Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka Gacek

fotograf ślubny Kraków

Polecane posty

Hejka, ja polecam Ci moją Panią fotograf Pani Anna Renarda, cudne fotki jak chcesz prześlę Ci na priva moje, po prostu boskie, i ceny nie najwyższe bo jak się dowiadywałam u innych to dużo drożej było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mccat
Agnieszko, zajrzyj na stronę www.fotopaleta.pl Jest wielu fajnych fotografów. My polecamy siebie, polubisz nas, bo my lubimy ludzi, nie tylko zdjęcia :) Pozdrawiam! Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala2223
Ja w tamtym roku korzystałam z www.switek.eu , dobry stosunek ceny do jakości. Za komplet na DVD dałam 1600 z dojazdem. Zdjęcia otrzymałam 24 dni po weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluzik
ach jak ja kocham ta auto reklamę... też słyszałem, że krysia fotoziutkowska jest super hiper mega extra wow!!! Dajcie na luz bo co temat to te same nazwiska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaaa33
Mi też robiła zdjęcia p. Ania Renarda i jestem z niej zadowolona :) Ma świetne umiejętności i tez zmysł artystyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina65_
Nie wiedziałam, że Pani Ania jest aż tak popularna w Krakowie ! Mi i mojemu narzeczonemu też zrobiła przecudną sesję. Do końca życia będę podziwiała te zdjęcia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zebserbanfoto.com foto-albumy.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość332244
Zapraszam -przygotowania -błogosławieństwo -ceremonia -wesele do oczepin -plener Na gotowo po obróbce 400zdjęć na płytach DVD, do pleneru lliczne dodatki i niezwykłe pomysły. Cena: od 1599zł (cena zawiera wszystkie dojazdy w dniu ślubu) Zapraszam do zdjęć na www.switek.eu oraz nowosci na www.facebook.com/www.switek.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna109
Ja postawiłam na fotografa, z którym podczas rozmowy stwierdziłam, że będzie wstanie wykonać takie zdjęcia na jakich mi zależy, że mamy podobną wizję tego jak to ma wyglądać. Oczywiście najpierw było portfolio, które totalnie mnie urzekło. Miałam przyjemność trafić na Bartka - Smok Studio - i mam świetnej jakości, przepiękne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż sobie sprawdziłam tego pana Bartka i faktycznie portfolio robi wrażenie. Bardzo mi się podoba. Smutne jest to, że tak wielu fotografów ślubnych to ludzie z przypadku. A chodzi tu w końcu o najważniejszy dzień w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Jeśli chodzi o Kraków to polecam pana Łukasza Ostrowskiego. Sympatyczny,pomysłowy i ceny ma konkurencyjne. Gdybyśmy mieli cofnąć czas to na pewno jeszcze raz wybralibyśmy jego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGołoSłowny

Najlepszy fotograf ślubny, to Marek Wolan, laureat nagrody najlepszego fotografa ślubnego.

technikibezpieczenstwa . pl / polecany - fotograf - slubny         -usuńcie spacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/fotovideo mają bardzo dużo ofert usług i lokali związanych z weselem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka miała ślub w Krakowie i korzystała z usług Black Wolf Studio, zdjęcia wykonywał Pan Krzysztof, bardzo go chwaliła. Te zdjęcia wyszły bardzo dobrze, uchwycone fajne momenty wesela, sesja w plenerze też super. Ten fotograf jest mobilny, nie ma problemu z dojazdem na terenie Małopolski. 

Podaje kontakt:

Black Wolf Studio Photography

blackwolfstudio.pl/

info@blackwolfstudio.pl

Telefon: 48 600 011 745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasIaK

Ja właśnie szukam kogoś. Zależy mi aby ten dzień był uchwycony.  Na razie mam załatwioną tylko salę. Wesele robię  w  Best Western Premier i szukam fotografa właśnie do tego miejsca. Na razie mam pewność, że sala będzie piękna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×