Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niederschlesier

W tym roku kończę 30 lat i brzydzą mnie 30letnie kobiety

Polecane posty

Nic nie zamierzam robić, bo nie zamierzam przyznawać się jej do swojego wieku. I co prawda nie śmierdzi, ale już mnie zaczęło obrzydzać to, że byłem świadkiem, jak jadła mięso wieprzowe... A ja jestem czystym człowiekiem, starającym się żyć po Bożemu i wieprzowina mnie brzydzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:28 - Kretynko. Mam 17,5 i na co dzień chodzę z podciągniętym napletkiem. Więc następnym razem walnij się w czerep, zanim coś wybrzdąkasz... Coś mi mówi, że byłaś bachorem z nieprawego łoża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej obudz się, mi chodzi co zrobisz gdy ona za 10 lat będzie miała 30 lat czyli będzie śmierdzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes czystym człowiekiem starającym się żyć po bożemu, ale alkohol wypijasz co? Ha Ha Ha Uśmiałam się z ciebie, imponujesz mi tą religijnością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pudło. Z nieprawego łoża to chyba ty byłeś :D :D 17,5 piszesz, no to pokaż popatrzymy sobie z koleżankami na zdjęcie twojej kuśki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadużywasz czy wypijasz dla smaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem aryjki się nie starzeją no dobra to więc koniec pytań gorzej jak to nie jest aryjka nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 31 i mnie się takie 32-33 również podobają, młodsze też i nie uważam że to jakaś granica, wszystko zależy od danej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az wrocilam jak przeczytalam twoj kolejny super inteligentny post! nie ty niemasz kryzysu z powodu wieku(na marginesie laska sie przeciez i tak dowie wkoncu ile masz lat) ty jestes POWARZNIE ZABURZONY o nieuzasadnoinym przeroscie ego niewspomne. wniosek z tego taki ze zdechniesz wsamotnosci co mnie niezmiernie bawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja w tym roku koncze 36 lat autorze, mam zarosnieta psioche i wasik na gornej wardze i podbrodku i chetnie bym ciebie 30 latku wiziela pod pache i poobcierala sie o ciebie moimi zrogowacialymi pietami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzałeś jej genotyp, może to nie aryjka,rasowe słowianki mają haplogrupę R1 A1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie bawi martwię się teraz co będzie jak to nie aryjka ,w Polsce nie ma aryjek ,pojedzie biedny w świat szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:42 - Dla smaku, ale nawalić też mi się zdarzyło parę razy. Jak opijałem wyjazd do Perłowej Królewny, kupiłem sobie paczkę wielkich krewetek. Bydlaki miały chyba po 20 cm. Przyrządziłem sobie te krewetki. Popiłem łychą. Łychę popiłem wódką. I wszystkie krewetki wyrzygałem, bo tak dziwnie mi na żołądku leżały...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że wyrzygałeś, krewetki są pycha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:45 - Idiotko. Słowianki nie mogą mieć haplogrupy r1a1, bo ona obejmuje tylko chromosom Y. A chromosom Y mają tylko mężczyźni... A R1a1, obejmuje tych, którzy wywodzą się od Ariów w linii męskiej. Czyli ta haplogrupa występuje we wschodniej Europie, Afganistanie i Iranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak poznać słowianki, ze są słowiankami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu siedzisz tu zamiast z ta swoja 23 latka co? bo dlugo tu juz mocno jestes dziwne to troche ze piszesz p*****ly tu zamiast np poisac ta laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktora by cie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imponujesz mi Niederschlesier, jestes trochę pokręcony, ale inteligentny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety sa jak media markt...nie dla idiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja własnie luknełam w zakladane przez ciebie tematy na kafe i wszedzie dlaczego niemam dziewczyny itp no juz wszystko jasne bez komentarza to 23 pewnie wymysliles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyznam, że mam podobnie jak ty. Niedawno skończyłam trzydziestkę i rówieśnicy też mnie przyprawiają o rzyg. Jak patrzę na rosnące brzuszydła hodowane pod kurzą klatą, 20 cm w bicepsie, zgniłe zęby, rozczłapane 'najki' i bluzy z kapturem, to przeszywa mnie wstręt. Też wolę młode mięsko, może chłopcy w okolicach 22-25 roku życia tez nie grzeszą stylem i inteligencją, ale przynajmniej w łóżku sobie dobrze radzą. Także rozumiem twój 'bul' i łącze się w 'nadzieji' na lepsze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie nie kręcą chłopcy dwudziestoletni, wolę dojrzałe ciałka mężczyzn trzydziestoletnich, oczywiście takich zadbanych, nie oblechów z brzuchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojrzałe ciałko polaka cebulaka to zatęchłe, otłuszczone cielsko. A na kafeterii to już na bank tylko takie ciamajdy przesiadują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mówię o tych, co przesiadują na forach. Ja mówię o takich, co mają pasję, dbają o siebie, o swoje ciała i duszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co zrobisz pajacu jak skonczysz 40 lat?Musisz sie szybko dorobic zeby wtedy 20+ laska cie chciala.Wprawdzie za kase ale dobre i to.A co zrobisz jak sie ozenisz z ta 23 latka co ja masz na oku i za 7 lat skonczy 30?Rozwod z uzasadnieniem "skonczyla 30 lat"?A jak bedziesz miec 60 lat to chyba tylko na d***** albo sponsoring bo zadna zdrowa na umysle dziewczyna nie wezmie sie za starego dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda22latka
Autor chyba musi mieć poważne zaburzenia, skoro brzydzą go kobiety w jego wieku.Wiele 30-latek to nadal zadbane,atrakcyjne kobiety,czego nie powiedziałabym o mężczyznach w wieku 30 lat .Grube brzuchy, tłuste włosy,brak higieny i jeszcze im się młodych dziewczyn chce :D Mam 22 lata,wyglądam na 16 i nigdy w życiu bym takiego starego kijem nie tknęła !!! Tak samo twierdzą moje koleżanki.wolimy rówieśników,ewentualnie rok lub dwa lata starszych ale na pewno nie starych dziadów. Fuuuuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×