Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niederschlesier

W tym roku kończę 30 lat i brzydzą mnie 30letnie kobiety

Polecane posty

Ten wiek ma coś w sobie, że skreślam potencjalną kandydatkę przez niego, kiedy z nią zaczynam znajomość. Musi mieć max 29, a jak ma 30, 31, 32, to odczuwam takie dziwne obrzydzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam kuzynka ktora ma 40 lat i wyglada na 26 wiec sadze ze troche przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak chętnie pokazują Ci dowody?:-) p*********z jak potłuczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mam kuzynka ktora ma 40 lat i wyglada na 26 wiec sadze ze troche przesadzasz x Zmyj jej makijaż to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialam bez makijazu inaczej bym sie niewypowiadala to faceci po 30 zaraz sie zsychaja tyja i brzydna kobiety bardziej o soieboie dbaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam koleżankę myślałam że góra z 4 .5 lat starsza ode mnie ja mam 20 a ona mi odpala że jest po 30 tce ale nie chce powiedzieć ile po :-) i nie maluje się wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak wmawiajcie sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalam kobiete po 50 ktora wygladala na 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie chyba rzygasz jak patrzysz na swoją 50-60 letnią matkę, która kiedyś zamiast cię usunąć, zdecydowała się niestety wys/\\rać takie gó\\/wno jak ty... żal mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha, pewnie zadna 30-stka nawet na kolesia nie spojrzy/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.31. koles co zalozyl temat to jakis totalny pustak tyle powiem niezycze takiego zadnej kobiecie zreszto ciekawe jak on wyglada pewnie juz lysieje i bemben rosnie wiec musi na kims sobie odbic ;) ze to kobiety po 30 a nie faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrozumcie mnie źle. Po prostu po 30-ce mają jakąś taką dziwną stęchliznę w sobie. Zero młodzieńczej świeżości. A ja jestem bardzo wrażliwym człowiekiem... A mam okazję się obracać w towarzystwie dwudziestoparolatek, ale im nie mówię ile sam mam lat... Jestem zwolennikiem życia, młodości i świeżości. Mnie stęchlizna obrzydza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz stęchlizne w gaciach, bo nieużywany fi/ut gnije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he to i ja ci nie powiem ile mam lat i problem bedzie zgłowy i za huja sie tego niedomyslisz.. no pieprzyszc takie glupoty ze masakra a moze te dziewczyny jak sie dowidza ze masz 30 lat nie zechca "stechlizny" . i jeszcze jedno nierozumiem jak mozna sie brzydzic osoba w swoim wieku dobrze niechce sie duzo starszego partnera/partnerki ok ale w swoim wieku pewnie skonczenie 30 cie tak zfrustrowalo boisz sie ze sie bedziesz zmieniac i z tad te wszystkie fanaberie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż mi jedną młodą i świeżą jak to określasz zabujaną w Tobie bez pamięci a zacznę traktować Cię poważniej ,na razie siedzisz w kącie i fantazjujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak to nie mówisz ile masz lat ?to jak to jest baby się starzeją a Ty udajesz z powodzeniem 20 latka?:-) jesteś niekonsekwentny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej wklej fotkę sama ocenię na ile wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście nawiedzone, bo słyszeliście słowa prawdy: Stoicie nad grobem, a wasz zapach przypomina zapach trupa. Wasza skóra powoli zaczyna przypominać skórę kartofla... Nie ma się co obrażać, tylko dziękować za szczerość i wskazanie drogowskazu w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poru/chałeś dziadu i pier/dolisz farmazony, skoro nie masz czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no napisales wlasnie o sobie chlopie potwierdzajac moja teorie, mówilam ze dostajesz p*****lca bo ty wlasnie czujesz sie jakbys stal nad grobem czlowieku to tylko 30 lat nie 50 zadbaj o siebie poprostu i przestan wyrzywac sie na inny piszac takie głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i przychylam sie do kolezanki zamiesc swoje zdjecie ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wal sie cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyglądam na parę lat mniej. Mój znajomy (19-letni) nie chciał uwierzyć, kiedy mu powiedziałem ile mam lat. Powiedział, że wyglądam góra na 23-24 lata... Mam świeży oddech, a z japy mi nie śmierdzi jak 30-kom... To jak ja się czuję nie ma znaczenie. Po prostu zwróciłem uwagę, że 30 to granica, po której jesteście zupełnie inaczej postrzegane. To normalne, że mężczyźni odczuwają obrzydzenie do kobiet w tym wieku i wynika to po prostu z natury... Wiadomo, że od razu wtedy zęby zaczynają być pożółkłe i oddech smrodliwy. Ciało powoli zaczyna wiotczeć i się rozpadać... Jak w trumnie podczas rozkładu... Mam prawo do własnych refleksji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny 30-letni staruszku...uuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co bedzie jak skonczy 40 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak oczywiscie teraz wygladasz ale po 30 smrodliwy oddech cialo zacznie wiodczec wlosy wypadac he bo jestes facetem i niemasz pojecia jak temu zapobiec kobiety to wiedza niemowie tu o jakis kremach nawet dlatego za chwile zgnijesz i bedziesz takie laseczki nawet 5 jak niewiecej lat starsze calowal po butach ale kazda cie kopnie hehe. no oczywiscie masz prawo do wlasnych refleksji powodzenia aha jeszcze jedno jak nawet teraz wyrwiesz mlodsza to za 2,3 lata zaczniesz w niej budzic wstret masz to jak w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co zrobisz jak Twoja ukochana skończy 30 lat i zacznie oczywiście śmierdzieć i się rozkładać? od razu jak skończy 30 lat to się rozwiedziesz? bo nawet to że jesteś od niej starszy nie sprawi przecież że nie zaczniesz czuć jej odoru i gnijącej skóry więc pytam co zrobisz gdy Twoja ukochana skończy 30 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak skonczy 40 to bedzie wygladał na 18 latka mówie Wam 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uu alkocholem to dopiero bedzie z ciebie super zakonserwowana wisienka w spirytusie o przepraszam śliweczka to przeciez idealne okreslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×