Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Podszywaczu, posłuchaj tego co słucham teraz, może liźniesz troche dobrej muzyki

Polecane posty

Gość gość
To siegienczuk- rusz tyłkiem mala Nie warto wchodzić w link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To siegienczuk- rusz tyłkiem mala" Nie znam tych waszych wiejskich artystów, nie wiem kto to jest siegienczuk :D W linku jest czołowy zespół polskiej nowej fali black metalu - Furia :D Muzyka niestrawna dla wieśniaków takich jak podszywacz i ty :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy liczymy na Mirka! :D kaszaniasta musi wreszcie stracić dziewictwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, tu nikt nie ma nic do metalu, tylko do twojego posranego charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie licz na to, do niej nic nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak podejrzewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszanka to projekt? Ile kasuje za dzień grasowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najzabawniejsze jest to, ze nadal do ciebie nie dotarlo, ze podszywy nie sa za twoj gust muzyczny tylko za twoje denne zachowanie!" Tyle że to twoje zachowanie jest tu najbardziej denne. Podszywasz się zawsze, gdy nikogo nie chce obrazić też i niszczysz moje wszystkie tematy piszac w nich jakieś chamskie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kaszana, to ty jesteś denna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta muzyka to straszna wiocha niestety wszystkie riffy już były to taka kompilacja zgranych motywów ale to dotyczy w zasadzie całego rocka czy metalowego czy bliższego popu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ta muzyka to straszna wiocha" Fani i krytycy, znawcy black metalu mają inne zdanie niż ty.Furia nie bez powodu zbiera same dobre recenzje, w Polsce i zagranicą i nie bez powodu aktualnie jest czołowym zespołem sceny. To, że nie lubisz black metalu nie uprawnia cie, do pisania, że to "wiocha".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś przygłupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metal to kaszana, kaszana to metal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wszystkie riffy już były to taka kompilacja zgranych motywów" Czyli cała muzyka musi być innowacyjna, a jak nie jest to nie powinna istnieć? Aha. "jesteś przygłupem " Obelgi to jedyne na co cie stać. Spójrz na swój poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh ty Kasko jedna:-) mowisz zes stutentka. Kiedy ty dziecko kochane wydoroslejesz:-) jak Piotrkowidasz:?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiesz, że jesteś głupią prowokatorką? Nawet zakładasz jakieś tematy o aktywności fizycznej i już z góry zakładasz, że bieganie jest do bani bo tobie się nie podoba i tak jest z każdym twoim tematem. No normalnie w*******z swoją ułomną osobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie o to chodzi, czy lubię black metal, czy nie lubię chodzi o to, że rock we wszystkich odmianach już się wyeksploatował to wszystko już było nawet utalentowani muzycy wirtuozi nie są w stanie przekroczyć tej granicy estetycznego wyeksploatowania muzyki rockowej jeśli jest się trochę osłuchanym to wrażenie że ja już coś podobnego słyszałem jest nieodparte krytycy gadają co chcą bo rynek musi się kręcić wchodzą nowe zespoły ale grają de facto to samo wszystkie te chwyty już naprawdę były teraz to już tylko układanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaszanka jest spoko, niech sobie słucha tego jej niszowego metalu skoro ma z niego radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i już z góry zakładasz, że bieganie jest do bani" Nie. Chciałam podyskutować na ten temat, co ludzi tak ciągnie do biegania, bo miałam dzisiaj w tramwaju taką refleksję - po co ja tutaj się tłoczę z ludźmi i nie mogę oddychać skoro mogę jeździć na rowerze - za darmo i zyskam na tym zdrowię. Potem pomyślałam, ze na co ci wszyscy ludzie tak biegają tylko po to, żeby biegać, skoro są prostsze i bardziej praktyczne sposoby na zadbanie o kondycje, jak właśnie jazda na rowerze wszędzie gdzie się da. Postanowiłam to przedyskutować na kafeterii. Nie wiem gdzie widzisz tam atak na kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli cała muzyka musi być innowacyjna, a jak nie jest to nie powinna istnieć? Aha. x Wiesz, to pytanie jest sensowne. Co w takim razie robić? Wybór należy do każdego. Mnie się po prostu nie chce słuchać nowych zespołów, bo gdy tylko włączę, to od razu słyszę stare numery, starych legend, tylko skompilowane na nowo. Mnie to nudzi. To już wolę po raz setny posłuchać Led Zeppelin, Budgie, Slayera, Iron Maiden, naszego SBB... Wiesz, o co tak naprawdę mi chodzi? O siłę autentyczności. W zecydowanej większości wypadków, bez względu na wirtuozerię muzyków, talent wokalisty, tekściarza, przekaz, mam to cholerne wrażenie, że to jednak jest kopia. Dla kopii, nie potrafię wykrzesać entuzjazmu. I znowu wraca LZ i tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×