Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet chce żebym lizała mu tyłek!

Polecane posty

Gość gość
A ja bym chciała mu to zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to obrzydliwe i lizanie tylka kobiecie przez faceta jest rownie obrzydliwe i nienormalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwierzęta, rzygać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu swój do lizania niech ci zademonstruje technikę !!! :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwie sie panowie ze macie takie marzenia :O żeby wam lizano i że wy liżecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z Was banda dzieci i świętych prawików. Nie macie pojęcia co to seks i zaufanie do partnera, wasza strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Nie napisalem, że normalne. Ale ona pociąga mnie bez reszty, nie brzydzę się jej. Lubię leżeć na jej pośladkach i nie ma to nic wspólnego z prowokacją. Ten typ (czyli ja) tak ma. Jednak jak autorka czuje dyskomfort nie powinna się na to godzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w końcu to normalne czy nie? Są tu jakieś panie które to robią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko wielkie oburzenie ale koty w domu trzymacie.One liżą sobie dupsko, potem wasze głupie ryje i zadowoleni jesteście, że hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tekst z kotem mnie rozwalił :D :D :D Święte słowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a psy liżą sobie jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ze wszystkim tak i z lizaniem tyłków - znajda się amatorzy jak i oburzający się na sam pomysł. Jestem kobietą i nie widzę w tym nic dziwnego, bardzo mnie to podnieca. Lubię lizać i być lizana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż zażyczył sobie bym przy robieniu orala schodziła czasem niżej i lizała mu tyłek... x Penis wyrasta mu nad pośladkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Delikatna
Kobieto!czyś ty zmysły postradała.Lizac facetowi du/p/sko///Nigdy!!!!!!!!!!!Za taki pomysł to co najwyzej miesiąc postu mu sie nalezy albo dłużej to zacznie mózgu używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polizalam i nie wiem o co ten cały hałas. Nie prosił o nic w wirze naszych igraszek sie rozpędziłam. kilka razy się zdarzyło. czystość jest tak oczywista że nie musze chyba mówić. Jak sie jest długo z partnerem, ja akurat z mężem już. Ma sie do siebie zaufanie i szacunek to sie człowiek po prostu "kocha" a nie analizuje co robi. Ale każdy człowiek jest inny i jak nie lubi to niech nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona pieprzniczka
Czasami po wypiciu paru kieliszków wina i lekkim wariactwie w łóżku próbowałam dobrać się palcami do tyłka mojego mężą, ale od razu spiął tak pośladki, że mało mi ich nie złamał :) Śmiał się i nazywał zboczoną pieprzniczką, ale jak się go spytałam czy nie chciałby, żebym go polizała to już się troszkę wkurzył i powiedział, że nie ma pedalskich skłonności. Szczerze to też jest to dla mnie trochę obleśne, ale jak jestem pijana i ostro napalona to puszczają mi hamulce i nie ma dla mnie wtedy tabu. Zrobiłam się taka zboczona dopiero przy moim mężuchu, którego tak kocham i jest taki seksowny, że mogłabym go pożreć bez soli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Pedalstwo widzicie nawet wtedy jak chłop bawi się z babą. Ten kraj na fioła na punkcie homoseksualizmu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prośba typowo pedalska, w więzieniu byłby cwelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
No to jestem pedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@zboczona pieprzniczka - mój dokładnie tak samo zrobił, chciałam go wymasować i zeszłam na poślady a on jak się nie zerwie - no wariat i już :O a ja mam taka ochotę go tam pomiziać, nie chcę żadnego tabu między nami ale cóż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hokus pokus,czary mary liżesz dupsko,masz dolary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydlistwo :o nie zgadzaj się na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2324434324
niektórzy lubią takie cos czyli rimming ale dla mnie to obrzydliwe, tzn jak ktoś jest tam mega czysty jak ja np tzn myje się dokładnie po każdym wypróznieniu itd to ok, ale szczerze wątpie żeby kazdy facet tak dbał o higiene tam więc nie zrobiłabym tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest ponizające. Rodem z poorno. Jak chce, to niech sobie sam polize, zbok. Chcesz zachorowac, to liż. I nie jest to tak, ze z milosci zrobi się wszystko. Z powodu milosci, druga strona nie ŻĄDA wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboczona Piepszniczka powiedzala prawde. Jest dorosla i normalna:-) co tu duzo gadac. Ma stalego goscia i robi to co chca. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona pieprzniczka
do gość 20:06 ale normalnie codziennie tak chcesz czy tylko jak jesteś bardziej napalona ? bo we mnie wstępuje wtedy demon i mam takie dzikie pomysły, że mój małżonek, który wiele w życiu przeżył to jednak czasem jest w szoku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2324434324
tu nawet nie chodzi o zachorowanie, ale sam fakt,że tam mogły zostać jakies bakterie kałowe przyprawia o mdłości przynajmniej mnie :O Już nie mówiąc ,że faceci nie raz lubia pierdziec, a ble :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej też jak mam chcicę haha, środek cyklu, początek okresu albo po alko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×