukacie pracy w klubie w Krakowie to prowadzę aktualnie rekrutacje na stanowiska - promotorka/hostessa/tancerka :) Zapewniamy pełne przeszkolenie, osoby bez doświadczenia są również mile widziane. Wysokie zarobki, elastyczny grafik i wypłaty w formie tygodniówek :) Jeśli któraś z was byłaby chętna, albo chciała się dowiedzieć więcej proszę o kontakt na e-mail a.mincewicz@b-vip.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakiś namiar na Gdańsk mamy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatki z GOGO
DZIEWCZYNY!!! Jeśli szukacie pracy jako tancerki to serdecznie zapraszam do współpracy w jednym z naszych klubów w Częstochowie!! Jest to nowy, zadbany klub w samym centrum miasta!! :) W naszym klubie nie tylko świetnie zarabiamy na prowizjach ale również mamy stałą stawkę za przepracowaną noc :) (a to się rzadko zdarza w innych miejscach tego typu) 794222666 <-- nr telefonu naszej wspaniałej kierowniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie ofert pracy w charakterze tancerki striptiz, gogo lub hostessy zapraszam do skorzystania z usług Karakara Dance Recruitment Agency. www.karakara.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekrutacjakrakow
POSZUKUJE TANCEREK POLE DANCE W KRAKOWIE ! * najlepszy klub nocny na Rynku Głównym * anonimowość i bezpieczeństwo * wynagrodzenie od 4000 zł netto tygodniowo * elastyczny grafik pracy * zapewnione szkolenie z tańca pole dance Jeśli któraś z Was szuka pracy i jest zainteresowana proszę o kontakt : rekrutacja.krakow.kar@gmail. com ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowałam w paru clubach w Polsce jako tancerka, najmilej wspominam club Inferno w Gliwicach, atmosfera, warunki, zarobki wszystko o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaMarek
Ja teraz zaczelam chodzic na zajecia pole dance u siebie w Opolu w royal dance center ;) To wydaje sie takie proste , ale to jest niesamowity wysilek.. Nie wiem czy dam sobie rade, ale poki co to bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWerka
Ja wlasnie sie zapisalam na Pole dance do royal dance center i mam nadzieje ze zlapie zajawke na to, bo taniec wyglada pieknie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mówie
Bycie tancerką pole dance na poziomie profesjonalnym wymaga wielu lat ciężkiej pracy fizycznej okupionej, lirami wylanego na sali potu i walki z wieloma kontuzjami. Jednak na poziomie amatorskim dla poprawy zdrowia i sylwetki to sport dla każdej kobiety. Sale http://poleartfirst.com/instruktorki pole dance znajdziemy, już w Poznaniu Warszawie i praktycznie każdym mieście Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc3698

Witam. Jaki klub w Warszawie polecacie najbardziej? Chciałabym zacząć pracę jako tancerka pole dance, znam podstawowy tańca. Zależy mi żeby był to klub w którym liczy się sam taniec, bez żadnych rozbieranek i dodatkowych usług. Klub w którym zapewniają bezpieczeństwo oraz wypłatę na czas? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×