Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tancerka pole dance

Polecane posty

Gość gość0202
Dołączam sie do pytania , też mam wątpliwości:P Słyszłam od znajomej , że jest ok. ale chciałabym się jeszcze dowiedziec szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha wesołe skupisko kurewek :D dalej zachęcajcie sie :D hahaha Nie mogę, pustaki, które potrafią tylko dupą krecić i swięcic cyckami :D hahaha znam z widzenia taka jedna z waszej branzy, biedne pustogłowe dziewcze z aspiracjami do bycia kims A jest tylko zwyklym barowym wycierusem :D hahaha powodzenia dziewczynki :D takich jak wy tez trzeba w systemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro potrzeba, to nie potępiajmy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potepiam, tylko sie dziwie, ze tak wiele dziewczyn tak nisko sie ceni ;) Ale kazdy ma wybor Jednak smieszy mnie potem, mowie na przykladzie, jak taka zdzirka domaga sie szacunku z racji pracy :D no ubaw niezly Znam z widzenia taka jedna, wiecznie ma dziewczyna problemy, ze ludzie jej dokuczaja, nie szanuja bo jej zazdroszcza urody i kasy i slawy, bo ona tanczy na rurze :D :D I oburza sie wielce, przyklad; bylam swiadkiem jak w restauracji moja znajoma zamowila stolik i obok miala usiasc gwiazda tanczaca na rurze - moja znajoma poprosila obsluge o inny stolik dla niej albo dla pani od rury,bo nie miala ochoty siedziec stolik w stolik z panna od rury Moim zdaniem moja znajoma miala racje, nie musi siedziec obok kogos kto jej nie pasuje. No ale rurowa panna wielce oburzona zaczela wyzwiskami rzucac jak rasowa ulicznica Oblusga ja usunela z lokalu, uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba Twoja znajoma ma coś z głową, bo jeśli przeszkadzają jej ludzie w restauracji to moze powinna się przenieść na księżyc , skoro jest osoba , która nie umie żyć w społeczeństwie. Tancerka zawód jak każdy inny, może Twoją znajomą boli to że jest gruba , stara i brzydka i że nie umie zarobić tyle co inni. Tancerka gogo to nie prostytutka a jeśli tego nie rozumiesz to przeczytaj sobie słownik i zapoznaj się z definicją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahha pewnie ma nadwagę i celulit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaka24
O matko co za żenada, ludzie wydają kupę kasy żeby nauczyć się pole dance a ta nie będzie siedziała obok takich, masakra po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja jestem tancerka w klubie i zarabiam fajny hajs :) Lubie sport, a pool dance ćwiczyłam dopiero rok, przyszłam na rekrutacje i na poczatku nie chcieli mnie zatrudnic.. ale pozniej jak wywalali mnie drzwiami to wracalam oknem. Dali mi 2 tygodnie czasu na to zeby sie ogarnac i jest na prawde spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy jesteście nienormalni?! dziewczyny pracują żeby mieć pieniądze! i nie robią nic złegooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda słów do Was.. nie wiem nawet jak mam się wypowiedzieć.. jestem tancerką i zarabiam dobre pieniądze.. to że jestem tancerką pool dance nie znaczy, że robie nie wiadomo co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdemu polecam tą pracę:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny przecież w takim klubie macie ochronę i nie wpuszcza się do klubu byle kogo więc chyba na większe niebezpieczeństwo jesteście narażone na imprezie niż w takiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale jakie macie wątpliwości? Przecież to praca jak każda inna, jest bezpiecznie i zarabiasz fajną kasę, co Cię jeszcze gryzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym się dowiedzieć czegoś o pracy tancerki:) wiecie coś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważaj co mówisz na kogoś temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za kretynka uczy się "pool dance"?W basenie tańcujesz, czy co?:O To jest "pole dance", sieroto z Podhala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhagdf
ja sie dzis bede uczyc, boi dzis zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że masz przeszkolenie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tancerka pole dance tanczy na rurze, tancerka pole dance w klubie gogo dodatkowo się rozbiera :) w klubie gogo nie ma dodatkowych usłu, chociaż pewnie zawsze znajdzie się taka dziewczyna ktora je zaoferuje ale nie można generalizować wszystkich. Jesli macie ładne ciało to czemu go nie pokazać i jeszcze na tym dobrze zarobic? Na starość jjuż nie będzie co pokazwyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten kto chce się uczyć niech się uczy, ten kto chce tańczyć niech tańczy więc wszyscy się najlepiej odwalcie od tych dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tanczyc uwielbiam :) jest to moja pasja a do tego zarabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sierotą z Podhala jesteś Ty złamasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac do tego i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi 333 www.youtube.com/watch?v=GuszCNR-5Lo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna114
Jasne, że jest bezpieczna, przecież tylko tańczysz, nikt Cię nie dotyka, poza tym w klubie jest ochrona cały czas, ale nie ma się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a często są takie przypadki że taka ochrona musi zainterweniować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie miałam żadnego a pracuje tak od roku w różnych klubach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za burzliwa dyskusja... zastanawia mnie czy te negatywy piszą osoby z konkurencji by odstraszyć chętne do pracy dziewczyny? dajcie spokój, praca w klubie go go - jak każda inna, jest fajnie, ja zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem zadowolona, a ochrona nie za często musi się ruszyć bo goście w takich klubach nie robią awantur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaJulka
Jest ok, jakie masz wątpliwości? o nie jest agencja towarzyska więc nie będziesz musiała robić niczego o czym Ci nie powiedzieli, poza tym masz możliwość pójścia i zobaczenia jak o wygląda a później też nikt Cię tam na siłę nie będzie trzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gość12
Witam, czy można pracować w taki sposób, że np jestem miesiąc w jednym mieście a miesiąc w innym, nie ma problemu ze zmianą miast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×